Farul Constanța
Petrolul Ploiești3-1
EINDE
Farul Constanța - Petrolul Ploiești: voorspelling & wedtip
zondag 11 oktober 2026 · Aftrap
Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor Farul Constanța - Petrolul Ploiești
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH1 +1.5Farul Constanța +1,5 (Aziatische handicap) | 93% | 1.07 | 1.06 |
| 1XFarul Constanța of gelijkspel | 78% | 1.28 | 1.25 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 68% | 1.47 | 1.40 |
| AH2 +1.5Petrolul Ploiești +1,5 (Aziatische handicap) | 67% | 1.49 | 1.34 |
| BTS JaBeide teams scoren | 56% | 1.78 | 1.71 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 53% | 1.88 | 1.82 |
| X2Petrolul Ploiești of gelijkspel | 51% | 1.96 | 1.88 |
| 1Farul Constanța wint | 49% | 2.04 | 1.92 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 47% | 2.14 | 2.00 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 44% | 2.28 | 2.16 |
| AH1 -1.5Farul Constanța -1,5 (Aziatische handicap) | 33% | 3.03 | 3.28 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 32% | 3.12 | 3.00 |
| XGelijkspel | 29% | 3.41 | 3.59 |
| 2Petrolul Ploiești wint | 22% | 4.63 | 4.02 |
| AH2 -1.5Petrolul Ploiești -1,5 (Aziatische handicap) | 7% | 14.50 | 9.95 |
Farul Constanța - Petrolul Ploiești quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 1.85 | 3.40 | 3.75 | - | - | 1.67 | 2.10 |
| 1xBet | 1.90 | 3.59 | 4.02 | 1.82 | 2.00 | 1.71 | 2.16 |
| Dafabet | 1.92 | 3.55 | 3.75 | - | - | - | - |
| Bet365 | 1.75 | 3.40 | 3.80 | 1.75 | 2.05 | 1.67 | 2.10 |
| Marathonbet | 1.83 | 3.58 | 3.82 | 1.74 | 2.01 | 1.64 | 2.10 |
| Betfair | 1.80 | 3.30 | 4.20 | 1.75 | 1.95 | 1.60 | 2.15 |
| BetVictor | 1.80 | 3.50 | 3.90 | 1.72 | 1.96 | 1.65 | 2.10 |
| Pinnacle | 1.83 | 3.68 | 4.34 | 1.76 | 2.09 | - | - |
| SBO | 1.86 | 3.18 | 3.36 | 1.79 | 2.03 | - | - |
| Betano | 1.87 | 3.40 | 4.00 | 1.83 | 2.02 | 1.67 | 2.12 |
Farul Constanța - Petrolul Ploiești: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
Farul Constanța ontvangt Petrolul Ploiești in de Liga I (Regular Season - 11) in Stadionul Viitorul op zondag 11 oktober 2026, de aftrap is om 18:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
Farul Constanța presteert wisselvallig: 2 zeges, 2 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 5 wedstrijden, met 6 goals voor en 7 tegen. Laatste wedstrijd: 2-1 thuis tegen Popești-Leordeni (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 6 met 17 punten uit 11 wedstrijden. Petrolul Ploiești presteert wisselvallig: 3 zeges, 1 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 5 wedstrijden, met 9 goals voor en 5 tegen. Laatste wedstrijd: 0-1 uit tegen Chindia Târgoviște (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 4 met 19 punten uit 11 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 6 onderlinge duels won Farul Constanța 5 keer, Petrolul Ploiești 0 keer en eindigde het 1 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 2.0 doelpunten en scoorden beide teams 3 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet Farul Constanța als favoriet: Farul Constanța 49%, gelijkspel 29%, Petrolul Ploiești 22%. We verwachten zo'n 2.8 doelpunten (1.8 - 1.0 verwachte goals), met 53% voor meer dan 2,5 goals en 56% voor beide teams scoren.
Recente vorm
- 26 sepTPopești-Leordeni2-1
- 20 sepUDinamo Boekarest0-4
- 11 sepTUTA Arad4-2
- 4 sepUCFR Cluj0-0
- 30 augTFC Botoșani0-0
- 3 oktUChindia Târgoviște0-1
- 2 oktTCS Afumati3-2
- 21 sepTCsíkszereda2-0
- 14 sepUFCSB2-2
- 6 sepTCorvinul Hunedoara2-0
Onderlinge duels
Stand Liga I
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 8 | 2 | 1 | +18 | 26 | |
| 2 | 11 | 7 | 3 | 1 | +9 | 24 | |
| 3 | 11 | 7 | 2 | 2 | +16 | 23 | |
| 4 | 11 | 6 | 1 | 4 | -1 | 19 | |
| 5 | 11 | 6 | 0 | 5 | +2 | 18 | |
| 6 | 11 | 4 | 5 | 2 | +2 | 17 | |
| 7 | 11 | 4 | 4 | 3 | +3 | 16 | |
| 8 | 11 | 5 | 1 | 5 | 0 | 16 | |
| 9 | 11 | 4 | 3 | 4 | -3 | 15 | |
| 10 | 11 | 3 | 5 | 3 | +4 | 14 | |
| 11 | 11 | 3 | 4 | 4 | -5 | 13 | |
| 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | -3 | 12 | |
| 13 | 11 | 3 | 2 | 6 | -5 | 11 | |
| 14 | 11 | 2 | 4 | 5 | -5 | 10 | |
| 15 | 11 | 2 | 2 | 7 | -14 | 8 | |
| 16 | 11 | 0 | 1 | 10 | -18 | 1 |
Farul Constanța - Petrolul Ploiești: FAQ
Wie is favoriet in Farul Constanța - Petrolul Ploiești?
+
Farul Constanța is favoriet. Ons model geeft Farul Constanța 49% kans op winst, Petrolul Ploiești 22% en het gelijkspel 29%.
Scoren beide teams in Farul Constanța - Petrolul Ploiești?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 56%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.
Hoe laat begint Farul Constanța - Petrolul Ploiești?
+
Farul Constanța - Petrolul Ploiești begint om 18:00 UTC op zondag 11 oktober 2026 in Stadionul Viitorul, Ovidiu.