CFR Cluj
Universitatea Cluj1-3
EINDE
CFR Cluj - Universitatea Cluj: voorspelling & wedtip
donderdag 8 oktober 2026 · Aftrap
Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Stemmen gesloten bij de aftrapWie wint er?
Stemmen: 0Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor CFR Cluj - Universitatea Cluj
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH1 +1.5CFR Cluj +1,5 (Aziatische handicap) | 83% | 1.21 | 1.16 |
| AH2 +1.5Universitatea Cluj +1,5 (Aziatische handicap) | 81% | 1.23 | 1.10 |
| 1XCFR Cluj of gelijkspel | 66% | 1.52 | 1.51 |
| X2Universitatea Cluj of gelijkspel | 64% | 1.55 | 1.40 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 64% | 1.57 | 1.45 |
| BTS JaBeide teams scoren | 61% | 1.63 | 1.50 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 57% | 1.76 | 1.63 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 43% | 2.31 | 2.17 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 39% | 2.59 | 2.42 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 36% | 2.77 | 2.41 |
| 1CFR Cluj wint | 36% | 2.81 | 2.80 |
| 2Universitatea Cluj wint | 34% | 2.94 | 2.43 |
| XGelijkspel | 30% | 3.29 | 3.45 |
| AH1 -1.5CFR Cluj -1,5 (Aziatische handicap) | 19% | 5.33 | 5.10 |
| AH2 -1.5Universitatea Cluj -1,5 (Aziatische handicap) | 17% | 5.81 | 4.20 |
CFR Cluj - Universitatea Cluj quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 2.80 | 3.20 | 2.40 | - | - | 1.50 | 2.40 |
| 1xBet | 2.76 | 3.30 | 2.38 | 1.63 | 2.17 | 1.50 | 2.42 |
| Dafabet | 2.75 | 3.45 | 2.43 | - | - | - | - |
| Bet365 | 2.60 | 3.30 | 2.38 | 1.67 | 2.15 | 1.57 | 2.25 |
| Marathonbet | 2.76 | 3.30 | 2.38 | 1.63 | 2.17 | 1.50 | 2.38 |
| Betfair | 2.88 | 3.30 | 2.40 | 1.60 | 2.20 | 1.45 | 2.55 |
| BetVictor | 2.70 | 3.50 | 2.30 | 1.61 | 2.13 | 1.50 | 2.40 |
| Pinnacle | 2.91 | 3.44 | 2.42 | 1.65 | 2.28 | - | - |
| SBO | 2.26 | 3.02 | 2.52 | 1.76 | 2.04 | - | - |
| Betano | 2.75 | 3.30 | 2.42 | 1.70 | 2.22 | 1.52 | 2.42 |
CFR Cluj - Universitatea Cluj: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
CFR Cluj ontvangt Universitatea Cluj in de Liga I (Regular Season - 4) in Dr. Constantin Rădulescu op donderdag 8 oktober 2026, de aftrap is om 17:30 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
CFR Cluj presteert wisselvallig: 2 zeges, 1 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 4 wedstrijden, met 6 goals voor en 5 tegen. Laatste wedstrijd: 2-1 thuis tegen CSM Satu Mare (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 8 met 16 punten uit 11 wedstrijden. Universitatea Cluj presteert wisselvallig: 3 zeges, 0 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 4 wedstrijden, met 6 goals voor en 4 tegen. Laatste wedstrijd: 2-0 uit tegen FC Voluntari (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 5 met 18 punten uit 11 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 6 onderlinge duels won CFR Cluj 3 keer, Universitatea Cluj 2 keer en eindigde het 1 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 2.5 doelpunten en scoorden beide teams 3 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet CFR Cluj als lichte favoriet: CFR Cluj 36%, gelijkspel 30%, Universitatea Cluj 34%. We verwachten zo'n 3.0 doelpunten (1.5 - 1.5 verwachte goals), met 57% voor meer dan 2,5 goals en 61% voor beide teams scoren.
Recente vorm
- 1 oktTCSM Satu Mare2-1
- 19 sepTFC Botoșani3-1
- 12 sepUSepsi OSK Sfântu Gheorghe1-3
- 4 sepTFarul Constanța0-0
- 20 sepUFC Voluntari2-0
- 14 sepTOțelul3-0
- 7 sepUUniversitatea Craiova0-4
- 1 sepTPetrolul Ploiești1-0
Onderlinge duels
Stand Liga I
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 8 | 2 | 1 | +18 | 26 | |
| 2 | 11 | 7 | 3 | 1 | +9 | 24 | |
| 3 | 11 | 7 | 2 | 2 | +16 | 23 | |
| 4 | 11 | 6 | 1 | 4 | -1 | 19 | |
| 5 | 11 | 6 | 0 | 5 | +2 | 18 | |
| 6 | 11 | 4 | 5 | 2 | +2 | 17 | |
| 7 | 11 | 4 | 4 | 3 | +3 | 16 | |
| 8 | 11 | 5 | 1 | 5 | 0 | 16 | |
| 9 | 11 | 4 | 3 | 4 | -3 | 15 | |
| 10 | 11 | 3 | 5 | 3 | +4 | 14 | |
| 11 | 11 | 3 | 4 | 4 | -5 | 13 | |
| 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | -3 | 12 | |
| 13 | 11 | 3 | 2 | 6 | -5 | 11 | |
| 14 | 11 | 2 | 4 | 5 | -5 | 10 | |
| 15 | 11 | 2 | 2 | 7 | -14 | 8 | |
| 16 | 11 | 0 | 1 | 10 | -18 | 1 |
CFR Cluj - Universitatea Cluj: FAQ
Wie is favoriet in CFR Cluj - Universitatea Cluj?
+
CFR Cluj is favoriet. Ons model geeft CFR Cluj 36% kans op winst, Universitatea Cluj 34% en het gelijkspel 30%.
Scoren beide teams in CFR Cluj - Universitatea Cluj?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 61%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.
Hoe laat begint CFR Cluj - Universitatea Cluj?
+
CFR Cluj - Universitatea Cluj begint om 17:30 UTC op donderdag 8 oktober 2026 in Dr. Constantin Rădulescu, Cluj Napoca.