Uta Arad
CFR 1907 Cluj18 paź
Uta Arad - CFR 1907 Cluj: typ i prognoza
niedziela, 18 października 2026 · Początek
Nasza prognoza
Obie drużyny strzelą
18+ · Obowiązuje regulamin
Przewidywany wynik
1-0
Kurs sprawiedliwy
1.87
Oczekiwane gole
1.6 - 1.0
Powiadomienia
Przypomnienia przed meczem z naszym typem, wyniki końcowe i nowe analizy ekspertów, prosto w przeglądarce.
Głosowanie kibiców
Kto wygra?
Głosy: 0Zagłosuj, aby zobaczyć, co myślą inni kibice
Ile goli?
Głosy: 0Zagłosuj, aby zobaczyć, co myślą inni kibice
Prawdopodobieństwa
Uta Arad - CFR 1907 Cluj: więcej typów
| Typ | Prawdopodobieństwo | Kurs sprawiedliwy | Najlepszy kurs |
|---|---|---|---|
| AH1 +1.5Uta Arad +1,5 (handicap azjatycki) | 91% | 1.10 | 1.04 |
| 1XUta Arad lub remis | 75% | 1.34 | 1.30 |
| AH2 +1.5CFR 1907 Cluj +1,5 (handicap azjatycki) | 74% | 1.35 | 1.19 |
| -3.5Poniżej 3,5 gola | 71% | 1.40 | 1.27 |
| X2CFR 1907 Cluj lub remis | 56% | 1.79 | 1.68 |
| -2.5Poniżej 2,5 gola | 51% | 1.96 | 1.83 |
| +2.5Powyżej 2,5 gola | 49% | 2.05 | 1.90 |
| BTTS NieObie drużyny nie strzelą | 46% | 2.15 | 2.00 |
| 1Uta Arad wygra | 44% | 2.26 | 2.16 |
| XRemis | 30% | 3.30 | 3.40 |
| +3.5Powyżej 3,5 gola | 29% | 3.48 | 3.14 |
| AH1 -1.5Uta Arad -1,5 (handicap azjatycki) | 26% | 3.84 | 3.80 |
| 2CFR 1907 Cluj wygra | 25% | 3.92 | 3.34 |
| AH2 -1.5CFR 1907 Cluj -1,5 (handicap azjatycki) | 9% | 10.83 | 7.10 |
Uta Arad - CFR 1907 Cluj: porównanie kursów
Najlepszy kurs na każdym rynku wyróżniony.
| Bukmacher | 1 | X | 2 | +2.5 | -2.5 | BTTS Tak | BTTS Nie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 2.10 | 3.25 | 3.30 | - | - | 1.73 | 2.00 |
| 1xBet | 2.06 | 3.40 | 3.34 | 1.90 | 1.83 | 1.73 | 2.00 |
| Dafabet | 2.16 | 3.30 | 3.20 | - | - | - | - |
| Marathonbet | 2.04 | 3.40 | 3.32 | 1.90 | 1.83 | 1.73 | 1.97 |
| Betfair | 2.05 | 3.40 | 3.30 | - | - | - | - |
| Pinnacle | 2.12 | 3.45 | 3.32 | 1.92 | 1.87 | - | - |
| Betano | 2.18 | 3.25 | 3.20 | 2.00 | 1.85 | 1.75 | 2.02 |
Uta Arad - CFR 1907 Cluj: zapowiedź i analiza
Zapowiedź meczu
Uta Arad - CFR 1907 Cluj: Liga I (Regular Season - 12), niedziela, 18 października 2026, początek o 15:15 UTC, stadion: Arena Francisc Neuman. Oto nasza pełna prognoza oparta na kursach bukmacherów, aktualnej formie i meczach bezpośrednich.
Forma drużyn
Uta Arad - nierówna forma. Ostatnie mecze (5): zwycięstwa 3, remisy 0, porażki 2; bramki 11:7. Ostatni mecz: FC Botosani, 0:2 (porażka, na wyjeździe). Miejsce w tabeli: 12., punkty: 12, rozegrane mecze: 11. CFR 1907 Cluj - nierówna forma. Ostatnie mecze (5): zwycięstwa 3, remisy 0, porażki 2; bramki 8:8. Ostatni mecz: Arges Pitesti, 1:0 (zwycięstwo, na wyjeździe). Miejsce w tabeli: 8., punkty: 16, rozegrane mecze: 11.
Mecze bezpośrednie
Ostatnie bezpośrednie mecze (6): zwycięstwa Uta Arad - 1, zwycięstwa CFR 1907 Cluj - 3, remisy - 2. Średnia goli: 2.7; obie drużyny strzeliły w 4 z nich.
Co mówią liczby
Według naszego modelu faworyt to Uta Arad (nieznaczny): Uta Arad 44%, remis 30%, CFR 1907 Cluj 25%. Spodziewamy się ok. 2.6 goli (oczekiwane gole 1.6 - 1.0); powyżej 2,5 gola: 49%, obie drużyny strzelą: 54%.
Nasz typ
Obie ofensywy są w formie, a żadna obrona nie zachowuje czystego konta. Spodziewamy się goli po obu stronach. Nasz typ: Obie drużyny strzelą, kurs 1.73 - według modelu prawdopodobieństwo 54%. Dla wyższego kursu: najbardziej prawdopodobny wynik to Uta Arad 1:0 CFR 1907 Cluj.
Aktualna forma
- 10 paźWFC Botosani0-2
- 18 wrzDSepsi OSK Sfantu Gheorghe1-0
- 11 wrzWFarul Constanta2-4
- 5 wrzDCsikszereda5-1
- 2 wrzWMinerul Lupeni3-0
- 12 paźWArges Pitesti1-0
- 8 paźDUniversitatea Cluj1-3
- 1 paźDCSM Satu Mare2-1
- 19 wrzDFC Botosani3-1
- 12 wrzWSepsi OSK Sfantu Gheorghe1-3
Mecze bezpośrednie
Liga I - tabela
| # | Drużyna | M | Z | R | P | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 8 | 2 | 1 | +18 | 26 | |
| 2 | 11 | 7 | 3 | 1 | +9 | 24 | |
| 3 | 11 | 7 | 2 | 2 | +16 | 23 | |
| 4 | 11 | 6 | 1 | 4 | -1 | 19 | |
| 5 | 11 | 6 | 0 | 5 | +2 | 18 | |
| 6 | 11 | 4 | 5 | 2 | +2 | 17 | |
| 7 | 11 | 4 | 4 | 3 | +3 | 16 | |
| 8 | 11 | 5 | 1 | 5 | 0 | 16 | |
| 9 | 11 | 4 | 3 | 4 | -3 | 15 | |
| 10 | 11 | 3 | 5 | 3 | +4 | 14 | |
| 11 | 11 | 3 | 4 | 4 | -5 | 13 | |
| 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | -3 | 12 | |
| 13 | 11 | 3 | 2 | 6 | -5 | 11 | |
| 14 | 11 | 2 | 4 | 5 | -5 | 10 | |
| 15 | 11 | 2 | 2 | 7 | -14 | 8 | |
| 16 | 11 | 0 | 1 | 10 | -18 | 1 |
Uta Arad - CFR 1907 Cluj: FAQ
Jaki jest typ na mecz Uta Arad - CFR 1907 Cluj?
+
Nasz typ: Obie drużyny strzelą, kurs 1.73. Przewidywany wynik: Uta Arad 1:0 CFR 1907 Cluj.
Kto jest faworytem meczu Uta Arad - CFR 1907 Cluj?
+
Faworyt: Uta Arad. Nasz model daje szanse: Uta Arad 44%, CFR 1907 Cluj 25%, remis 30%.
Czy obie drużyny strzelą w meczu Uta Arad - CFR 1907 Cluj?
+
Szacujemy to na 54%, więc to niemal rzut monetą.
O której zaczyna się mecz Uta Arad - CFR 1907 Cluj?
+
Uta Arad - CFR 1907 Cluj: początek niedziela, 18 października 2026, 15:15 UTC, stadion: Arena Francisc Neuman, Arad.