Sarmiento Junín
Barracas Central19 okt
Sarmiento Junín - Barracas Central: voorspelling & wedtip
maandag 19 oktober 2026 · Aftrap
Onze voorspelling
Niet beide teams scoren
18+ · Voorwaarden van toepassing
Verwachte uitslag
1-0
Faire quotering
1.71
Verwachte goals
1.2 - 0.8
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Vraag 1 van 2
Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor Sarmiento Junín - Barracas Central
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH1 +1.5Sarmiento Junín +1,5 (Aziatische handicap) | 92% | 1.08 | 1.04 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 84% | 1.19 | 1.07 |
| AH2 +1.5Barracas Central +1,5 (Aziatische handicap) | 80% | 1.26 | 1.12 |
| 1XSarmiento Junín of gelijkspel | 76% | 1.31 | 1.30 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 67% | 1.50 | 1.35 |
| X2Barracas Central of gelijkspel | 58% | 1.73 | 1.64 |
| 1Sarmiento Junín wint | 42% | 2.37 | 2.25 |
| BTS JaBeide teams scoren | 42% | 2.41 | 2.28 |
| XGelijkspel | 34% | 2.92 | 2.96 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 33% | 3.02 | 2.74 |
| 2Barracas Central wint | 24% | 4.24 | 3.72 |
| AH1 -1.5Sarmiento Junín -1,5 (Aziatische handicap) | 20% | 4.89 | 4.70 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 16% | 6.33 | 5.80 |
| AH2 -1.5Barracas Central -1,5 (Aziatische handicap) | 8% | 13.01 | 7.50 |
Sarmiento Junín - Barracas Central quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 2.25 | 2.80 | 3.50 | - | - | 2.15 | 1.65 |
| 1xBet | 2.24 | 2.96 | 3.72 | 2.74 | 1.35 | 2.28 | 1.56 |
| Bet365 | 2.30 | 2.90 | 3.70 | 2.88 | 1.40 | 2.20 | 1.62 |
| Marathonbet | 2.19 | 2.90 | 3.65 | 2.74 | 1.35 | 2.28 | 1.54 |
| BetVictor | 2.25 | 2.90 | 3.50 | 2.75 | 1.40 | 2.25 | 1.57 |
| Pinnacle | 2.31 | 2.93 | 3.62 | 2.86 | 1.42 | - | - |
Sarmiento Junín - Barracas Central: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
Sarmiento Junín ontvangt Barracas Central in de Argentijnse competitie (Clausura - 13) in Estadio Eva Peron op maandag 19 oktober 2026, de aftrap is om 22:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
Sarmiento Junín presteert wisselvallig: 2 zeges, 2 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 5 wedstrijden, met 8 goals voor en 6 tegen. Laatste wedstrijd: 1-1 thuis tegen River Plate (gelijk). In de stand staat de ploeg op plaats 11 met 19 punten uit 16 wedstrijden. Barracas Central presteert wisselvallig: 2 zeges, 2 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 5 wedstrijden, met 6 goals voor en 4 tegen. Laatste wedstrijd: 2-0 thuis tegen Huracán (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 9 met 21 punten uit 16 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 6 onderlinge duels won Sarmiento Junín 2 keer, Barracas Central 0 keer en eindigde het 4 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 1.7 doelpunten en scoorden beide teams 4 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet Sarmiento Junín als lichte favoriet: Sarmiento Junín 42%, gelijkspel 34%, Barracas Central 24%. We verwachten zo'n 2.0 doelpunten (1.2 - 0.8 verwachte goals), met 33% voor meer dan 2,5 goals en 42% voor beide teams scoren.
Onze tip
Minstens één van beide teams zal moeite hebben om te scoren, dus we kiezen voor 'niet beide teams scoren'. Onze tip: Niet beide teams scoren tegen 1.65, volgens ons model met 58% kans. Voor een hogere quotering: de meest waarschijnlijke uitslag is Sarmiento Junín 1-0 Barracas Central.
Recente vorm
- 14 oktTRiver Plate1-1
- 9 oktUAldosivi3-1
- 19 sepURacing Club1-3
- 13 sepTBelgrano Córdoba1-1
- 4 sepUEstudiantes Río Cuarto2-0
- 10 oktTHuracán2-0
- 3 oktUAtlético Tucumán3-2
- 21 sepTIndependiente Rivadavia0-1
- 14 sepUBanfield1-1
- 7 sepTArgentinos Juniors0-0
Onderlinge duels
Stand Argentijnse competitie
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 16 | 10 | 4 | 2 | +14 | 34 | |
| 2 | 16 | 9 | 2 | 5 | +10 | 29 | |
| 3 | 16 | 8 | 5 | 3 | +4 | 29 | |
| 4 | 16 | 8 | 4 | 4 | +4 | 28 | |
| 5 | 16 | 7 | 5 | 4 | +4 | 26 | |
| 6 | 16 | 8 | 2 | 6 | 0 | 26 | |
| 7 | 16 | 5 | 7 | 4 | +4 | 22 | |
| 8 | 16 | 5 | 6 | 5 | +2 | 21 | |
| 9 | 16 | 5 | 6 | 5 | 0 | 21 | |
| 10 | 16 | 4 | 8 | 4 | +3 | 20 | |
| 11 | 16 | 6 | 1 | 9 | -7 | 19 | |
| 12 | 16 | 5 | 3 | 8 | -2 | 18 | |
| 13 | 16 | 3 | 5 | 8 | -5 | 14 | |
| 14 | 16 | 0 | 8 | 8 | -13 | 8 | |
| 15 | 16 | 1 | 2 | 13 | -19 | 5 |
Sarmiento Junín - Barracas Central: FAQ
Wat is de voorspelling voor Sarmiento Junín - Barracas Central?
+
Onze tip is Niet beide teams scoren tegen een quotering van 1.65. Onze verwachte uitslag: Sarmiento Junín 1-0 Barracas Central.
Wie is favoriet in Sarmiento Junín - Barracas Central?
+
Sarmiento Junín is favoriet. Ons model geeft Sarmiento Junín 42% kans op winst, Barracas Central 24% en het gelijkspel 34%.
Scoren beide teams in Sarmiento Junín - Barracas Central?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 42%, dus 'Nee' is de betere keuze.
Hoe laat begint Sarmiento Junín - Barracas Central?
+
Sarmiento Junín - Barracas Central begint om 22:00 UTC op maandag 19 oktober 2026 in Estadio Eva Peron, Junin.