Dunkerque
Annecy0-1
EINDE
Dunkerque - Annecy: voorspelling & wedtip
vrijdag 9 oktober 2026 · Aftrap
Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Stemmen gesloten bij de aftrapWie wint er?
Stemmen: 0Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor Dunkerque - Annecy
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH1 +1.5Dunkerque +1,5 (Aziatische handicap) | 85% | 1.18 | 1.06 |
| AH2 +1.5Annecy +1,5 (Aziatische handicap) | 81% | 1.23 | 1.17 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 69% | 1.45 | 1.33 |
| 1XDunkerque of gelijkspel | 67% | 1.49 | 1.35 |
| X2Annecy of gelijkspel | 63% | 1.59 | 1.63 |
| BTS JaBeide teams scoren | 57% | 1.75 | 1.62 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 52% | 1.93 | 1.77 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 48% | 2.07 | 1.98 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 43% | 2.33 | 2.16 |
| 1Dunkerque wint | 37% | 2.71 | 2.29 |
| 2Annecy wint | 33% | 3.04 | 3.10 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 31% | 3.24 | 2.83 |
| XGelijkspel | 30% | 3.31 | 3.50 |
| AH1 -1.5Dunkerque -1,5 (Aziatische handicap) | 19% | 5.27 | 3.98 |
| AH2 -1.5Annecy -1,5 (Aziatische handicap) | 15% | 6.59 | 6.15 |
Dunkerque - Annecy quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 2.20 | 3.25 | 3.00 | - | - | 1.62 | 2.15 |
| 1xBet | 2.19 | 3.50 | 3.05 | 1.77 | 1.98 | 1.62 | 2.16 |
| Dafabet | 2.29 | 3.45 | 3.10 | - | - | - | - |
| Bet365 | 2.15 | 3.20 | 3.00 | 1.80 | 2.00 | 1.62 | 2.20 |
| Marathonbet | 2.17 | 3.50 | 3.04 | 1.77 | 1.98 | 1.62 | 2.13 |
| Betfair | 2.15 | 3.40 | 2.88 | 1.85 | 1.85 | 1.60 | 2.05 |
| BetVictor | 2.25 | 3.40 | 3.00 | 1.79 | 1.89 | 1.65 | 2.10 |
| Pinnacle | 2.30 | 3.44 | 3.18 | 1.88 | 1.98 | - | - |
| SBO | 2.23 | 3.06 | 2.81 | 1.94 | 1.90 | - | - |
| Betano | 2.30 | 3.40 | 3.10 | 1.80 | 2.05 | 1.60 | 2.25 |
Dunkerque - Annecy: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
Dunkerque ontvangt Annecy in de Ligue 2 (Regular Season - 8) in Stade Marcel Tribut op vrijdag 9 oktober 2026, de aftrap is om 18:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
Dunkerque zit in een mindere periode: 1 zege, 1 gelijk en 3 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 3 goals voor en 10 tegen. Laatste wedstrijd: 0-4 thuis tegen RAAL La Louvière (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 12 met 8 punten uit 8 wedstrijden. Annecy presteert wisselvallig: 2 zeges, 1 gelijk en 2 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 7 goals voor en 7 tegen. Laatste wedstrijd: 2-1 thuis tegen Servette FC (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 6 met 13 punten uit 8 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 6 onderlinge duels won Dunkerque 1 keer, Annecy 4 keer en eindigde het 1 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 2.3 doelpunten en scoorden beide teams 1 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet Dunkerque als lichte favoriet: Dunkerque 37%, gelijkspel 30%, Annecy 33%. We verwachten zo'n 2.7 doelpunten (1.4 - 1.3 verwachte goals), met 52% voor meer dan 2,5 goals en 57% voor beide teams scoren.
Recente vorm
- 2 oktTRAAL La Louvière0-4
- 18 sepUPau0-2
- 12 sepTSaint-Étienne2-1
- 4 sepTClermont1-1
- 28 augUNancy0-2
- 2 oktTServette FC2-1
- 18 sepTDijon1-2
- 12 sepUGuingamp1-2
- 4 sepUGrenoble2-1
- 29 augTMetz1-1
Onderlinge duels
Stand Ligue 2
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 6 | 1 | 1 | +13 | 19 | |
| 2 | 8 | 5 | 2 | 1 | +3 | 17 | |
| 3 | 8 | 4 | 3 | 1 | +3 | 15 | |
| 4 | 8 | 3 | 5 | 0 | +6 | 14 | |
| 5 | 8 | 4 | 1 | 3 | +2 | 13 | |
| 6 | 8 | 4 | 1 | 3 | +1 | 13 | |
| 7 | 8 | 3 | 3 | 2 | +2 | 12 | |
| 8 | 8 | 3 | 2 | 3 | +1 | 11 | |
| 9 | 8 | 2 | 5 | 1 | -1 | 11 | |
| 10 | 8 | 2 | 4 | 2 | +1 | 10 | |
| 11 | 8 | 2 | 2 | 4 | -3 | 8 | |
| 12 | 8 | 2 | 2 | 4 | -3 | 8 | |
| 13 | 8 | 2 | 2 | 4 | -4 | 8 | |
| 14 | 8 | 2 | 2 | 4 | -5 | 8 | |
| 15 | 8 | 2 | 1 | 5 | -4 | 7 | |
| 16 | 8 | 0 | 6 | 2 | -2 | 6 | |
| 17 | 8 | 0 | 6 | 2 | -3 | 6 | |
| 18 | 8 | 1 | 2 | 5 | -7 | 5 |
Dunkerque - Annecy: FAQ
Wie is favoriet in Dunkerque - Annecy?
+
Dunkerque is favoriet. Ons model geeft Dunkerque 37% kans op winst, Annecy 33% en het gelijkspel 30%.
Scoren beide teams in Dunkerque - Annecy?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 57%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.
Hoe laat begint Dunkerque - Annecy?
+
Dunkerque - Annecy begint om 18:00 UTC op vrijdag 9 oktober 2026 in Stade Marcel Tribut, Dunkirk.