RAAL La Louvière
Club Brugge KV1-4
EINDE
RAAL La Louvière - Club Brugge KV: voorspelling & wedtip
zaterdag 10 oktober 2026 · Aftrap
Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.
Meldingen ontvangen
Herinneringen voor de aftrap met onze tip, eindstanden en nieuwe analyses van experts, rechtstreeks in je browser.
Fanpoll
Stemmen gesloten bij de aftrapWie wint er?
Stemmen: 0Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor RAAL La Louvière - Club Brugge KV
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH2 +1.5Club Brugge KV +1,5 (Aziatische handicap) | 98% | 1.02 | - |
| X2Club Brugge KV of gelijkspel | 88% | 1.14 | 1.10 |
| 2Club Brugge KV wint | 66% | 1.52 | 1.37 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 62% | 1.61 | 1.47 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 59% | 1.70 | 1.62 |
| AH2 -1.5Club Brugge KV -1,5 (Aziatische handicap) | 54% | 1.84 | 1.98 |
| BTS JaBeide teams scoren | 53% | 1.89 | 1.76 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 47% | 2.12 | 2.00 |
| AH1 +1.5RAAL La Louvière +1,5 (Aziatische handicap) | 46% | 2.19 | 1.85 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 41% | 2.42 | 2.32 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 38% | 2.63 | 2.35 |
| 1XRAAL La Louvière of gelijkspel | 34% | 2.91 | 3.12 |
| XGelijkspel | 22% | 4.47 | 5.40 |
| 1RAAL La Louvière wint | 12% | 8.38 | 8.00 |
| AH1 -1.5RAAL La Louvière -1,5 (Aziatische handicap) | 2% | 45.93 | - |
RAAL La Louvière - Club Brugge KV quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 7.00 | 4.80 | 1.36 | - | - | 1.75 | 2.00 |
| 1xBet | 8.00 | 5.24 | 1.37 | 1.47 | 2.35 | 1.76 | 1.96 |
| Dafabet | 7.60 | 5.40 | 1.36 | - | - | - | - |
| Bet365 | 7.50 | 4.75 | 1.33 | 1.53 | 2.40 | 1.80 | 1.95 |
| Marathonbet | 7.80 | 5.10 | 1.33 | 1.47 | 2.35 | 1.76 | 1.93 |
| Betfair | 7.50 | 5.00 | 1.30 | 1.45 | 2.55 | 1.75 | 1.95 |
| BetVictor | 8.00 | 5.25 | 1.33 | 1.50 | 2.37 | 1.73 | 2.00 |
| Pinnacle | 8.16 | 5.35 | 1.37 | 1.53 | 2.60 | - | - |
| SBO | 6.57 | 4.67 | 1.32 | - | - | - | - |
| Betano | 8.25 | 5.30 | 1.40 | 1.55 | 2.55 | 1.75 | 2.00 |
RAAL La Louvière - Club Brugge KV: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
RAAL La Louvière ontvangt Club Brugge KV in de Belgische Pro League (Regular Season - 8) in Easi Arena op zaterdag 10 oktober 2026, de aftrap is om 16:15 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
RAAL La Louvière presteert wisselvallig: 2 zeges, 1 gelijk en 2 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 9 goals voor en 8 tegen. Laatste wedstrijd: 4-0 uit tegen Dunkerque (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 16 met 4 punten uit 8 wedstrijden. Club Brugge KV presteert wisselvallig: 3 zeges, 0 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 4 wedstrijden, met 9 goals voor en 4 tegen. Laatste wedstrijd: 3-0 thuis tegen Genk (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 2 met 21 punten uit 8 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 2 onderlinge duels won RAAL La Louvière 2 keer, Club Brugge KV 0 keer en eindigde het 0 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 3.0 doelpunten en scoorden beide teams 1 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet Club Brugge KV als duidelijke favoriet: RAAL La Louvière 12%, gelijkspel 22%, Club Brugge KV 66%. We verwachten zo'n 3.2 doelpunten (0.7 - 2.5 verwachte goals), met 62% voor meer dan 2,5 goals en 53% voor beide teams scoren.
Recente vorm
- 2 oktUDunkerque4-0
- 19 sepUOH Leuven0-2
- 13 sepTKortrijk3-0
- 5 sepUSt. Truiden0-4
- 29 augTKV Mechelen2-2
- 20 sepTGenk3-0
- 13 sepTAntwerp3-1
- 8 sepTAston Villa2-3
- 4 sepULommel United1-0
Onderlinge duels
Stand Belgische Pro League
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 7 | 1 | 0 | +11 | 22 | |
| 2 | 8 | 7 | 0 | 1 | +15 | 21 | |
| 3 | 8 | 7 | 0 | 1 | +9 | 21 | |
| 4 | 8 | 6 | 2 | 0 | +18 | 20 | |
| 5 | 8 | 5 | 1 | 2 | +3 | 16 | |
| 6 | 8 | 4 | 1 | 3 | +3 | 13 | |
| 7 | 8 | 3 | 3 | 2 | +4 | 12 | |
| 8 | 8 | 3 | 2 | 3 | +1 | 11 | |
| 9 | 8 | 3 | 2 | 3 | 0 | 11 | |
| 10 | 8 | 3 | 2 | 3 | 0 | 11 | |
| 11 | 8 | 3 | 0 | 5 | -6 | 9 | |
| 12 | 8 | 2 | 2 | 4 | -1 | 8 | |
| 13 | 8 | 2 | 1 | 5 | -8 | 7 | |
| 14 | 8 | 1 | 3 | 4 | -8 | 6 | |
| 15 | 8 | 1 | 2 | 5 | -8 | 5 | |
| 16 | 8 | 1 | 1 | 6 | -10 | 4 | |
| 17 | 8 | 1 | 0 | 7 | -16 | 3 | |
| 18 | 8 | 0 | 3 | 5 | -7 | 3 |
RAAL La Louvière - Club Brugge KV: FAQ
Wie is favoriet in RAAL La Louvière - Club Brugge KV?
+
Club Brugge KV is favoriet. Ons model geeft RAAL La Louvière 12% kans op winst, Club Brugge KV 66% en het gelijkspel 22%.
Scoren beide teams in RAAL La Louvière - Club Brugge KV?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 53%, dus het is bijna kop of munt.
Hoe laat begint RAAL La Louvière - Club Brugge KV?
+
RAAL La Louvière - Club Brugge KV begint om 16:15 UTC op zaterdag 10 oktober 2026 in Easi Arena, La Louviere.