Farul Constanta
Oţelul24 okt
Farul Constanta - Oţelul: voorspelling & wedtip
zaterdag 24 oktober 2026 · Aftrap
Onze voorspelling
Beide teams scoren
18+ · Voorwaarden van toepassing
Verwachte uitslag
1-0
Faire quotering
1.98
Verwachte goals
1.6 - 0.9
Meldingen ontvangen
Herinneringen voor de aftrap met onze tip, eindstanden en nieuwe analyses van experts, rechtstreeks in je browser.
Fanpoll
Wie wint er?
Stemmen: 0Stem om te zien wat andere fans denken
Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Stem om te zien wat andere fans denken
Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor Farul Constanta - Oţelul
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH1 +1.5Farul Constanta +1,5 (Aziatische handicap) | 93% | 1.08 | - |
| 1XFarul Constanta of gelijkspel | 78% | 1.28 | 1.22 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 72% | 1.38 | 1.28 |
| AH2 +1.5Oţelul +1,5 (Aziatische handicap) | 71% | 1.42 | 1.27 |
| X2Oţelul of gelijkspel | 53% | 1.90 | 1.80 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 52% | 1.91 | 1.75 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 50% | 2.02 | 1.87 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 48% | 2.10 | 1.96 |
| 1Farul Constanta wint | 47% | 2.11 | 1.95 |
| XGelijkspel | 31% | 3.28 | 3.25 |
| AH1 -1.5Farul Constanta -1,5 (Aziatische handicap) | 29% | 3.40 | 3.30 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 28% | 3.60 | 3.25 |
| 2Oţelul wint | 22% | 4.54 | 3.96 |
| AH2 -1.5Oţelul -1,5 (Aziatische handicap) | 7% | 13.98 | - |
Farul Constanta - Oţelul quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.95 | 3.25 | 3.96 | 1.96 | 1.75 | 1.93 | 1.87 |
| Betfair | 1.90 | 3.40 | 3.60 | 1.91 | 1.80 | - | - |
| Betano | 1.93 | 3.25 | 3.90 | 2.05 | 1.82 | 1.80 | 1.93 |
Farul Constanta - Oţelul: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
Farul Constanta ontvangt Oţelul in de Liga I (Regular Season - 13) in Central Stadium Hagi Academy op zaterdag 24 oktober 2026, de aftrap is om 17:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
Farul Constanta presteert wisselvallig: 3 zeges, 1 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 5 wedstrijden, met 9 goals voor en 8 tegen. Laatste wedstrijd: 3-1 thuis tegen Petrolul Ploiesti (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 6 met 17 punten uit 11 wedstrijden. Oţelul zit in een mindere periode: 0 zeges, 1 gelijk en 4 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 3 goals voor en 9 tegen. Laatste wedstrijd: 0-1 uit tegen FCSB (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 14 met 10 punten uit 11 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 6 onderlinge duels won Farul Constanta 1 keer, Oţelul 2 keer en eindigde het 3 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 2.5 doelpunten en scoorden beide teams 3 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet Farul Constanta als favoriet: Farul Constanta 47%, gelijkspel 31%, Oţelul 22%. We verwachten zo'n 2.6 doelpunten (1.6 - 0.9 verwachte goals), met 48% voor meer dan 2,5 goals en 50% voor beide teams scoren.
Onze tip
Beide aanvallen zijn in vorm en geen enkele verdediging houdt de nul. We verwachten aan beide kanten doelpunten. Onze tip: Beide teams scoren tegen 1.93, volgens ons model met 50% kans. Voor een hogere quotering: de meest waarschijnlijke uitslag is Farul Constanta 1-0 Oţelul.
Recente vorm
- 11 oktTPetrolul Ploiesti3-1
- 26 sepTPopești-Leordeni2-1
- 20 sepUDinamo Bucuresti0-4
- 11 sepTUta Arad4-2
- 4 sepUCFR 1907 Cluj0-0
- 10 oktUFCSB0-1
- 3 oktTFC Bacau1-1
- 21 sepTCorvinul Hunedoara2-3
- 14 sepUUniversitatea Cluj0-3
- 6 sepTRapid0-1
Onderlinge duels
Stand Liga I
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 8 | 2 | 1 | +18 | 26 | |
| 2 | 11 | 7 | 3 | 1 | +9 | 24 | |
| 3 | 11 | 7 | 2 | 2 | +16 | 23 | |
| 4 | 11 | 6 | 1 | 4 | -1 | 19 | |
| 5 | 11 | 6 | 0 | 5 | +2 | 18 | |
| 6 | 11 | 4 | 5 | 2 | +2 | 17 | |
| 7 | 11 | 4 | 4 | 3 | +3 | 16 | |
| 8 | 11 | 5 | 1 | 5 | 0 | 16 | |
| 9 | 11 | 4 | 3 | 4 | -3 | 15 | |
| 10 | 11 | 3 | 5 | 3 | +4 | 14 | |
| 11 | 11 | 3 | 4 | 4 | -5 | 13 | |
| 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | -3 | 12 | |
| 13 | 11 | 3 | 2 | 6 | -5 | 11 | |
| 14 | 11 | 2 | 4 | 5 | -5 | 10 | |
| 15 | 11 | 2 | 2 | 7 | -14 | 8 | |
| 16 | 11 | 0 | 1 | 10 | -18 | 1 |
Farul Constanta - Oţelul: FAQ
Wat is de voorspelling voor Farul Constanta - Oţelul?
+
Onze tip is Beide teams scoren tegen een quotering van 1.93. Onze verwachte uitslag: Farul Constanta 1-0 Oţelul.
Wie is favoriet in Farul Constanta - Oţelul?
+
Farul Constanta is favoriet. Ons model geeft Farul Constanta 47% kans op winst, Oţelul 22% en het gelijkspel 31%.
Scoren beide teams in Farul Constanta - Oţelul?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 50%, dus het is bijna kop of munt.
Hoe laat begint Farul Constanta - Oţelul?
+
Farul Constanta - Oţelul begint om 17:00 UTC op zaterdag 24 oktober 2026 in Central Stadium Hagi Academy, Ovidiu.