Farul Constanta
Oţelul24 paź
Farul Constanta - Oţelul: typ i prognoza
sobota, 24 października 2026 · Początek
Nasza prognoza
Obie drużyny strzelą
18+ · Obowiązuje regulamin
Przewidywany wynik
1-0
Kurs sprawiedliwy
1.98
Oczekiwane gole
1.6 - 0.9
Powiadomienia
Przypomnienia przed meczem z naszym typem, wyniki końcowe i nowe analizy ekspertów, prosto w przeglądarce.
Głosowanie kibiców
Kto wygra?
Głosy: 0Zagłosuj, aby zobaczyć, co myślą inni kibice
Ile goli?
Głosy: 0Zagłosuj, aby zobaczyć, co myślą inni kibice
Prawdopodobieństwa
Farul Constanta - Oţelul: więcej typów
| Typ | Prawdopodobieństwo | Kurs sprawiedliwy | Najlepszy kurs |
|---|---|---|---|
| AH1 +1.5Farul Constanta +1,5 (handicap azjatycki) | 93% | 1.08 | - |
| 1XFarul Constanta lub remis | 78% | 1.28 | 1.22 |
| -3.5Poniżej 3,5 gola | 72% | 1.38 | 1.28 |
| AH2 +1.5Oţelul +1,5 (handicap azjatycki) | 71% | 1.42 | 1.27 |
| X2Oţelul lub remis | 53% | 1.90 | 1.80 |
| -2.5Poniżej 2,5 gola | 52% | 1.91 | 1.75 |
| BTTS NieObie drużyny nie strzelą | 50% | 2.02 | 1.87 |
| +2.5Powyżej 2,5 gola | 48% | 2.10 | 1.96 |
| 1Farul Constanta wygra | 47% | 2.11 | 1.95 |
| XRemis | 31% | 3.28 | 3.25 |
| AH1 -1.5Farul Constanta -1,5 (handicap azjatycki) | 29% | 3.40 | 3.30 |
| +3.5Powyżej 3,5 gola | 28% | 3.60 | 3.25 |
| 2Oţelul wygra | 22% | 4.54 | 3.96 |
| AH2 -1.5Oţelul -1,5 (handicap azjatycki) | 7% | 13.98 | - |
Farul Constanta - Oţelul: porównanie kursów
Najlepszy kurs na każdym rynku wyróżniony.
| Bukmacher | 1 | X | 2 | +2.5 | -2.5 | BTTS Tak | BTTS Nie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.95 | 3.25 | 3.96 | 1.96 | 1.75 | 1.93 | 1.87 |
| Betfair | 1.90 | 3.40 | 3.60 | 1.91 | 1.80 | - | - |
| Betano | 1.93 | 3.25 | 3.90 | 2.05 | 1.82 | 1.80 | 1.93 |
Farul Constanta - Oţelul: zapowiedź i analiza
Zapowiedź meczu
Farul Constanta - Oţelul: Liga I (Regular Season - 13), sobota, 24 października 2026, początek o 17:00 UTC, stadion: Central Stadium Hagi Academy. Oto nasza pełna prognoza oparta na kursach bukmacherów, aktualnej formie i meczach bezpośrednich.
Forma drużyn
Farul Constanta - nierówna forma. Ostatnie mecze (5): zwycięstwa 3, remisy 1, porażki 1; bramki 9:8. Ostatni mecz: Petrolul Ploiesti, 3:1 (zwycięstwo, u siebie). Miejsce w tabeli: 6., punkty: 17, rozegrane mecze: 11. Oţelul - seria słabszych wyników. Ostatnie mecze (5): zwycięstwa 0, remisy 1, porażki 4; bramki 3:9. Ostatni mecz: FCSB, 0:1 (porażka, na wyjeździe). Miejsce w tabeli: 14., punkty: 10, rozegrane mecze: 11.
Mecze bezpośrednie
Ostatnie bezpośrednie mecze (6): zwycięstwa Farul Constanta - 1, zwycięstwa Oţelul - 2, remisy - 3. Średnia goli: 2.5; obie drużyny strzeliły w 3 z nich.
Co mówią liczby
Według naszego modelu faworyt to Farul Constanta (wyraźny): Farul Constanta 47%, remis 31%, Oţelul 22%. Spodziewamy się ok. 2.6 goli (oczekiwane gole 1.6 - 0.9); powyżej 2,5 gola: 48%, obie drużyny strzelą: 50%.
Nasz typ
Obie ofensywy są w formie, a żadna obrona nie zachowuje czystego konta. Spodziewamy się goli po obu stronach. Nasz typ: Obie drużyny strzelą, kurs 1.93 - według modelu prawdopodobieństwo 50%. Dla wyższego kursu: najbardziej prawdopodobny wynik to Farul Constanta 1:0 Oţelul.
Aktualna forma
- 11 paźDPetrolul Ploiesti3-1
- 26 wrzDPopești-Leordeni2-1
- 20 wrzWDinamo Bucuresti0-4
- 11 wrzDUta Arad4-2
- 4 wrzWCFR 1907 Cluj0-0
- 10 paźWFCSB0-1
- 3 paźDFC Bacau1-1
- 21 wrzDCorvinul Hunedoara2-3
- 14 wrzWUniversitatea Cluj0-3
- 6 wrzDRapid0-1
Mecze bezpośrednie
Liga I - tabela
| # | Drużyna | M | Z | R | P | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 8 | 2 | 1 | +18 | 26 | |
| 2 | 11 | 7 | 3 | 1 | +9 | 24 | |
| 3 | 11 | 7 | 2 | 2 | +16 | 23 | |
| 4 | 11 | 6 | 1 | 4 | -1 | 19 | |
| 5 | 11 | 6 | 0 | 5 | +2 | 18 | |
| 6 | 11 | 4 | 5 | 2 | +2 | 17 | |
| 7 | 11 | 4 | 4 | 3 | +3 | 16 | |
| 8 | 11 | 5 | 1 | 5 | 0 | 16 | |
| 9 | 11 | 4 | 3 | 4 | -3 | 15 | |
| 10 | 11 | 3 | 5 | 3 | +4 | 14 | |
| 11 | 11 | 3 | 4 | 4 | -5 | 13 | |
| 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | -3 | 12 | |
| 13 | 11 | 3 | 2 | 6 | -5 | 11 | |
| 14 | 11 | 2 | 4 | 5 | -5 | 10 | |
| 15 | 11 | 2 | 2 | 7 | -14 | 8 | |
| 16 | 11 | 0 | 1 | 10 | -18 | 1 |
Farul Constanta - Oţelul: FAQ
Jaki jest typ na mecz Farul Constanta - Oţelul?
+
Nasz typ: Obie drużyny strzelą, kurs 1.93. Przewidywany wynik: Farul Constanta 1:0 Oţelul.
Kto jest faworytem meczu Farul Constanta - Oţelul?
+
Faworyt: Farul Constanta. Nasz model daje szanse: Farul Constanta 47%, Oţelul 22%, remis 31%.
Czy obie drużyny strzelą w meczu Farul Constanta - Oţelul?
+
Szacujemy to na 50%, więc to niemal rzut monetą.
O której zaczyna się mecz Farul Constanta - Oţelul?
+
Farul Constanta - Oţelul: początek sobota, 24 października 2026, 17:00 UTC, stadion: Central Stadium Hagi Academy, Ovidiu.