KRC Genk
KV Kortrijk3-0
EINDE
KRC Genk - KV Kortrijk: voorspelling & wedtip
zaterdag 10 oktober 2026 · Aftrap
Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Stemmen gesloten bij de aftrapWie wint er?
Stemmen: 0Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor KRC Genk - KV Kortrijk
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH1 +1.5KRC Genk +1,5 (Aziatische handicap) | 98% | 1.02 | - |
| 1XKRC Genk of gelijkspel | 87% | 1.15 | 1.10 |
| 1KRC Genk wint | 64% | 1.56 | 1.40 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 64% | 1.57 | 1.44 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 57% | 1.75 | 1.65 |
| BTS JaBeide teams scoren | 55% | 1.80 | 1.70 |
| AH1 -1.5KRC Genk -1,5 (Aziatische handicap) | 55% | 1.80 | 2.04 |
| AH2 +1.5KV Kortrijk +1,5 (Aziatische handicap) | 45% | 2.24 | 1.79 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 45% | 2.25 | 2.05 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 43% | 2.33 | 2.27 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 36% | 2.77 | 2.42 |
| X2KV Kortrijk of gelijkspel | 36% | 2.80 | 2.96 |
| XGelijkspel | 23% | 4.36 | 5.20 |
| 2KV Kortrijk wint | 13% | 7.81 | 7.28 |
| AH2 -1.5KV Kortrijk -1,5 (Aziatische handicap) | 2% | 45.94 | - |
KRC Genk - KV Kortrijk quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 1.40 | 4.50 | 6.50 | - | - | 1.70 | 2.05 |
| 1xBet | 1.40 | 5.13 | 7.28 | 1.44 | 2.42 | 1.69 | 2.05 |
| Dafabet | 1.40 | 5.20 | 7.00 | - | - | - | - |
| Bet365 | 1.36 | 4.75 | 6.50 | 1.44 | 2.70 | 1.70 | 2.05 |
| Marathonbet | 1.36 | 5.00 | 7.10 | 1.44 | 2.42 | 1.69 | 2.02 |
| Betfair | 1.33 | 4.75 | 6.50 | 1.44 | 2.60 | 1.60 | 2.20 |
| BetVictor | 1.36 | 5.00 | 7.50 | 1.45 | 2.60 | 1.65 | 2.10 |
| Pinnacle | 1.40 | 5.11 | 7.85 | 1.49 | 2.72 | - | - |
| SBO | 1.34 | 4.60 | 6.38 | - | - | - | - |
| Betano | 1.44 | 5.00 | 7.80 | 1.52 | 2.62 | 1.67 | 2.12 |
KRC Genk - KV Kortrijk: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
KRC Genk ontvangt KV Kortrijk in de Belgische Pro League (Regular Season - 8) in Cegeka Arena op zaterdag 10 oktober 2026, de aftrap is om 18:45 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
KRC Genk presteert wisselvallig: 1 zege, 2 gelijk en 2 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 6 goals voor en 6 tegen. Laatste wedstrijd: 1-2 thuis tegen Fortuna Sittard (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 7 met 12 punten uit 8 wedstrijden. KV Kortrijk zit in een mindere periode: 1 zege, 1 gelijk en 3 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 3 goals voor en 8 tegen. Laatste wedstrijd: 2-2 uit tegen Heist (gelijk). In de stand staat de ploeg op plaats 17 met 3 punten uit 8 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 6 onderlinge duels won KRC Genk 4 keer, KV Kortrijk 2 keer en eindigde het 0 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 3.2 doelpunten en scoorden beide teams 3 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet KRC Genk als duidelijke favoriet: KRC Genk 64%, gelijkspel 23%, KV Kortrijk 13%. We verwachten zo'n 3.3 doelpunten (2.6 - 0.7 verwachte goals), met 64% voor meer dan 2,5 goals en 55% voor beide teams scoren.
Recente vorm
- 3 oktTFortuna Sittard1-2
- 20 sepUClub Brugge0-3
- 13 sepTAA Gent1-1
- 6 sepUAnderlecht0-0
- 28 augTSK Beveren4-0
- 26 sepUHeist2-2
- 20 sepTSK Beveren1-0
- 13 sepURAAL La Louvière0-3
- 6 sepTZulte Waregem0-2
- 3 sepUAnderlecht0-1
Onderlinge duels
Stand Belgische Pro League
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 7 | 1 | 0 | +11 | 22 | |
| 2 | 8 | 7 | 0 | 1 | +15 | 21 | |
| 3 | 8 | 7 | 0 | 1 | +9 | 21 | |
| 4 | 8 | 6 | 2 | 0 | +18 | 20 | |
| 5 | 8 | 5 | 1 | 2 | +3 | 16 | |
| 6 | 8 | 4 | 1 | 3 | +3 | 13 | |
| 7 | 8 | 3 | 3 | 2 | +4 | 12 | |
| 8 | 8 | 3 | 2 | 3 | +1 | 11 | |
| 9 | 8 | 3 | 2 | 3 | 0 | 11 | |
| 10 | 8 | 3 | 2 | 3 | 0 | 11 | |
| 11 | 8 | 3 | 0 | 5 | -6 | 9 | |
| 12 | 8 | 2 | 2 | 4 | -1 | 8 | |
| 13 | 8 | 2 | 1 | 5 | -8 | 7 | |
| 14 | 8 | 1 | 3 | 4 | -8 | 6 | |
| 15 | 8 | 1 | 2 | 5 | -8 | 5 | |
| 16 | 8 | 1 | 1 | 6 | -10 | 4 | |
| 17 | 8 | 1 | 0 | 7 | -16 | 3 | |
| 18 | 8 | 0 | 3 | 5 | -7 | 3 |
KRC Genk - KV Kortrijk: FAQ
Wie is favoriet in KRC Genk - KV Kortrijk?
+
KRC Genk is favoriet. Ons model geeft KRC Genk 64% kans op winst, KV Kortrijk 13% en het gelijkspel 23%.
Scoren beide teams in KRC Genk - KV Kortrijk?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 55%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.
Hoe laat begint KRC Genk - KV Kortrijk?
+
KRC Genk - KV Kortrijk begint om 18:45 UTC op zaterdag 10 oktober 2026 in Cegeka Arena, Genk.