Getafe
Rayo Vallecano19 okt
Getafe - Rayo Vallecano: voorspelling & wedtip
maandag 19 oktober 2026 · Aftrap
Onze voorspelling
Rayo Vallecano of gelijkspel
18+ · Voorwaarden van toepassing
Verwachte uitslag
0-1
Faire quotering
1.42
Verwachte goals
1.0 - 1.2
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Wie wint er?
Stemmen: 0Stem om te zien wat andere fans denken
Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Stem om te zien wat andere fans denken
Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor Getafe - Rayo Vallecano
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH2 +1.5Rayo Vallecano +1,5 (Aziatische handicap) | 89% | 1.13 | 1.08 |
| AH1 +1.5Getafe +1,5 (Aziatische handicap) | 83% | 1.20 | 1.10 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 81% | 1.23 | 1.14 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 63% | 1.58 | 1.51 |
| 1XGetafe of gelijkspel | 63% | 1.58 | 1.51 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 54% | 1.84 | 1.75 |
| BTS JaBeide teams scoren | 46% | 2.19 | 2.07 |
| 2Rayo Vallecano wint | 37% | 2.72 | 2.74 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 37% | 2.73 | 2.60 |
| XGelijkspel | 34% | 2.97 | 3.16 |
| 1Getafe wint | 30% | 3.38 | 2.99 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 19% | 5.33 | 4.80 |
| AH2 -1.5Rayo Vallecano -1,5 (Aziatische handicap) | 17% | 5.96 | 5.50 |
| AH1 -1.5Getafe -1,5 (Aziatische handicap) | 11% | 8.71 | 6.15 |
Getafe - Rayo Vallecano quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 2.80 | 2.90 | 2.62 | - | - | 2.05 | 1.75 |
| 1xBet | 2.99 | 3.16 | 2.74 | 2.60 | 1.51 | 2.07 | 1.69 |
| Dafabet | 2.90 | 3.05 | 2.70 | - | - | - | - |
| Bet365 | 2.90 | 3.00 | 2.70 | 2.62 | 1.50 | 2.05 | 1.70 |
| Marathonbet | 2.91 | 3.08 | 2.67 | 2.60 | 1.51 | 2.07 | 1.67 |
| Betfair | 2.90 | 2.90 | 2.70 | 2.55 | 1.45 | 1.95 | 1.80 |
| BetVictor | 2.75 | 2.90 | 2.60 | 2.43 | 1.47 | 2.05 | 1.67 |
| Pinnacle | 2.96 | 2.97 | 2.79 | 2.71 | 1.50 | - | - |
| SBO | 2.63 | 2.80 | 2.54 | - | - | - | - |
| Betano | 2.87 | 3.00 | 2.70 | 2.62 | 1.52 | 2.07 | 1.70 |
Getafe - Rayo Vallecano: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
Getafe ontvangt Rayo Vallecano in de La Liga (Regular Season - 9) in Coliseum op maandag 19 oktober 2026, de aftrap is om 19:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
Getafe presteert wisselvallig: 1 zege, 2 gelijk en 2 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 3 goals voor en 6 tegen. Laatste wedstrijd: 0-3 uit tegen Barcelona (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 14 met 8 punten uit 8 wedstrijden. Rayo Vallecano presteert wisselvallig: 2 zeges, 2 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 5 wedstrijden, met 7 goals voor en 8 tegen. Laatste wedstrijd: 0-0 thuis tegen Athletic Bilbao (gelijk). In de stand staat de ploeg op plaats 13 met 8 punten uit 7 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 6 onderlinge duels won Getafe 0 keer, Rayo Vallecano 3 keer en eindigde het 3 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 1.2 doelpunten en scoorden beide teams 1 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet Rayo Vallecano als lichte favoriet: Getafe 30%, gelijkspel 34%, Rayo Vallecano 37%. We verwachten zo'n 2.2 doelpunten (1.0 - 1.2 verwachte goals), met 37% voor meer dan 2,5 goals en 46% voor beide teams scoren.
Onze tip
Rayo Vallecano zou niet moeten verliezen, en dubbele kans dekt het gelijkspel. Onze tip: Rayo Vallecano of gelijkspel tegen 1.45, volgens ons model met 70% kans. Voor een hogere quotering: de meest waarschijnlijke uitslag is Getafe 0-1 Rayo Vallecano.
Recente vorm
- 10 oktUBarcelona0-3
- 20 sepTMálaga1-0
- 17 sepUReal Betis0-1
- 13 sepTDeportivo La Coruña1-1
- 7 sepTCelta Vigo1-1
- 10 oktTAthletic Bilbao0-0
- 19 sepUOsasuna1-1
- 15 sepTEspanyol2-1
- 12 sepUReal Madrid1-4
- 5 sepTRacing Santander3-2
Onderlinge duels
Stand La Liga
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 8 | 0 | 0 | +27 | 24 | |
| 2 | 8 | 6 | 1 | 1 | +10 | 19 | |
| 3 | 8 | 6 | 1 | 1 | +5 | 19 | |
| 4 | 8 | 6 | 0 | 2 | +11 | 18 | |
| 5 | 8 | 4 | 2 | 2 | +1 | 14 | |
| 6 | 8 | 4 | 1 | 3 | -3 | 13 | |
| 7 | 8 | 3 | 2 | 3 | +4 | 11 | |
| 8 | 8 | 2 | 4 | 2 | +1 | 10 | |
| 9 | 8 | 1 | 5 | 2 | +2 | 8 | |
| 10 | 6 | 2 | 2 | 2 | +1 | 8 | |
| 11 | 8 | 2 | 2 | 4 | 0 | 8 | |
| 12 | 8 | 2 | 2 | 4 | 0 | 8 | |
| 13 | 7 | 2 | 2 | 3 | -5 | 8 | |
| 14 | 8 | 2 | 2 | 4 | -6 | 8 | |
| 15 | 8 | 2 | 2 | 4 | -10 | 8 | |
| 16 | 8 | 2 | 2 | 4 | -10 | 8 | |
| 17 | 7 | 1 | 3 | 3 | -4 | 6 | |
| 18 | 8 | 1 | 3 | 4 | -6 | 6 | |
| 19 | 8 | 1 | 2 | 5 | -9 | 5 | |
| 20 | 8 | 0 | 4 | 4 | -9 | 4 |
Getafe - Rayo Vallecano: FAQ
Wat is de voorspelling voor Getafe - Rayo Vallecano?
+
Onze tip is Rayo Vallecano of gelijkspel tegen een quotering van 1.45. Onze verwachte uitslag: Getafe 0-1 Rayo Vallecano.
Wie is favoriet in Getafe - Rayo Vallecano?
+
Rayo Vallecano is favoriet. Ons model geeft Getafe 30% kans op winst, Rayo Vallecano 37% en het gelijkspel 34%.
Scoren beide teams in Getafe - Rayo Vallecano?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 46%, dus het is bijna kop of munt.
Hoe laat begint Getafe - Rayo Vallecano?
+
Getafe - Rayo Vallecano begint om 19:00 UTC op maandag 19 oktober 2026 in Coliseum, Getafe.