Santa Clara
Benfica26 okt
Santa Clara - Benfica: voorspelling & wedtip
maandag 26 oktober 2026 · Aftrap
Onze voorspelling
Meer dan 2,5 goals
18+ · Voorwaarden van toepassing
Verwachte uitslag
0-2
Faire quotering
1.91
Verwachte goals
0.6 - 2.2
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Vraag 1 van 2
Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor Santa Clara - Benfica
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH2 +1.5Benfica +1,5 (Aziatische handicap) | 98% | 1.02 | - |
| X2Benfica of gelijkspel | 88% | 1.13 | 1.08 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 69% | 1.46 | 1.32 |
| 2Benfica wint | 64% | 1.57 | 1.43 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 54% | 1.87 | 1.73 |
| AH1 +1.5Santa Clara +1,5 (Aziatische handicap) | 51% | 1.95 | 1.71 |
| AH2 -1.5Benfica -1,5 (Aziatische handicap) | 49% | 2.05 | 2.24 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 48% | 2.10 | 2.04 |
| BTS JaBeide teams scoren | 46% | 2.15 | 2.00 |
| 1XSanta Clara of gelijkspel | 36% | 2.76 | 2.96 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 31% | 3.19 | 2.88 |
| XGelijkspel | 24% | 4.08 | 4.78 |
| 1Santa Clara wint | 12% | 8.50 | 8.10 |
| AH1 -1.5Santa Clara -1,5 (Aziatische handicap) | 2% | 46.63 | - |
Santa Clara - Benfica quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 7.50 | 4.33 | 1.40 | - | - | 2.00 | 1.73 |
| 1xBet | 8.10 | 4.78 | 1.43 | 1.85 | 2.04 | 1.99 | 1.73 |
| Bet365 | 7.50 | 4.33 | 1.40 | 1.80 | 2.00 | 2.00 | 1.75 |
| Marathonbet | 7.70 | 4.55 | 1.38 | 1.78 | 1.97 | 1.99 | 1.71 |
| Betfair | 8.00 | 4.50 | 1.36 | 1.75 | 1.91 | - | - |
| Betano | 7.80 | 4.50 | 1.42 | 1.83 | 2.02 | 2.02 | 1.75 |
Santa Clara - Benfica: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
Santa Clara ontvangt Benfica in de Primeira Liga (Regular Season - 9) op maandag 26 oktober 2026, de aftrap is om 18:45 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
Santa Clara presteert wisselvallig: 3 zeges, 2 gelijk en 0 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 8 goals voor en 2 tegen. Laatste wedstrijd: 1-0 uit tegen Casa Pia (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 4 met 18 punten uit 8 wedstrijden. Benfica is in topvorm: 4 zeges, 0 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 5 wedstrijden, met 12 goals voor en 5 tegen. Laatste wedstrijd: 4-1 thuis tegen Celtic (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 2 met 19 punten uit 8 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 6 onderlinge duels won Santa Clara 0 keer, Benfica 5 keer en eindigde het 1 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 2.8 doelpunten en scoorden beide teams 3 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet Benfica als duidelijke favoriet: Santa Clara 12%, gelijkspel 24%, Benfica 64%. We verwachten zo'n 2.8 doelpunten (0.6 - 2.2 verwachte goals), met 52% voor meer dan 2,5 goals en 46% voor beide teams scoren.
Onze tip
De laatste wedstrijden van beide ploegen waren open, en ons doelpuntenmodel verwacht hetzelfde. Onze tip: Meer dan 2,5 goals tegen 1.85, volgens ons model met 52% kans. Voor een hogere quotering: de meest waarschijnlijke uitslag is Santa Clara 0-2 Benfica.
Recente vorm
- 10 oktUCasa Pia1-0
- 20 sepTSC Braga0-0
- 13 sepUArouca2-1
- 6 sepTRio Ave4-0
- 29 augUAlverca1-1
- 15 oktTCeltic4-1
- 11 oktTVitória Guimarães2-0
- 20 sepUFC Porto1-3
- 16 sepUAC Milan2-0
- 13 sepTGil Vicente3-1
Onderlinge duels
Stand Primeira Liga
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 8 | 0 | 0 | +16 | 24 | |
| 2 | 8 | 6 | 1 | 1 | +17 | 19 | |
| 3 | 8 | 5 | 3 | 0 | +11 | 18 | |
| 4 | 8 | 5 | 3 | 0 | +8 | 18 | |
| 5 | 8 | 4 | 2 | 2 | +4 | 14 | |
| 6 | 8 | 4 | 2 | 2 | +1 | 14 | |
| 7 | 7 | 3 | 2 | 2 | +1 | 11 | |
| 8 | 8 | 3 | 2 | 3 | +1 | 11 | |
| 9 | 7 | 3 | 2 | 2 | 0 | 11 | |
| 10 | 8 | 2 | 4 | 2 | -1 | 10 | |
| 11 | 8 | 2 | 2 | 4 | -5 | 8 | |
| 12 | 8 | 2 | 2 | 4 | -7 | 8 | |
| 13 | 8 | 1 | 4 | 3 | -1 | 7 | |
| 14 | 8 | 2 | 1 | 5 | -9 | 7 | |
| 15 | 8 | 1 | 2 | 5 | -5 | 5 | |
| 16 | 8 | 1 | 1 | 6 | -9 | 4 | |
| 17 | 8 | 1 | 1 | 6 | -14 | 4 | |
| 18 | 8 | 0 | 2 | 6 | -8 | 2 |
Santa Clara - Benfica: FAQ
Wat is de voorspelling voor Santa Clara - Benfica?
+
Onze tip is Meer dan 2,5 goals tegen een quotering van 1.85. Onze verwachte uitslag: Santa Clara 0-2 Benfica.
Wie is favoriet in Santa Clara - Benfica?
+
Benfica is favoriet. Ons model geeft Santa Clara 12% kans op winst, Benfica 64% en het gelijkspel 24%.
Scoren beide teams in Santa Clara - Benfica?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 46%, dus het is bijna kop of munt.
Hoe laat begint Santa Clara - Benfica?
+
Santa Clara - Benfica begint om 18:45 UTC op maandag 26 oktober 2026.