Pau
Laval3-2
EINDE
Pau - Laval: voorspelling & wedtip
vrijdag 9 oktober 2026 · Aftrap
Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Stemmen gesloten bij de aftrapWie wint er?
Stemmen: 0Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor Pau - Laval
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH1 +1.5Pau +1,5 (Aziatische handicap) | 93% | 1.08 | 1.01 |
| 1XPau of gelijkspel | 77% | 1.29 | 1.25 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 73% | 1.38 | 1.25 |
| AH2 +1.5Laval +1,5 (Aziatische handicap) | 71% | 1.41 | 1.22 |
| X2Laval of gelijkspel | 53% | 1.89 | 1.83 |
| BTS JaBeide teams scoren | 52% | 1.91 | 1.78 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 52% | 1.92 | 1.81 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 48% | 2.08 | 1.93 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 48% | 2.10 | 2.00 |
| 1Pau wint | 47% | 2.13 | 2.12 |
| XGelijkspel | 30% | 3.28 | 3.52 |
| AH1 -1.5Pau -1,5 (Aziatische handicap) | 29% | 3.44 | 3.48 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 27% | 3.65 | 3.28 |
| 2Laval wint | 23% | 4.44 | 3.78 |
| AH2 -1.5Laval -1,5 (Aziatische handicap) | 7% | 13.47 | 8.90 |
Pau - Laval quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 1.95 | 3.25 | 3.70 | - | - | 1.75 | 2.00 |
| 1xBet | 1.92 | 3.52 | 3.78 | 1.93 | 1.81 | 1.78 | 1.93 |
| Dafabet | 2.12 | 3.40 | 3.50 | - | - | - | - |
| Bet365 | 1.90 | 3.20 | 3.60 | 1.95 | 1.85 | 1.80 | 1.91 |
| Marathonbet | 1.90 | 3.52 | 3.78 | 1.93 | 1.81 | 1.78 | 1.90 |
| Betfair | 1.91 | 3.10 | 3.80 | 1.95 | 1.75 | 1.70 | 2.00 |
| BetVictor | 1.93 | 3.50 | 3.80 | 1.90 | 1.78 | 1.78 | 1.93 |
| Pinnacle | 2.01 | 3.37 | 4.06 | 2.01 | 1.86 | - | - |
| SBO | 1.94 | 3.11 | 3.43 | 2.02 | 1.82 | - | - |
| Betano | 1.98 | 3.30 | 4.10 | 2.02 | 1.83 | 1.78 | 1.98 |
Pau - Laval: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
Pau ontvangt Laval in de Ligue 2 (Regular Season - 8) in Nouste Camp op vrijdag 9 oktober 2026, de aftrap is om 18:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
Pau presteert wisselvallig: 2 zeges, 2 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 5 wedstrijden, met 8 goals voor en 6 tegen. Laatste wedstrijd: 3-2 uit tegen Toulouse (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 8 met 11 punten uit 8 wedstrijden. Laval zit in een mindere periode: 1 zege, 1 gelijk en 3 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 5 goals voor en 9 tegen. Laatste wedstrijd: 1-0 thuis tegen Rennes (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 18 met 5 punten uit 8 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 6 onderlinge duels won Pau 3 keer, Laval 1 keer en eindigde het 2 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 2.2 doelpunten en scoorden beide teams 3 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet Pau als favoriet: Pau 47%, gelijkspel 30%, Laval 23%. We verwachten zo'n 2.6 doelpunten (1.6 - 0.9 verwachte goals), met 48% voor meer dan 2,5 goals en 52% voor beide teams scoren.
Recente vorm
- 3 oktUToulouse3-2
- 18 sepTDunkerque2-0
- 11 sepUMontpellier0-1
- 4 sepTSochaux1-1
- 28 augURodez2-2
- 2 oktTRennes1-0
- 18 sepTSochaux1-1
- 11 sepUDijon2-3
- 4 sepTRed Star1-2
- 28 augTGrenoble0-3
Onderlinge duels
Stand Ligue 2
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 6 | 1 | 1 | +13 | 19 | |
| 2 | 8 | 5 | 2 | 1 | +3 | 17 | |
| 3 | 8 | 4 | 3 | 1 | +3 | 15 | |
| 4 | 8 | 3 | 5 | 0 | +6 | 14 | |
| 5 | 8 | 4 | 1 | 3 | +2 | 13 | |
| 6 | 8 | 4 | 1 | 3 | +1 | 13 | |
| 7 | 8 | 3 | 3 | 2 | +2 | 12 | |
| 8 | 8 | 3 | 2 | 3 | +1 | 11 | |
| 9 | 8 | 2 | 5 | 1 | -1 | 11 | |
| 10 | 8 | 2 | 4 | 2 | +1 | 10 | |
| 11 | 8 | 2 | 2 | 4 | -3 | 8 | |
| 12 | 8 | 2 | 2 | 4 | -3 | 8 | |
| 13 | 8 | 2 | 2 | 4 | -4 | 8 | |
| 14 | 8 | 2 | 2 | 4 | -5 | 8 | |
| 15 | 8 | 2 | 1 | 5 | -4 | 7 | |
| 16 | 8 | 0 | 6 | 2 | -2 | 6 | |
| 17 | 8 | 0 | 6 | 2 | -3 | 6 | |
| 18 | 8 | 1 | 2 | 5 | -7 | 5 |
Pau - Laval: FAQ
Wie is favoriet in Pau - Laval?
+
Pau is favoriet. Ons model geeft Pau 47% kans op winst, Laval 23% en het gelijkspel 30%.
Scoren beide teams in Pau - Laval?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 52%, dus het is bijna kop of munt.
Hoe laat begint Pau - Laval?
+
Pau - Laval begint om 18:00 UTC op vrijdag 9 oktober 2026 in Nouste Camp, Pau.