Sarmiento Junín
Barracas Central19 paź
Sarmiento Junín - Barracas Central: typ i prognoza
poniedziałek, 19 października 2026 · Początek
Nasza prognoza
Obie drużyny nie strzelą
18+ · Obowiązuje regulamin
Przewidywany wynik
1-0
Kurs sprawiedliwy
1.72
Oczekiwane gole
1.2 - 0.8
Dodaj do Moich drużyn
Wybierz drużyny i ligi, które Cię interesują. Zapisujemy je na tym urządzeniu, bez rejestracji.
Głosowanie kibiców
Kto wygra?
Głosy: 0Zagłosuj, aby zobaczyć, co myślą inni kibice
Ile goli?
Głosy: 0Zagłosuj, aby zobaczyć, co myślą inni kibice
Prawdopodobieństwa
Sarmiento Junín - Barracas Central: więcej typów
| Typ | Prawdopodobieństwo | Kurs sprawiedliwy | Najlepszy kurs |
|---|---|---|---|
| AH1 +1.5Sarmiento Junín +1,5 (handicap azjatycki) | 92% | 1.08 | 1.04 |
| -3.5Poniżej 3,5 gola | 84% | 1.19 | 1.07 |
| AH2 +1.5Barracas Central +1,5 (handicap azjatycki) | 79% | 1.26 | 1.12 |
| 1XSarmiento Junín lub remis | 76% | 1.31 | 1.30 |
| -2.5Poniżej 2,5 gola | 66% | 1.51 | 1.35 |
| X2Barracas Central lub remis | 58% | 1.73 | 1.64 |
| 1Sarmiento Junín wygra | 42% | 2.37 | 2.25 |
| BTTS TakObie drużyny strzelą | 42% | 2.40 | 2.28 |
| XRemis | 34% | 2.93 | 2.96 |
| +2.5Powyżej 2,5 gola | 34% | 2.97 | 2.74 |
| 2Barracas Central wygra | 24% | 4.20 | 3.72 |
| AH1 -1.5Sarmiento Junín -1,5 (handicap azjatycki) | 21% | 4.86 | 4.70 |
| +3.5Powyżej 3,5 gola | 16% | 6.21 | 5.80 |
| AH2 -1.5Barracas Central -1,5 (handicap azjatycki) | 8% | 12.81 | 7.50 |
Sarmiento Junín - Barracas Central: porównanie kursów
Najlepszy kurs na każdym rynku wyróżniony.
| Bukmacher | 1 | X | 2 | +2.5 | -2.5 | BTTS Tak | BTTS Nie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 2.25 | 2.80 | 3.50 | - | - | 2.15 | 1.65 |
| 1xBet | 2.24 | 2.96 | 3.72 | 2.74 | 1.35 | 2.28 | 1.56 |
| Dafabet | 2.22 | 2.90 | 3.55 | - | - | - | - |
| Bet365 | 2.30 | 2.90 | 3.70 | 2.88 | 1.40 | 2.20 | 1.62 |
| Marathonbet | 2.19 | 2.90 | 3.65 | 2.74 | 1.35 | 2.28 | 1.54 |
| Betfair | 2.20 | 3.00 | 3.50 | 2.60 | 1.44 | - | - |
| BetVictor | 2.25 | 2.90 | 3.50 | 2.75 | 1.40 | 2.25 | 1.57 |
| Pinnacle | 2.31 | 2.93 | 3.62 | 2.86 | 1.42 | - | - |
| SBO | 2.13 | 2.74 | 3.16 | - | - | - | - |
| Betano | 2.30 | 2.95 | 3.65 | 2.80 | 1.47 | 2.20 | 1.62 |
Sarmiento Junín - Barracas Central: zapowiedź i analiza
Zapowiedź meczu
Sarmiento Junín - Barracas Central: Liga argentyńska (Clausura - 13), poniedziałek, 19 października 2026, początek o 22:00 UTC, stadion: Estadio Eva Peron. Oto nasza pełna prognoza oparta na kursach bukmacherów, aktualnej formie i meczach bezpośrednich.
Forma drużyn
Sarmiento Junín - nierówna forma. Ostatnie mecze (5): zwycięstwa 2, remisy 2, porażki 1; bramki 8:6. Ostatni mecz: River Plate, 1:1 (remis, u siebie). Miejsce w tabeli: 11., punkty: 19, rozegrane mecze: 16. Barracas Central - nierówna forma. Ostatnie mecze (5): zwycięstwa 2, remisy 2, porażki 1; bramki 6:4. Ostatni mecz: Huracán, 2:0 (zwycięstwo, u siebie). Miejsce w tabeli: 9., punkty: 21, rozegrane mecze: 16.
Mecze bezpośrednie
Ostatnie bezpośrednie mecze (6): zwycięstwa Sarmiento Junín - 2, zwycięstwa Barracas Central - 0, remisy - 4. Średnia goli: 1.7; obie drużyny strzeliły w 4 z nich.
Co mówią liczby
Według naszego modelu faworyt to Sarmiento Junín (nieznaczny): Sarmiento Junín 42%, remis 34%, Barracas Central 24%. Spodziewamy się ok. 2.0 goli (oczekiwane gole 1.2 - 0.8); powyżej 2,5 gola: 34%, obie drużyny strzelą: 42%.
Nasz typ
Co najmniej jedna z drużyn powinna mieć problem ze strzeleniem gola, więc typujemy „obie drużyny nie strzelą”. Nasz typ: Obie drużyny nie strzelą, kurs 1.65 - według modelu prawdopodobieństwo 58%. Dla wyższego kursu: najbardziej prawdopodobny wynik to Sarmiento Junín 1:0 Barracas Central.
Aktualna forma
- 14 paźDRiver Plate1-1
- 9 paźWAldosivi3-1
- 19 wrzWRacing Club1-3
- 13 wrzDBelgrano Córdoba1-1
- 4 wrzWEstudiantes de Río Cuarto2-0
- 10 paźDHuracán2-0
- 3 paźWAtlético Tucumán3-2
- 21 wrzDIndependiente Rivadavia0-1
- 14 wrzWBanfield1-1
- 7 wrzDArgentinos Juniors0-0
Mecze bezpośrednie
Liga argentyńska - tabela
| # | Drużyna | M | Z | R | P | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 16 | 10 | 4 | 2 | +14 | 34 | |
| 2 | 16 | 9 | 2 | 5 | +10 | 29 | |
| 3 | 16 | 8 | 5 | 3 | +4 | 29 | |
| 4 | 16 | 8 | 4 | 4 | +4 | 28 | |
| 5 | 16 | 7 | 5 | 4 | +4 | 26 | |
| 6 | 16 | 8 | 2 | 6 | 0 | 26 | |
| 7 | 16 | 5 | 7 | 4 | +4 | 22 | |
| 8 | 16 | 5 | 6 | 5 | +2 | 21 | |
| 9 | 16 | 5 | 6 | 5 | 0 | 21 | |
| 10 | 16 | 4 | 8 | 4 | +3 | 20 | |
| 11 | 16 | 6 | 1 | 9 | -7 | 19 | |
| 12 | 16 | 5 | 3 | 8 | -2 | 18 | |
| 13 | 16 | 3 | 5 | 8 | -5 | 14 | |
| 14 | 16 | 0 | 8 | 8 | -13 | 8 | |
| 15 | 16 | 1 | 2 | 13 | -19 | 5 |
Sarmiento Junín - Barracas Central: FAQ
Jaki jest typ na mecz Sarmiento Junín - Barracas Central?
+
Nasz typ: Obie drużyny nie strzelą, kurs 1.65. Przewidywany wynik: Sarmiento Junín 1:0 Barracas Central.
Kto jest faworytem meczu Sarmiento Junín - Barracas Central?
+
Faworyt: Sarmiento Junín. Nasz model daje szanse: Sarmiento Junín 42%, Barracas Central 24%, remis 34%.
Czy obie drużyny strzelą w meczu Sarmiento Junín - Barracas Central?
+
Szacujemy to na 42%, więc lepszym wyborem jest „Nie”.
O której zaczyna się mecz Sarmiento Junín - Barracas Central?
+
Sarmiento Junín - Barracas Central: początek poniedziałek, 19 października 2026, 22:00 UTC, stadion: Estadio Eva Peron, Junin.