Nancy
Guingamp1-0
EINDE
Nancy - Guingamp: voorspelling & wedtip
vrijdag 9 oktober 2026 · Aftrap
Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.
Meldingen ontvangen
Herinneringen voor de aftrap met onze tip, eindstanden en nieuwe analyses van experts, rechtstreeks in je browser.
Fanpoll
Stemmen gesloten bij de aftrapWie wint er?
Stemmen: 0Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor Nancy - Guingamp
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH1 +1.5Nancy +1,5 (Aziatische handicap) | 91% | 1.10 | 1.04 |
| 1XNancy of gelijkspel | 75% | 1.34 | 1.31 |
| AH2 +1.5Guingamp +1,5 (Aziatische handicap) | 73% | 1.38 | 1.18 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 69% | 1.45 | 1.31 |
| BTS JaBeide teams scoren | 56% | 1.78 | 1.67 |
| X2Guingamp of gelijkspel | 55% | 1.80 | 1.70 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 52% | 1.92 | 1.79 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 48% | 2.09 | 1.95 |
| 1Nancy wint | 45% | 2.24 | 2.18 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 44% | 2.29 | 2.11 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 31% | 3.23 | 2.92 |
| XGelijkspel | 30% | 3.33 | 3.54 |
| AH1 -1.5Nancy -1,5 (Aziatische handicap) | 27% | 3.66 | 3.84 |
| 2Guingamp wint | 25% | 3.93 | 3.30 |
| AH2 -1.5Guingamp -1,5 (Aziatische handicap) | 9% | 10.66 | 7.10 |
Nancy - Guingamp quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 2.10 | 3.30 | 3.25 | - | - | 1.67 | 2.10 |
| 1xBet | 2.08 | 3.54 | 3.26 | 1.79 | 1.95 | 1.65 | 2.11 |
| Dafabet | 2.18 | 3.45 | 3.30 | - | - | - | - |
| Bet365 | 2.00 | 3.10 | 3.30 | 1.85 | 1.95 | 1.67 | 2.10 |
| Marathonbet | 2.06 | 3.54 | 3.25 | 1.79 | 1.95 | 1.65 | 2.08 |
| Betfair | 2.00 | 3.30 | 3.30 | 1.75 | 1.95 | 1.57 | 2.20 |
| BetVictor | 2.10 | 3.50 | 3.30 | 1.78 | 1.90 | 1.65 | 2.10 |
| Pinnacle | 2.13 | 3.59 | 3.45 | 1.86 | 2.01 | - | - |
| SBO | 2.03 | 3.16 | 3.12 | 1.82 | 2.02 | - | - |
| Betano | 2.15 | 3.45 | 3.40 | 1.85 | 2.00 | 1.65 | 2.15 |
Nancy - Guingamp: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
Nancy ontvangt Guingamp in de Ligue 2 (Regular Season - 8) in Stade Marcel-Picot op vrijdag 9 oktober 2026, de aftrap is om 18:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
Nancy zit in een mindere periode: 2 zeges, 0 gelijk en 3 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 8 goals voor en 8 tegen. Laatste wedstrijd: 1-2 uit tegen FC Saarbrücken (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 5 met 13 punten uit 8 wedstrijden. Guingamp presteert wisselvallig: 2 zeges, 2 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 5 wedstrijden, met 10 goals voor en 10 tegen. Laatste wedstrijd: 2-1 thuis tegen Le Mans (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 11 met 8 punten uit 8 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 6 onderlinge duels won Nancy 1 keer, Guingamp 2 keer en eindigde het 3 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 3.0 doelpunten en scoorden beide teams 4 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet Nancy als lichte favoriet: Nancy 45%, gelijkspel 30%, Guingamp 25%. We verwachten zo'n 2.8 doelpunten (1.7 - 1.1 verwachte goals), met 52% voor meer dan 2,5 goals en 56% voor beide teams scoren.
Recente vorm
- 2 oktUFC Saarbrücken1-2
- 18 sepURodez4-3
- 11 sepTReims1-2
- 7 sepUNantes0-1
- 28 augTDunkerque2-0
- 2 oktTLe Mans2-1
- 19 sepTRED Star FC 931-3
- 12 sepTAnnecy2-1
- 5 sepUReims2-2
- 29 augTNantes3-3
Onderlinge duels
Stand Ligue 2
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 6 | 1 | 1 | +13 | 19 | |
| 2 | 8 | 5 | 2 | 1 | +3 | 17 | |
| 3 | 8 | 4 | 3 | 1 | +3 | 15 | |
| 4 | 8 | 3 | 5 | 0 | +6 | 14 | |
| 5 | 8 | 4 | 1 | 3 | +2 | 13 | |
| 6 | 8 | 4 | 1 | 3 | +1 | 13 | |
| 7 | 8 | 3 | 3 | 2 | +2 | 12 | |
| 8 | 8 | 3 | 2 | 3 | +1 | 11 | |
| 9 | 8 | 2 | 5 | 1 | -1 | 11 | |
| 10 | 8 | 2 | 4 | 2 | +1 | 10 | |
| 11 | 8 | 2 | 2 | 4 | -3 | 8 | |
| 12 | 8 | 2 | 2 | 4 | -3 | 8 | |
| 13 | 8 | 2 | 2 | 4 | -4 | 8 | |
| 14 | 8 | 2 | 2 | 4 | -5 | 8 | |
| 15 | 8 | 2 | 1 | 5 | -4 | 7 | |
| 16 | 8 | 0 | 6 | 2 | -2 | 6 | |
| 17 | 8 | 0 | 6 | 2 | -3 | 6 | |
| 18 | 8 | 1 | 2 | 5 | -7 | 5 |
Nancy - Guingamp: FAQ
Wie is favoriet in Nancy - Guingamp?
+
Nancy is favoriet. Ons model geeft Nancy 45% kans op winst, Guingamp 25% en het gelijkspel 30%.
Scoren beide teams in Nancy - Guingamp?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 56%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.
Hoe laat begint Nancy - Guingamp?
+
Nancy - Guingamp begint om 18:00 UTC op vrijdag 9 oktober 2026 in Stade Marcel-Picot, Nancy.