Farul Konstanca
Petrolul Ploeszti3-1
KONIEC
Farul Konstanca - Petrolul Ploeszti: typ i prognoza
niedziela, 11 października 2026 · Początek
Dla tego meczu nie opublikowaliśmy typu przed rozpoczęciem.
Dodaj do Moich drużyn
Wybierz drużyny i ligi, które Cię interesują. Zapisujemy je na tym urządzeniu, bez rejestracji.
Głosowanie kibiców
Głosowanie zamknięto w chwili rozpoczęcia meczuKto wygra?
Głosy: 0Ile goli?
Głosy: 0Prawdopodobieństwa
Farul Konstanca - Petrolul Ploeszti: więcej typów
| Typ | Prawdopodobieństwo | Kurs sprawiedliwy | Najlepszy kurs |
|---|---|---|---|
| AH1 +1.5Farul Konstanca +1,5 (handicap azjatycki) | 93% | 1.07 | 1.06 |
| 1XFarul Konstanca lub remis | 78% | 1.28 | 1.25 |
| -3.5Poniżej 3,5 gola | 68% | 1.47 | 1.40 |
| AH2 +1.5Petrolul Ploeszti +1,5 (handicap azjatycki) | 67% | 1.49 | 1.34 |
| BTTS TakObie drużyny strzelą | 56% | 1.78 | 1.71 |
| +2.5Powyżej 2,5 gola | 53% | 1.88 | 1.82 |
| X2Petrolul Ploeszti lub remis | 51% | 1.96 | 1.88 |
| 1Farul Konstanca wygra | 49% | 2.04 | 1.92 |
| -2.5Poniżej 2,5 gola | 47% | 2.14 | 2.00 |
| BTTS NieObie drużyny nie strzelą | 44% | 2.28 | 2.16 |
| AH1 -1.5Farul Konstanca -1,5 (handicap azjatycki) | 33% | 3.03 | 3.28 |
| +3.5Powyżej 3,5 gola | 32% | 3.12 | 3.00 |
| XRemis | 29% | 3.41 | 3.59 |
| 2Petrolul Ploeszti wygra | 22% | 4.63 | 4.02 |
| AH2 -1.5Petrolul Ploeszti -1,5 (handicap azjatycki) | 7% | 14.50 | 9.95 |
Farul Konstanca - Petrolul Ploeszti: porównanie kursów
Najlepszy kurs na każdym rynku wyróżniony.
| Bukmacher | 1 | X | 2 | +2.5 | -2.5 | BTTS Tak | BTTS Nie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 1.85 | 3.40 | 3.75 | - | - | 1.67 | 2.10 |
| 1xBet | 1.90 | 3.59 | 4.02 | 1.82 | 2.00 | 1.71 | 2.16 |
| Dafabet | 1.92 | 3.55 | 3.75 | - | - | - | - |
| Bet365 | 1.75 | 3.40 | 3.80 | 1.75 | 2.05 | 1.67 | 2.10 |
| Marathonbet | 1.83 | 3.58 | 3.82 | 1.74 | 2.01 | 1.64 | 2.10 |
| Betfair | 1.80 | 3.30 | 4.20 | 1.75 | 1.95 | 1.60 | 2.15 |
| BetVictor | 1.80 | 3.50 | 3.90 | 1.72 | 1.96 | 1.65 | 2.10 |
| Pinnacle | 1.83 | 3.68 | 4.34 | 1.76 | 2.09 | - | - |
| SBO | 1.86 | 3.18 | 3.36 | 1.79 | 2.03 | - | - |
| Betano | 1.87 | 3.40 | 4.00 | 1.83 | 2.02 | 1.67 | 2.12 |
Farul Konstanca - Petrolul Ploeszti: zapowiedź i analiza
Zapowiedź meczu
Farul Konstanca - Petrolul Ploeszti: Liga I (Regular Season - 11), niedziela, 11 października 2026, początek o 18:00 UTC, stadion: Stadionul Viitorul. Oto nasza pełna prognoza oparta na kursach bukmacherów, aktualnej formie i meczach bezpośrednich.
Forma drużyn
Farul Konstanca - nierówna forma. Ostatnie mecze (5): zwycięstwa 2, remisy 2, porażki 1; bramki 6:7. Ostatni mecz: Popești-Leordeni, 2:1 (zwycięstwo, u siebie). Miejsce w tabeli: 6., punkty: 17, rozegrane mecze: 11. Petrolul Ploeszti - nierówna forma. Ostatnie mecze (5): zwycięstwa 3, remisy 1, porażki 1; bramki 9:5. Ostatni mecz: Chindia Târgoviște, 0:1 (porażka, na wyjeździe). Miejsce w tabeli: 4., punkty: 19, rozegrane mecze: 11.
Mecze bezpośrednie
Ostatnie bezpośrednie mecze (6): zwycięstwa Farul Konstanca - 5, zwycięstwa Petrolul Ploeszti - 0, remisy - 1. Średnia goli: 2.0; obie drużyny strzeliły w 3 z nich.
Co mówią liczby
Według naszego modelu faworyt to Farul Konstanca (wyraźny): Farul Konstanca 49%, remis 29%, Petrolul Ploeszti 22%. Spodziewamy się ok. 2.8 goli (oczekiwane gole 1.8 - 1.0); powyżej 2,5 gola: 53%, obie drużyny strzelą: 56%.
Aktualna forma
- 26 wrzDPopești-Leordeni2-1
- 20 wrzWDinamo Bukareszt0-4
- 11 wrzDUTA Arad4-2
- 4 wrzWCFR Cluj0-0
- 30 sieDFC Botoșani0-0
- 3 paźWChindia Târgoviște0-1
- 2 paźDCS Afumati3-2
- 21 wrzDCsíkszereda2-0
- 14 wrzWFCSB2-2
- 6 wrzDCorvinul Hunedoara2-0
Mecze bezpośrednie
Liga I - tabela
| # | Drużyna | M | Z | R | P | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 8 | 2 | 1 | +18 | 26 | |
| 2 | 11 | 7 | 3 | 1 | +9 | 24 | |
| 3 | 11 | 7 | 2 | 2 | +16 | 23 | |
| 4 | 11 | 6 | 1 | 4 | -1 | 19 | |
| 5 | 11 | 6 | 0 | 5 | +2 | 18 | |
| 6 | 11 | 4 | 5 | 2 | +2 | 17 | |
| 7 | 11 | 4 | 4 | 3 | +3 | 16 | |
| 8 | 11 | 5 | 1 | 5 | 0 | 16 | |
| 9 | 11 | 4 | 3 | 4 | -3 | 15 | |
| 10 | 11 | 3 | 5 | 3 | +4 | 14 | |
| 11 | 11 | 3 | 4 | 4 | -5 | 13 | |
| 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | -3 | 12 | |
| 13 | 11 | 3 | 2 | 6 | -5 | 11 | |
| 14 | 11 | 2 | 4 | 5 | -5 | 10 | |
| 15 | 11 | 2 | 2 | 7 | -14 | 8 | |
| 16 | 11 | 0 | 1 | 10 | -18 | 1 |
Farul Konstanca - Petrolul Ploeszti: FAQ
Kto jest faworytem meczu Farul Konstanca - Petrolul Ploeszti?
+
Faworyt: Farul Konstanca. Nasz model daje szanse: Farul Konstanca 49%, Petrolul Ploeszti 22%, remis 29%.
Czy obie drużyny strzelą w meczu Farul Konstanca - Petrolul Ploeszti?
+
Szacujemy to na 56%, więc „Tak” jest prawdopodobne.
O której zaczyna się mecz Farul Konstanca - Petrolul Ploeszti?
+
Farul Konstanca - Petrolul Ploeszti: początek niedziela, 11 października 2026, 18:00 UTC, stadion: Stadionul Viitorul, Ovidiu.