Lens
Lyon2-1
EINDE
Lens - Lyon: voorspelling & wedtip
vrijdag 9 oktober 2026 · Aftrap
Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Stemmen gesloten bij de aftrapWie wint er?
Stemmen: 0Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor Lens - Lyon
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH2 +1.5Lyon +1,5 (Aziatische handicap) | 84% | 1.19 | 1.15 |
| AH1 +1.5Lens +1,5 (Aziatische handicap) | 78% | 1.28 | 1.14 |
| X2Lyon of gelijkspel | 67% | 1.49 | 1.54 |
| BTS JaBeide teams scoren | 65% | 1.53 | 1.44 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 62% | 1.61 | 1.50 |
| 1XLens of gelijkspel | 62% | 1.62 | 1.53 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 58% | 1.71 | 1.69 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 42% | 2.41 | 2.36 |
| 2Lyon wint | 38% | 2.62 | 2.69 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 38% | 2.65 | 2.45 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 35% | 2.88 | 2.70 |
| 1Lens wint | 33% | 3.04 | 2.66 |
| XGelijkspel | 29% | 3.44 | 3.72 |
| AH2 -1.5Lyon -1,5 (Aziatische handicap) | 22% | 4.55 | 4.75 |
| AH1 -1.5Lens -1,5 (Aziatische handicap) | 16% | 6.14 | 4.65 |
Lens - Lyon quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 2.50 | 3.40 | 2.50 | - | - | 1.44 | 2.70 |
| 1xBet | 2.66 | 3.72 | 2.69 | 1.50 | 2.45 | 1.43 | 2.66 |
| Dafabet | 2.60 | 3.70 | 2.60 | - | - | - | - |
| Bet365 | 2.60 | 3.60 | 2.55 | 1.53 | 2.50 | 1.44 | 2.62 |
| Marathonbet | 2.62 | 3.66 | 2.65 | 1.50 | 2.45 | 1.43 | 2.62 |
| Betfair | 2.50 | 3.50 | 2.60 | 1.45 | 2.55 | 1.40 | 2.80 |
| BetVictor | 2.55 | 3.75 | 2.50 | 1.50 | 2.36 | 1.40 | 2.70 |
| Pinnacle | 2.68 | 3.69 | 2.61 | 1.55 | 2.58 | - | - |
| SBO | 2.48 | 3.50 | 2.50 | - | - | - | - |
| Betano | 2.57 | 3.70 | 2.55 | 1.55 | 2.52 | 1.44 | 2.67 |
Lens - Lyon: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
Lens ontvangt Lyon in de Ligue 1 (Regular Season - 6) in Stade Bollaert-Delelis op vrijdag 9 oktober 2026, de aftrap is om 18:45 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
Lens presteert wisselvallig: 2 zeges, 1 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 4 wedstrijden, met 8 goals voor en 6 tegen. Laatste wedstrijd: 2-0 uit tegen Standard Luik (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 10 met 7 punten uit 6 wedstrijden. Lyon presteert wisselvallig: 3 zeges, 2 gelijk en 0 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 10 goals voor en 3 tegen. Laatste wedstrijd: 4-0 thuis tegen Rennes (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 4 met 11 punten uit 6 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 6 onderlinge duels won Lens 3 keer, Lyon 1 keer en eindigde het 2 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 2.5 doelpunten en scoorden beide teams 2 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet Lyon als lichte favoriet: Lens 33%, gelijkspel 29%, Lyon 38%. We verwachten zo'n 3.2 doelpunten (1.5 - 1.7 verwachte goals), met 62% voor meer dan 2,5 goals en 65% voor beide teams scoren.
Recente vorm
- 2 oktUStandard Luik2-0
- 18 sepUMonaco1-2
- 13 sepULe Mans2-2
- 10 sepUSlavia Praag3-2
- 19 sepTRennes4-0
- 16 sepUAnderlecht2-1
- 12 sepUParis FC0-0
- 4 sepTAuxerre3-1
- 29 augTLe Havre1-1
Onderlinge duels
Stand Ligue 1
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 4 | 2 | 0 | +5 | 14 | |
| 2 | 6 | 4 | 1 | 1 | +5 | 13 | |
| 3 | 6 | 4 | 1 | 1 | +2 | 13 | |
| 4 | 6 | 3 | 2 | 1 | +7 | 11 | |
| 5 | 6 | 3 | 2 | 1 | +4 | 11 | |
| 6 | 6 | 3 | 2 | 1 | +3 | 11 | |
| 7 | 6 | 2 | 2 | 2 | +3 | 8 | |
| 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 0 | 8 | |
| 9 | 6 | 2 | 2 | 2 | -2 | 8 | |
| 10 | 6 | 2 | 1 | 3 | +1 | 7 | |
| 11 | 6 | 2 | 1 | 3 | -1 | 7 | |
| 12 | 6 | 2 | 1 | 3 | -3 | 7 | |
| 13 | 6 | 2 | 0 | 4 | +1 | 6 | |
| 14 | 6 | 1 | 3 | 2 | -2 | 6 | |
| 15 | 6 | 1 | 3 | 2 | -2 | 6 | |
| 16 | 6 | 2 | 0 | 4 | -8 | 6 | |
| 17 | 6 | 1 | 1 | 4 | -9 | 4 | |
| 18 | 6 | 0 | 2 | 4 | -4 | 2 |
Lens - Lyon: FAQ
Wie is favoriet in Lens - Lyon?
+
Lyon is favoriet. Ons model geeft Lens 33% kans op winst, Lyon 38% en het gelijkspel 29%.
Scoren beide teams in Lens - Lyon?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 65%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.
Hoe laat begint Lens - Lyon?
+
Lens - Lyon begint om 18:45 UTC op vrijdag 9 oktober 2026 in Stade Bollaert-Delelis, Lens.