RAAL La Louvière
Club Brugge KV1-4
KONIEC
RAAL La Louvière - Club Brugge KV: typ i prognoza
sobota, 10 października 2026 · Początek
Dla tego meczu nie opublikowaliśmy typu przed rozpoczęciem.
Powiadomienia
Przypomnienia przed meczem z naszym typem, wyniki końcowe i nowe analizy ekspertów, prosto w przeglądarce.
Głosowanie kibiców
Głosowanie zamknięto w chwili rozpoczęcia meczuKto wygra?
Głosy: 0Ile goli?
Głosy: 0Prawdopodobieństwa
RAAL La Louvière - Club Brugge KV: więcej typów
| Typ | Prawdopodobieństwo | Kurs sprawiedliwy | Najlepszy kurs |
|---|---|---|---|
| AH2 +1.5Club Brugge KV +1,5 (handicap azjatycki) | 98% | 1.02 | - |
| X2Club Brugge KV lub remis | 88% | 1.14 | 1.10 |
| 2Club Brugge KV wygra | 66% | 1.52 | 1.37 |
| +2.5Powyżej 2,5 gola | 62% | 1.61 | 1.47 |
| -3.5Poniżej 3,5 gola | 59% | 1.70 | 1.62 |
| AH2 -1.5Club Brugge KV -1,5 (handicap azjatycki) | 54% | 1.84 | 1.98 |
| BTTS TakObie drużyny strzelą | 53% | 1.89 | 1.76 |
| BTTS NieObie drużyny nie strzelą | 47% | 2.12 | 2.00 |
| AH1 +1.5RAAL La Louvière +1,5 (handicap azjatycki) | 46% | 2.19 | 1.85 |
| +3.5Powyżej 3,5 gola | 41% | 2.42 | 2.32 |
| -2.5Poniżej 2,5 gola | 38% | 2.63 | 2.35 |
| 1XRAAL La Louvière lub remis | 34% | 2.91 | 3.12 |
| XRemis | 22% | 4.47 | 5.40 |
| 1RAAL La Louvière wygra | 12% | 8.38 | 8.00 |
| AH1 -1.5RAAL La Louvière -1,5 (handicap azjatycki) | 2% | 45.93 | - |
RAAL La Louvière - Club Brugge KV: porównanie kursów
Najlepszy kurs na każdym rynku wyróżniony.
| Bukmacher | 1 | X | 2 | +2.5 | -2.5 | BTTS Tak | BTTS Nie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 7.00 | 4.80 | 1.36 | - | - | 1.75 | 2.00 |
| 1xBet | 8.00 | 5.24 | 1.37 | 1.47 | 2.35 | 1.76 | 1.96 |
| Dafabet | 7.60 | 5.40 | 1.36 | - | - | - | - |
| Bet365 | 7.50 | 4.75 | 1.33 | 1.53 | 2.40 | 1.80 | 1.95 |
| Marathonbet | 7.80 | 5.10 | 1.33 | 1.47 | 2.35 | 1.76 | 1.93 |
| Betfair | 7.50 | 5.00 | 1.30 | 1.45 | 2.55 | 1.75 | 1.95 |
| BetVictor | 8.00 | 5.25 | 1.33 | 1.50 | 2.37 | 1.73 | 2.00 |
| Pinnacle | 8.16 | 5.35 | 1.37 | 1.53 | 2.60 | - | - |
| SBO | 6.57 | 4.67 | 1.32 | - | - | - | - |
| Betano | 8.25 | 5.30 | 1.40 | 1.55 | 2.55 | 1.75 | 2.00 |
RAAL La Louvière - Club Brugge KV: zapowiedź i analiza
Zapowiedź meczu
RAAL La Louvière - Club Brugge KV: Liga belgijska (Regular Season - 8), sobota, 10 października 2026, początek o 16:15 UTC, stadion: Easi Arena. Oto nasza pełna prognoza oparta na kursach bukmacherów, aktualnej formie i meczach bezpośrednich.
Forma drużyn
RAAL La Louvière - nierówna forma. Ostatnie mecze (5): zwycięstwa 2, remisy 1, porażki 2; bramki 9:8. Ostatni mecz: Dunkerque, 4:0 (zwycięstwo, na wyjeździe). Miejsce w tabeli: 16., punkty: 4, rozegrane mecze: 8. Club Brugge KV - nierówna forma. Ostatnie mecze (4): zwycięstwa 3, remisy 0, porażki 1; bramki 9:4. Ostatni mecz: Genk, 3:0 (zwycięstwo, u siebie). Miejsce w tabeli: 2., punkty: 21, rozegrane mecze: 8.
Mecze bezpośrednie
Ostatnie bezpośrednie mecze (2): zwycięstwa RAAL La Louvière - 2, zwycięstwa Club Brugge KV - 0, remisy - 0. Średnia goli: 3.0; obie drużyny strzeliły w 1 z nich.
Co mówią liczby
Według naszego modelu faworyt to Club Brugge KV (zdecydowany): RAAL La Louvière 12%, remis 22%, Club Brugge KV 66%. Spodziewamy się ok. 3.2 goli (oczekiwane gole 0.7 - 2.5); powyżej 2,5 gola: 62%, obie drużyny strzelą: 53%.
Aktualna forma
- 2 paźWDunkerque4-0
- 19 wrzWOH Leuven0-2
- 13 wrzDKortrijk3-0
- 5 wrzWSt. Truiden0-4
- 29 sieDKV Mechelen2-2
- 20 wrzDGenk3-0
- 13 wrzDAntwerp3-1
- 8 wrzDAston Villa2-3
- 4 wrzWLommel United1-0
Mecze bezpośrednie
Liga belgijska - tabela
| # | Drużyna | M | Z | R | P | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 7 | 1 | 0 | +11 | 22 | |
| 2 | 8 | 7 | 0 | 1 | +15 | 21 | |
| 3 | 8 | 7 | 0 | 1 | +9 | 21 | |
| 4 | 8 | 6 | 2 | 0 | +18 | 20 | |
| 5 | 8 | 5 | 1 | 2 | +3 | 16 | |
| 6 | 8 | 4 | 1 | 3 | +3 | 13 | |
| 7 | 8 | 3 | 3 | 2 | +4 | 12 | |
| 8 | 8 | 3 | 2 | 3 | +1 | 11 | |
| 9 | 8 | 3 | 2 | 3 | 0 | 11 | |
| 10 | 8 | 3 | 2 | 3 | 0 | 11 | |
| 11 | 8 | 3 | 0 | 5 | -6 | 9 | |
| 12 | 8 | 2 | 2 | 4 | -1 | 8 | |
| 13 | 8 | 2 | 1 | 5 | -8 | 7 | |
| 14 | 8 | 1 | 3 | 4 | -8 | 6 | |
| 15 | 8 | 1 | 2 | 5 | -8 | 5 | |
| 16 | 8 | 1 | 1 | 6 | -10 | 4 | |
| 17 | 8 | 1 | 0 | 7 | -16 | 3 | |
| 18 | 8 | 0 | 3 | 5 | -7 | 3 |
RAAL La Louvière - Club Brugge KV: FAQ
Kto jest faworytem meczu RAAL La Louvière - Club Brugge KV?
+
Faworyt: Club Brugge KV. Nasz model daje szanse: RAAL La Louvière 12%, Club Brugge KV 66%, remis 22%.
Czy obie drużyny strzelą w meczu RAAL La Louvière - Club Brugge KV?
+
Szacujemy to na 53%, więc to niemal rzut monetą.
O której zaczyna się mecz RAAL La Louvière - Club Brugge KV?
+
RAAL La Louvière - Club Brugge KV: początek sobota, 10 października 2026, 16:15 UTC, stadion: Easi Arena, La Louviere.