CFR Cluj
Universitatea Cluj1-3
KONIEC
CFR Cluj - Universitatea Cluj: typ i prognoza
czwartek, 8 października 2026 · Początek
Dla tego meczu nie opublikowaliśmy typu przed rozpoczęciem.
Dodaj do Moich drużyn
Wybierz drużyny i ligi, które Cię interesują. Zapisujemy je na tym urządzeniu, bez rejestracji.
Głosowanie kibiców
Prawdopodobieństwa
CFR Cluj - Universitatea Cluj: więcej typów
| Typ | Prawdopodobieństwo | Kurs sprawiedliwy | Najlepszy kurs |
|---|---|---|---|
| AH1 +1.5CFR Cluj +1,5 (handicap azjatycki) | 83% | 1.21 | 1.16 |
| AH2 +1.5Universitatea Cluj +1,5 (handicap azjatycki) | 81% | 1.23 | 1.10 |
| 1XCFR Cluj lub remis | 66% | 1.52 | 1.51 |
| X2Universitatea Cluj lub remis | 64% | 1.55 | 1.40 |
| -3.5Poniżej 3,5 gola | 64% | 1.57 | 1.45 |
| BTTS TakObie drużyny strzelą | 61% | 1.63 | 1.50 |
| +2.5Powyżej 2,5 gola | 57% | 1.76 | 1.63 |
| -2.5Poniżej 2,5 gola | 43% | 2.31 | 2.17 |
| BTTS NieObie drużyny nie strzelą | 39% | 2.59 | 2.42 |
| +3.5Powyżej 3,5 gola | 36% | 2.77 | 2.41 |
| 1CFR Cluj wygra | 36% | 2.81 | 2.80 |
| 2Universitatea Cluj wygra | 34% | 2.94 | 2.43 |
| XRemis | 30% | 3.29 | 3.45 |
| AH1 -1.5CFR Cluj -1,5 (handicap azjatycki) | 19% | 5.33 | 5.10 |
| AH2 -1.5Universitatea Cluj -1,5 (handicap azjatycki) | 17% | 5.81 | 4.20 |
CFR Cluj - Universitatea Cluj: porównanie kursów
Najlepszy kurs na każdym rynku wyróżniony.
| Bukmacher | 1 | X | 2 | +2.5 | -2.5 | BTTS Tak | BTTS Nie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 2.80 | 3.20 | 2.40 | - | - | 1.50 | 2.40 |
| 1xBet | 2.76 | 3.30 | 2.38 | 1.63 | 2.17 | 1.50 | 2.42 |
| Dafabet | 2.75 | 3.45 | 2.43 | - | - | - | - |
| Bet365 | 2.60 | 3.30 | 2.38 | 1.67 | 2.15 | 1.57 | 2.25 |
| Marathonbet | 2.76 | 3.30 | 2.38 | 1.63 | 2.17 | 1.50 | 2.38 |
| Betfair | 2.88 | 3.30 | 2.40 | 1.60 | 2.20 | 1.45 | 2.55 |
| BetVictor | 2.70 | 3.50 | 2.30 | 1.61 | 2.13 | 1.50 | 2.40 |
| Pinnacle | 2.91 | 3.44 | 2.42 | 1.65 | 2.28 | - | - |
| SBO | 2.26 | 3.02 | 2.52 | 1.76 | 2.04 | - | - |
| Betano | 2.75 | 3.30 | 2.42 | 1.70 | 2.22 | 1.52 | 2.42 |
CFR Cluj - Universitatea Cluj: zapowiedź i analiza
Zapowiedź meczu
CFR Cluj - Universitatea Cluj: Liga I (Regular Season - 4), czwartek, 8 października 2026, początek o 17:30 UTC, stadion: Dr. Constantin Rădulescu. Oto nasza pełna prognoza oparta na kursach bukmacherów, aktualnej formie i meczach bezpośrednich.
Forma drużyn
CFR Cluj - nierówna forma. Ostatnie mecze (4): zwycięstwa 2, remisy 1, porażki 1; bramki 6:5. Ostatni mecz: CSM Satu Mare, 2:1 (zwycięstwo, u siebie). Miejsce w tabeli: 8., punkty: 16, rozegrane mecze: 11. Universitatea Cluj - nierówna forma. Ostatnie mecze (4): zwycięstwa 3, remisy 0, porażki 1; bramki 6:4. Ostatni mecz: FC Voluntari, 2:0 (zwycięstwo, na wyjeździe). Miejsce w tabeli: 5., punkty: 18, rozegrane mecze: 11.
Mecze bezpośrednie
Ostatnie bezpośrednie mecze (6): zwycięstwa CFR Cluj - 3, zwycięstwa Universitatea Cluj - 2, remisy - 1. Średnia goli: 2.5; obie drużyny strzeliły w 3 z nich.
Co mówią liczby
Według naszego modelu faworyt to CFR Cluj (nieznaczny): CFR Cluj 36%, remis 30%, Universitatea Cluj 34%. Spodziewamy się ok. 3.0 goli (oczekiwane gole 1.5 - 1.5); powyżej 2,5 gola: 57%, obie drużyny strzelą: 61%.
Aktualna forma
- 1 paźDCSM Satu Mare2-1
- 19 wrzDFC Botoșani3-1
- 12 wrzWSepsi OSK Sfântu Gheorghe1-3
- 4 wrzDFarul Konstanca0-0
- 20 wrzWFC Voluntari2-0
- 14 wrzDOțelul3-0
- 7 wrzWUniversitatea Craiova0-4
- 1 wrzDPetrolul Ploeszti1-0
Mecze bezpośrednie
Liga I - tabela
| # | Drużyna | M | Z | R | P | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 8 | 2 | 1 | +18 | 26 | |
| 2 | 11 | 7 | 3 | 1 | +9 | 24 | |
| 3 | 11 | 7 | 2 | 2 | +16 | 23 | |
| 4 | 11 | 6 | 1 | 4 | -1 | 19 | |
| 5 | 11 | 6 | 0 | 5 | +2 | 18 | |
| 6 | 11 | 4 | 5 | 2 | +2 | 17 | |
| 7 | 11 | 4 | 4 | 3 | +3 | 16 | |
| 8 | 11 | 5 | 1 | 5 | 0 | 16 | |
| 9 | 11 | 4 | 3 | 4 | -3 | 15 | |
| 10 | 11 | 3 | 5 | 3 | +4 | 14 | |
| 11 | 11 | 3 | 4 | 4 | -5 | 13 | |
| 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | -3 | 12 | |
| 13 | 11 | 3 | 2 | 6 | -5 | 11 | |
| 14 | 11 | 2 | 4 | 5 | -5 | 10 | |
| 15 | 11 | 2 | 2 | 7 | -14 | 8 | |
| 16 | 11 | 0 | 1 | 10 | -18 | 1 |
CFR Cluj - Universitatea Cluj: FAQ
Kto jest faworytem meczu CFR Cluj - Universitatea Cluj?
+
Faworyt: CFR Cluj. Nasz model daje szanse: CFR Cluj 36%, Universitatea Cluj 34%, remis 30%.
Czy obie drużyny strzelą w meczu CFR Cluj - Universitatea Cluj?
+
Szacujemy to na 61%, więc „Tak” jest prawdopodobne.
O której zaczyna się mecz CFR Cluj - Universitatea Cluj?
+
CFR Cluj - Universitatea Cluj: początek czwartek, 8 października 2026, 17:30 UTC, stadion: Dr. Constantin Rădulescu, Cluj Napoca.