Santa Clara
Benfica26 paź
Santa Clara - Benfica: typ i prognoza
poniedziałek, 26 października 2026 · Początek
Nasza prognoza
Powyżej 2,5 gola
18+ · Obowiązuje regulamin
Przewidywany wynik
0-2
Kurs sprawiedliwy
1.91
Oczekiwane gole
0.6 - 2.2
Dodaj do Moich drużyn
Wybierz drużyny i ligi, które Cię interesują. Zapisujemy je na tym urządzeniu, bez rejestracji.
Głosowanie kibiców
Kto wygra?
Głosy: 0Zagłosuj, aby zobaczyć, co myślą inni kibice
Ile goli?
Głosy: 0Zagłosuj, aby zobaczyć, co myślą inni kibice
Prawdopodobieństwa
Santa Clara - Benfica: więcej typów
| Typ | Prawdopodobieństwo | Kurs sprawiedliwy | Najlepszy kurs |
|---|---|---|---|
| AH2 +1.5Benfica +1,5 (handicap azjatycki) | 98% | 1.02 | - |
| X2Benfica lub remis | 88% | 1.13 | 1.08 |
| -3.5Poniżej 3,5 gola | 69% | 1.46 | 1.32 |
| 2Benfica wygra | 64% | 1.57 | 1.43 |
| BTTS NieObie drużyny nie strzelą | 54% | 1.87 | 1.73 |
| AH1 +1.5Santa Clara +1,5 (handicap azjatycki) | 51% | 1.95 | 1.71 |
| AH2 -1.5Benfica -1,5 (handicap azjatycki) | 49% | 2.05 | 2.24 |
| -2.5Poniżej 2,5 gola | 48% | 2.10 | 2.04 |
| BTTS TakObie drużyny strzelą | 46% | 2.15 | 2.00 |
| 1XSanta Clara lub remis | 36% | 2.76 | 2.96 |
| +3.5Powyżej 3,5 gola | 31% | 3.19 | 2.88 |
| XRemis | 24% | 4.08 | 4.78 |
| 1Santa Clara wygra | 12% | 8.50 | 8.10 |
| AH1 -1.5Santa Clara -1,5 (handicap azjatycki) | 2% | 46.63 | - |
Santa Clara - Benfica: porównanie kursów
Najlepszy kurs na każdym rynku wyróżniony.
| Bukmacher | 1 | X | 2 | +2.5 | -2.5 | BTTS Tak | BTTS Nie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 7.50 | 4.33 | 1.40 | - | - | 2.00 | 1.73 |
| 1xBet | 8.10 | 4.78 | 1.43 | 1.85 | 2.04 | 1.99 | 1.73 |
| Bet365 | 7.50 | 4.33 | 1.40 | 1.80 | 2.00 | 2.00 | 1.75 |
| Marathonbet | 7.70 | 4.55 | 1.38 | 1.78 | 1.97 | 1.99 | 1.71 |
| Betfair | 8.00 | 4.50 | 1.36 | 1.75 | 1.91 | - | - |
| Betano | 7.80 | 4.50 | 1.42 | 1.83 | 2.02 | 2.02 | 1.75 |
Santa Clara - Benfica: zapowiedź i analiza
Zapowiedź meczu
Santa Clara - Benfica: Primeira Liga (Regular Season - 9), poniedziałek, 26 października 2026, początek o 18:45 UTC. Oto nasza pełna prognoza oparta na kursach bukmacherów, aktualnej formie i meczach bezpośrednich.
Forma drużyn
Santa Clara - nierówna forma. Ostatnie mecze (5): zwycięstwa 3, remisy 2, porażki 0; bramki 8:2. Ostatni mecz: Casa Pia, 1:0 (zwycięstwo, na wyjeździe). Miejsce w tabeli: 4., punkty: 18, rozegrane mecze: 8. Benfica - świetna forma. Ostatnie mecze (5): zwycięstwa 4, remisy 0, porażki 1; bramki 11:5. Ostatni mecz: Celtic, 3:1 (zwycięstwo, u siebie). Miejsce w tabeli: 2., punkty: 19, rozegrane mecze: 8.
Mecze bezpośrednie
Ostatnie bezpośrednie mecze (6): zwycięstwa Santa Clara - 0, zwycięstwa Benfica - 5, remisy - 1. Średnia goli: 2.8; obie drużyny strzeliły w 3 z nich.
Co mówią liczby
Według naszego modelu faworyt to Benfica (zdecydowany): Santa Clara 12%, remis 24%, Benfica 64%. Spodziewamy się ok. 2.8 goli (oczekiwane gole 0.6 - 2.2); powyżej 2,5 gola: 52%, obie drużyny strzelą: 46%.
Nasz typ
Ostatnie mecze obu drużyn były otwarte, a nasz model goli spodziewa się tego samego. Nasz typ: Powyżej 2,5 gola, kurs 1.85 - według modelu prawdopodobieństwo 52%. Dla wyższego kursu: najbardziej prawdopodobny wynik to Santa Clara 0:2 Benfica.
Aktualna forma
- 10 paźWCasa Pia1-0
- 20 wrzDSC Braga0-0
- 13 wrzWArouca2-1
- 6 wrzDRio Ave4-0
- 29 sieWAlverca1-1
- 15 paźDCeltic3-1
- 11 paźDVitória Guimarães2-0
- 20 wrzWFC Porto1-3
- 16 wrzWAC Milan2-0
- 13 wrzDGil Vicente3-1
Mecze bezpośrednie
Primeira Liga - tabela
| # | Drużyna | M | Z | R | P | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 8 | 0 | 0 | +16 | 24 | |
| 2 | 8 | 6 | 1 | 1 | +17 | 19 | |
| 3 | 8 | 5 | 3 | 0 | +11 | 18 | |
| 4 | 8 | 5 | 3 | 0 | +8 | 18 | |
| 5 | 8 | 4 | 2 | 2 | +4 | 14 | |
| 6 | 8 | 4 | 2 | 2 | +1 | 14 | |
| 7 | 7 | 3 | 2 | 2 | +1 | 11 | |
| 8 | 8 | 3 | 2 | 3 | +1 | 11 | |
| 9 | 7 | 3 | 2 | 2 | 0 | 11 | |
| 10 | 8 | 2 | 4 | 2 | -1 | 10 | |
| 11 | 8 | 2 | 2 | 4 | -5 | 8 | |
| 12 | 8 | 2 | 2 | 4 | -7 | 8 | |
| 13 | 8 | 1 | 4 | 3 | -1 | 7 | |
| 14 | 8 | 2 | 1 | 5 | -9 | 7 | |
| 15 | 8 | 1 | 2 | 5 | -5 | 5 | |
| 16 | 8 | 1 | 1 | 6 | -9 | 4 | |
| 17 | 8 | 1 | 1 | 6 | -14 | 4 | |
| 18 | 8 | 0 | 2 | 6 | -8 | 2 |
Santa Clara - Benfica: FAQ
Jaki jest typ na mecz Santa Clara - Benfica?
+
Nasz typ: Powyżej 2,5 gola, kurs 1.85. Przewidywany wynik: Santa Clara 0:2 Benfica.
Kto jest faworytem meczu Santa Clara - Benfica?
+
Faworyt: Benfica. Nasz model daje szanse: Santa Clara 12%, Benfica 64%, remis 24%.
Czy obie drużyny strzelą w meczu Santa Clara - Benfica?
+
Szacujemy to na 46%, więc to niemal rzut monetą.
O której zaczyna się mecz Santa Clara - Benfica?
+
Santa Clara - Benfica: początek poniedziałek, 26 października 2026, 18:45 UTC.