Sochaux
Boulogne1-1
EINDE
Sochaux - Boulogne: voorspelling & wedtip
vrijdag 9 oktober 2026 · Aftrap
Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Stemmen gesloten bij de aftrapWie wint er?
Stemmen: 0Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor Sochaux - Boulogne
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH1 +1.5Sochaux +1,5 (Aziatische handicap) | 90% | 1.11 | 1.03 |
| AH2 +1.5Boulogne +1,5 (Aziatische handicap) | 80% | 1.26 | 1.11 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 79% | 1.26 | 1.14 |
| 1XSochaux of gelijkspel | 73% | 1.37 | 1.33 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 60% | 1.67 | 1.56 |
| X2Boulogne of gelijkspel | 60% | 1.67 | 1.57 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 52% | 1.93 | 1.83 |
| BTS JaBeide teams scoren | 48% | 2.08 | 1.97 |
| 1Sochaux wint | 40% | 2.48 | 2.46 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 40% | 2.50 | 2.33 |
| XGelijkspel | 33% | 3.04 | 3.15 |
| 2Boulogne wint | 27% | 3.72 | 3.12 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 21% | 4.83 | 4.40 |
| AH1 -1.5Sochaux -1,5 (Aziatische handicap) | 20% | 4.89 | 4.90 |
| AH2 -1.5Boulogne -1,5 (Aziatische handicap) | 10% | 10.00 | 7.20 |
Sochaux - Boulogne quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 2.30 | 2.90 | 3.10 | - | - | 1.85 | 1.83 |
| 1xBet | 2.33 | 3.12 | 3.12 | 2.33 | 1.56 | 1.97 | 1.75 |
| Dafabet | 2.46 | 3.15 | 3.05 | - | - | - | - |
| Bet365 | 2.25 | 2.88 | 3.10 | 2.35 | 1.57 | 1.91 | 1.80 |
| Marathonbet | 2.31 | 3.12 | 3.10 | 2.33 | 1.56 | 1.97 | 1.73 |
| Betfair | 2.25 | 2.80 | 3.20 | 2.40 | 1.50 | 1.87 | 1.80 |
| BetVictor | 2.38 | 3.13 | 3.00 | 2.17 | 1.59 | 1.90 | 1.80 |
| Pinnacle | 2.36 | 3.07 | 3.45 | 2.43 | 1.59 | - | - |
| SBO | 2.36 | 2.87 | 2.78 | 2.35 | 1.58 | - | - |
| Betano | 2.47 | 3.10 | 3.10 | 2.42 | 1.60 | 1.98 | 1.78 |
Sochaux - Boulogne: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
Sochaux ontvangt Boulogne in de Ligue 2 (Regular Season - 8) in Stade Bonal op vrijdag 9 oktober 2026, de aftrap is om 18:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
Sochaux presteert wisselvallig: 2 zeges, 3 gelijk en 0 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 5 goals voor en 3 tegen. Laatste wedstrijd: 2-1 thuis tegen Neuchatel Xamax FC (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 9 met 11 punten uit 8 wedstrijden. Boulogne presteert wisselvallig: 0 zeges, 3 gelijk en 2 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 3 goals voor en 9 tegen. Laatste wedstrijd: 1-6 uit tegen Le Havre (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 16 met 6 punten uit 8 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 2 onderlinge duels won Sochaux 1 keer, Boulogne 0 keer en eindigde het 1 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 3.5 doelpunten en scoorden beide teams 2 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet Sochaux als lichte favoriet: Sochaux 40%, gelijkspel 33%, Boulogne 27%. We verwachten zo'n 2.3 doelpunten (1.3 - 1.0 verwachte goals), met 40% voor meer dan 2,5 goals en 48% voor beide teams scoren.
Recente vorm
- 2 oktTNeuchatel Xamax FC2-1
- 18 sepULaval1-1
- 12 sepTNantes1-0
- 4 sepUPau1-1
- 28 augUClermont0-0
- 2 oktULe Havre1-6
- 19 sepTNantes1-2
- 11 sepUClermont0-0
- 4 sepTDijon1-1
- 28 augUMontpellier0-0
Onderlinge duels
Stand Ligue 2
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 6 | 1 | 1 | +13 | 19 | |
| 2 | 8 | 5 | 2 | 1 | +3 | 17 | |
| 3 | 8 | 4 | 3 | 1 | +3 | 15 | |
| 4 | 8 | 3 | 5 | 0 | +6 | 14 | |
| 5 | 8 | 4 | 1 | 3 | +2 | 13 | |
| 6 | 8 | 4 | 1 | 3 | +1 | 13 | |
| 7 | 8 | 3 | 3 | 2 | +2 | 12 | |
| 8 | 8 | 3 | 2 | 3 | +1 | 11 | |
| 9 | 8 | 2 | 5 | 1 | -1 | 11 | |
| 10 | 8 | 2 | 4 | 2 | +1 | 10 | |
| 11 | 8 | 2 | 2 | 4 | -3 | 8 | |
| 12 | 8 | 2 | 2 | 4 | -3 | 8 | |
| 13 | 8 | 2 | 2 | 4 | -4 | 8 | |
| 14 | 8 | 2 | 2 | 4 | -5 | 8 | |
| 15 | 8 | 2 | 1 | 5 | -4 | 7 | |
| 16 | 8 | 0 | 6 | 2 | -2 | 6 | |
| 17 | 8 | 0 | 6 | 2 | -3 | 6 | |
| 18 | 8 | 1 | 2 | 5 | -7 | 5 |
Sochaux - Boulogne: FAQ
Wie is favoriet in Sochaux - Boulogne?
+
Sochaux is favoriet. Ons model geeft Sochaux 40% kans op winst, Boulogne 27% en het gelijkspel 33%.
Scoren beide teams in Sochaux - Boulogne?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 48%, dus het is bijna kop of munt.
Hoe laat begint Sochaux - Boulogne?
+
Sochaux - Boulogne begint om 18:00 UTC op vrijdag 9 oktober 2026 in Stade Bonal, Montbeliard.