UTA Arad
CFR Cluj18 okt
UTA Arad - CFR Cluj: voorspelling & wedtip
zondag 18 oktober 2026 · Aftrap
Onze voorspelling
Beide teams scoren
18+ · Voorwaarden van toepassing
Verwachte uitslag
1-0
Faire quotering
1.86
Verwachte goals
1.6 - 1.1
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Wie wint er?
Stemmen: 0Stem om te zien wat andere fans denken
Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Stem om te zien wat andere fans denken
Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor UTA Arad - CFR Cluj
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH1 +1.5UTA Arad +1,5 (Aziatische handicap) | 90% | 1.11 | 1.05 |
| AH2 +1.5CFR Cluj +1,5 (Aziatische handicap) | 75% | 1.34 | 1.17 |
| 1XUTA Arad of gelijkspel | 74% | 1.36 | 1.31 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 71% | 1.40 | 1.27 |
| X2CFR Cluj of gelijkspel | 57% | 1.77 | 1.67 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 51% | 1.96 | 1.83 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 49% | 2.04 | 1.90 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 46% | 2.16 | 2.01 |
| 1UTA Arad wint | 43% | 2.30 | 2.15 |
| XGelijkspel | 30% | 3.31 | 3.38 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 29% | 3.48 | 3.14 |
| 2CFR Cluj wint | 26% | 3.81 | 3.18 |
| AH1 -1.5UTA Arad -1,5 (Aziatische handicap) | 25% | 3.96 | 3.98 |
| AH2 -1.5CFR Cluj -1,5 (Aziatische handicap) | 10% | 10.25 | 6.70 |
UTA Arad - CFR Cluj quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 2.15 | 3.25 | 3.10 | - | - | 1.73 | 2.00 |
| 1xBet | 2.13 | 3.38 | 3.18 | 1.90 | 1.83 | 1.72 | 2.01 |
| Bet365 | 2.05 | 3.25 | 3.10 | 1.95 | 1.85 | 1.73 | 2.00 |
| Marathonbet | 2.11 | 3.38 | 3.16 | 1.90 | 1.83 | 1.72 | 1.98 |
| BetVictor | 2.10 | 3.30 | 3.13 | 1.87 | 1.80 | 1.70 | 2.00 |
| Pinnacle | 2.20 | 3.37 | 3.22 | 1.92 | 1.87 | - | - |
UTA Arad - CFR Cluj: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
UTA Arad ontvangt CFR Cluj in de Liga I (Regular Season - 12) in Stadionul Francisc von Neumann op zondag 18 oktober 2026, de aftrap is om 15:15 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
UTA Arad presteert wisselvallig: 3 zeges, 0 gelijk en 2 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 11 goals voor en 7 tegen. Laatste wedstrijd: 0-2 uit tegen FC Botoșani (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 12 met 12 punten uit 11 wedstrijden. CFR Cluj presteert wisselvallig: 3 zeges, 0 gelijk en 2 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 8 goals voor en 8 tegen. Laatste wedstrijd: 1-0 uit tegen Argeș Pitești (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 8 met 16 punten uit 11 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 6 onderlinge duels won UTA Arad 1 keer, CFR Cluj 3 keer en eindigde het 2 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 2.7 doelpunten en scoorden beide teams 4 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet UTA Arad als lichte favoriet: UTA Arad 43%, gelijkspel 30%, CFR Cluj 26%. We verwachten zo'n 2.6 doelpunten (1.6 - 1.1 verwachte goals), met 49% voor meer dan 2,5 goals en 54% voor beide teams scoren.
Onze tip
Beide aanvallen zijn in vorm en geen enkele verdediging houdt de nul. We verwachten aan beide kanten doelpunten. Onze tip: Beide teams scoren tegen 1.73, volgens ons model met 54% kans. Voor een hogere quotering: de meest waarschijnlijke uitslag is UTA Arad 1-0 CFR Cluj.
Recente vorm
- 10 oktUFC Botoșani0-2
- 18 sepTSepsi OSK Sfântu Gheorghe1-0
- 11 sepUFarul Constanța2-4
- 5 sepTCsíkszereda5-1
- 2 sepUMinerul Lupeni3-0
- 12 oktUArgeș Pitești1-0
- 8 oktTUniversitatea Cluj1-3
- 1 oktTCSM Satu Mare2-1
- 19 sepTFC Botoșani3-1
- 12 sepUSepsi OSK Sfântu Gheorghe1-3
Onderlinge duels
Stand Liga I
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 8 | 2 | 1 | +18 | 26 | |
| 2 | 11 | 7 | 3 | 1 | +9 | 24 | |
| 3 | 11 | 7 | 2 | 2 | +16 | 23 | |
| 4 | 11 | 6 | 1 | 4 | -1 | 19 | |
| 5 | 11 | 6 | 0 | 5 | +2 | 18 | |
| 6 | 11 | 4 | 5 | 2 | +2 | 17 | |
| 7 | 11 | 4 | 4 | 3 | +3 | 16 | |
| 8 | 11 | 5 | 1 | 5 | 0 | 16 | |
| 9 | 11 | 4 | 3 | 4 | -3 | 15 | |
| 10 | 11 | 3 | 5 | 3 | +4 | 14 | |
| 11 | 11 | 3 | 4 | 4 | -5 | 13 | |
| 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | -3 | 12 | |
| 13 | 11 | 3 | 2 | 6 | -5 | 11 | |
| 14 | 11 | 2 | 4 | 5 | -5 | 10 | |
| 15 | 11 | 2 | 2 | 7 | -14 | 8 | |
| 16 | 11 | 0 | 1 | 10 | -18 | 1 |
UTA Arad - CFR Cluj: FAQ
Wat is de voorspelling voor UTA Arad - CFR Cluj?
+
Onze tip is Beide teams scoren tegen een quotering van 1.73. Onze verwachte uitslag: UTA Arad 1-0 CFR Cluj.
Wie is favoriet in UTA Arad - CFR Cluj?
+
UTA Arad is favoriet. Ons model geeft UTA Arad 43% kans op winst, CFR Cluj 26% en het gelijkspel 30%.
Scoren beide teams in UTA Arad - CFR Cluj?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 54%, dus het is bijna kop of munt.
Hoe laat begint UTA Arad - CFR Cluj?
+
UTA Arad - CFR Cluj begint om 15:15 UTC op zondag 18 oktober 2026 in Stadionul Francisc von Neumann, Arad.