Csíkszereda
FC Voluntari24 okt
Csíkszereda - FC Voluntari: voorspelling & wedtip
zaterdag 24 oktober 2026 · Aftrap
Onze voorspelling
Minder dan 2,5 goals
18+ · Voorwaarden van toepassing
Verwachte uitslag
0-1
Faire quotering
1.79
Verwachte goals
1.2 - 1.3
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Wie wint er?
Stemmen: 0Stem om te zien wat andere fans denken
Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Stem om te zien wat andere fans denken
Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor Csíkszereda - FC Voluntari
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH2 +1.5FC Voluntari +1,5 (Aziatische handicap) | 87% | 1.16 | - |
| AH1 +1.5Csíkszereda +1,5 (Aziatische handicap) | 82% | 1.22 | 1.12 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 76% | 1.31 | 1.25 |
| X2FC Voluntari of gelijkspel | 68% | 1.47 | 1.44 |
| 1XCsíkszereda of gelijkspel | 63% | 1.59 | 1.44 |
| BTS JaBeide teams scoren | 50% | 1.99 | 1.85 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 50% | 2.01 | 1.87 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 44% | 2.26 | 2.15 |
| 2FC Voluntari wint | 37% | 2.70 | 2.50 |
| 1Csíkszereda wint | 32% | 3.15 | 2.50 |
| XGelijkspel | 31% | 3.21 | 3.10 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 24% | 4.20 | 4.00 |
| AH2 -1.5FC Voluntari -1,5 (Aziatische handicap) | 18% | 5.61 | 5.10 |
| AH1 -1.5Csíkszereda -1,5 (Aziatische handicap) | 13% | 7.44 | - |
Csíkszereda - FC Voluntari quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 2.50 | 3.10 | 2.50 | 2.15 | 1.70 | 1.85 | 1.87 |
Csíkszereda - FC Voluntari: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
Csíkszereda ontvangt FC Voluntari in de Liga I (Regular Season - 13) in Stadionul Municipal op zaterdag 24 oktober 2026, de aftrap is om 17:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
Csíkszereda zit in een mindere periode: 0 zeges, 1 gelijk en 4 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 3 goals voor en 12 tegen. Laatste wedstrijd: 1-1 uit tegen Oțelul (gelijk). In de stand staat de ploeg op plaats 16 met 2 punten uit 12 wedstrijden. FC Voluntari zit in een mindere periode: 2 zeges, 0 gelijk en 3 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 5 goals voor en 7 tegen. Laatste wedstrijd: 2-3 uit tegen Corvinul Hunedoara (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 15 met 8 punten uit 11 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 4 onderlinge duels won Csíkszereda 2 keer, FC Voluntari 2 keer en eindigde het 0 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 4.0 doelpunten en scoorden beide teams 2 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet FC Voluntari als lichte favoriet: Csíkszereda 32%, gelijkspel 31%, FC Voluntari 37%. We verwachten zo'n 2.4 doelpunten (1.2 - 1.3 verwachte goals), met 44% voor meer dan 2,5 goals en 50% voor beide teams scoren.
Onze tip
Dit lijkt een gesloten wedstrijd met weinig kansen te worden; doelpunten kunnen schaars zijn. Onze tip: Minder dan 2,5 goals tegen 1.70, volgens ons model met 56% kans. Voor een hogere quotering: de meest waarschijnlijke uitslag is Csíkszereda 0-1 FC Voluntari.
Recente vorm
- 16 oktUOțelul1-1
- 11 oktTUniversitatea Craiova0-1
- 21 sepUPetrolul Ploiești0-2
- 11 sepTDinamo Boekarest1-3
- 5 sepUUTA Arad1-5
- 9 oktUCorvinul Hunedoara2-3
- 20 sepTUniversitatea Cluj0-2
- 12 sepURapid Boekarest1-2
- 7 sepTArgeș Pitești1-0
- 1 sepUChindia Târgoviște1-0
Onderlinge duels
Stand Liga I
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 9 | 2 | 1 | +20 | 29 | |
| 2 | 11 | 7 | 3 | 1 | +9 | 24 | |
| 3 | 11 | 7 | 2 | 2 | +16 | 23 | |
| 4 | 11 | 6 | 1 | 4 | -1 | 19 | |
| 5 | 11 | 6 | 0 | 5 | +2 | 18 | |
| 6 | 11 | 4 | 5 | 2 | +2 | 17 | |
| 7 | 11 | 4 | 4 | 3 | +3 | 16 | |
| 8 | 11 | 5 | 1 | 5 | 0 | 16 | |
| 9 | 11 | 4 | 3 | 4 | -3 | 15 | |
| 10 | 12 | 3 | 5 | 4 | +2 | 14 | |
| 11 | 11 | 3 | 4 | 4 | -5 | 13 | |
| 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | -3 | 12 | |
| 13 | 12 | 2 | 5 | 5 | -5 | 11 | |
| 14 | 11 | 3 | 2 | 6 | -5 | 11 | |
| 15 | 11 | 2 | 2 | 7 | -14 | 8 | |
| 16 | 12 | 0 | 2 | 10 | -18 | 2 |
Csíkszereda - FC Voluntari: FAQ
Wat is de voorspelling voor Csíkszereda - FC Voluntari?
+
Onze tip is Minder dan 2,5 goals tegen een quotering van 1.70. Onze verwachte uitslag: Csíkszereda 0-1 FC Voluntari.
Wie is favoriet in Csíkszereda - FC Voluntari?
+
FC Voluntari is favoriet. Ons model geeft Csíkszereda 32% kans op winst, FC Voluntari 37% en het gelijkspel 31%.
Scoren beide teams in Csíkszereda - FC Voluntari?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 50%, dus het is bijna kop of munt.
Hoe laat begint Csíkszereda - FC Voluntari?
+
Csíkszereda - FC Voluntari begint om 17:00 UTC op zaterdag 24 oktober 2026 in Stadionul Municipal, Miercurea Ciuc.