Montpellier
Grenoble2-0
EINDE
Montpellier - Grenoble: voorspelling & wedtip
vrijdag 9 oktober 2026 · Aftrap
Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Stemmen gesloten bij de aftrapWie wint er?
Stemmen: 0Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor Montpellier - Grenoble
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH1 +1.5Montpellier +1,5 (Aziatische handicap) | 97% | 1.04 | - |
| 1XMontpellier of gelijkspel | 85% | 1.18 | 1.12 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 72% | 1.39 | 1.27 |
| AH2 +1.5Grenoble +1,5 (Aziatische handicap) | 60% | 1.68 | 1.42 |
| 1Montpellier wint | 57% | 1.74 | 1.58 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 52% | 1.91 | 1.80 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 51% | 1.94 | 1.83 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 49% | 2.06 | 1.91 |
| BTS JaBeide teams scoren | 48% | 2.10 | 1.94 |
| X2Grenoble of gelijkspel | 43% | 2.35 | 2.33 |
| AH1 -1.5Montpellier -1,5 (Aziatische handicap) | 40% | 2.47 | 2.50 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 28% | 3.56 | 3.14 |
| XGelijkspel | 27% | 3.65 | 4.10 |
| 2Grenoble wint | 15% | 6.58 | 5.80 |
| AH2 -1.5Grenoble -1,5 (Aziatische handicap) | 3% | 29.16 | - |
Montpellier - Grenoble quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 1.57 | 3.70 | 5.50 | - | - | 1.91 | 1.80 |
| 1xBet | 1.57 | 3.94 | 5.60 | 1.91 | 1.83 | 1.94 | 1.77 |
| Dafabet | 1.58 | 4.10 | 5.80 | - | - | - | - |
| Bet365 | 1.53 | 3.60 | 5.50 | 1.95 | 1.85 | 2.00 | 1.73 |
| Marathonbet | 1.55 | 3.94 | 5.70 | 1.91 | 1.83 | 1.94 | 1.75 |
| Betfair | 1.50 | 3.60 | 5.50 | 1.91 | 1.80 | 1.87 | 1.80 |
| BetVictor | 1.55 | 3.90 | 6.00 | 1.88 | 1.79 | 1.95 | 1.75 |
| Pinnacle | 1.59 | 3.74 | 6.77 | 1.99 | 1.88 | - | - |
| SBO | 1.51 | 3.63 | 5.32 | 2.01 | 1.83 | - | - |
| Betano | 1.57 | 4.05 | 5.90 | 2.00 | 1.85 | 2.02 | 1.75 |
Montpellier - Grenoble: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
Montpellier ontvangt Grenoble in de Ligue 2 (Regular Season - 8) in Stade de la Mosson op vrijdag 9 oktober 2026, de aftrap is om 18:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
Montpellier presteert wisselvallig: 2 zeges, 2 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 5 wedstrijden, met 4 goals voor en 4 tegen. Laatste wedstrijd: 1-1 uit tegen Reims (gelijk). In de stand staat de ploeg op plaats 3 met 15 punten uit 8 wedstrijden. Grenoble presteert wisselvallig: 2 zeges, 2 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 5 wedstrijden, met 6 goals voor en 3 tegen. Laatste wedstrijd: 0-0 thuis tegen Stade Lausanne-Ouchy (gelijk). In de stand staat de ploeg op plaats 14 met 8 punten uit 8 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 2 onderlinge duels won Montpellier 1 keer, Grenoble 0 keer en eindigde het 1 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 2.5 doelpunten en scoorden beide teams 2 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet Montpellier als favoriet: Montpellier 57%, gelijkspel 27%, Grenoble 15%. We verwachten zo'n 2.6 doelpunten (1.9 - 0.7 verwachte goals), met 49% voor meer dan 2,5 goals en 48% voor beide teams scoren.
Recente vorm
- 18 sepUReims1-1
- 11 sepTPau1-0
- 5 sepUSaint-Étienne1-3
- 28 augTBoulogne0-0
- 21 augUDunkerque1-0
- 2 oktTStade Lausanne-Ouchy0-0
- 18 sepTClermont1-1
- 11 sepURodez1-0
- 4 sepTAnnecy1-2
- 28 augULaval3-0
Onderlinge duels
Stand Ligue 2
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 6 | 1 | 1 | +13 | 19 | |
| 2 | 8 | 5 | 2 | 1 | +3 | 17 | |
| 3 | 8 | 4 | 3 | 1 | +3 | 15 | |
| 4 | 8 | 3 | 5 | 0 | +6 | 14 | |
| 5 | 8 | 4 | 1 | 3 | +2 | 13 | |
| 6 | 8 | 4 | 1 | 3 | +1 | 13 | |
| 7 | 8 | 3 | 3 | 2 | +2 | 12 | |
| 8 | 8 | 3 | 2 | 3 | +1 | 11 | |
| 9 | 8 | 2 | 5 | 1 | -1 | 11 | |
| 10 | 8 | 2 | 4 | 2 | +1 | 10 | |
| 11 | 8 | 2 | 2 | 4 | -3 | 8 | |
| 12 | 8 | 2 | 2 | 4 | -3 | 8 | |
| 13 | 8 | 2 | 2 | 4 | -4 | 8 | |
| 14 | 8 | 2 | 2 | 4 | -5 | 8 | |
| 15 | 8 | 2 | 1 | 5 | -4 | 7 | |
| 16 | 8 | 0 | 6 | 2 | -2 | 6 | |
| 17 | 8 | 0 | 6 | 2 | -3 | 6 | |
| 18 | 8 | 1 | 2 | 5 | -7 | 5 |
Montpellier - Grenoble: FAQ
Wie is favoriet in Montpellier - Grenoble?
+
Montpellier is favoriet. Ons model geeft Montpellier 57% kans op winst, Grenoble 15% en het gelijkspel 27%.
Scoren beide teams in Montpellier - Grenoble?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 48%, dus het is bijna kop of munt.
Hoe laat begint Montpellier - Grenoble?
+
Montpellier - Grenoble begint om 18:00 UTC op vrijdag 9 oktober 2026 in Stade de la Mosson, Montpellier.