Radomiak Radom
Motor Lublin2-3
EINDE
Radomiak Radom - Motor Lublin: voorspelling & wedtip
maandag 12 oktober 2026 · Aftrap
Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Stemmen gesloten bij de aftrapWie wint er?
Stemmen: 0Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor Radomiak Radom - Motor Lublin
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH1 +1.5Radomiak Radom +1,5 (Aziatische handicap) | 84% | 1.19 | 1.09 |
| AH2 +1.5Motor Lublin +1,5 (Aziatische handicap) | 79% | 1.26 | 1.14 |
| 1XRadomiak Radom of gelijkspel | 66% | 1.51 | 1.42 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 63% | 1.59 | 1.48 |
| BTS JaBeide teams scoren | 62% | 1.62 | 1.50 |
| X2Motor Lublin of gelijkspel | 62% | 1.62 | 1.55 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 58% | 1.72 | 1.55 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 42% | 2.38 | 2.17 |
| 1Radomiak Radom wint | 38% | 2.60 | 2.45 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 38% | 2.63 | 2.44 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 37% | 2.70 | 2.51 |
| 2Motor Lublin wint | 34% | 2.98 | 2.80 |
| XGelijkspel | 28% | 3.57 | 3.62 |
| AH1 -1.5Radomiak Radom -1,5 (Aziatische handicap) | 21% | 4.81 | 4.45 |
| AH2 -1.5Motor Lublin -1,5 (Aziatische handicap) | 16% | 6.32 | 5.25 |
Radomiak Radom - Motor Lublin quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 2.38 | 3.30 | 2.75 | - | - | 1.50 | 2.40 |
| 1xBet | 2.33 | 3.62 | 2.62 | 1.55 | 2.17 | 1.49 | 2.44 |
| Dafabet | 2.45 | 3.55 | 2.80 | - | - | - | - |
| Bet365 | 2.35 | 3.30 | 2.70 | 1.67 | 2.15 | 1.53 | 2.38 |
| Marathonbet | 2.33 | 3.62 | 2.62 | 1.55 | 2.17 | 1.49 | 2.40 |
| Betfair | 2.30 | 3.50 | 2.75 | 1.60 | 2.30 | 1.50 | 2.55 |
| BetVictor | 2.38 | 3.50 | 2.60 | 1.59 | 2.17 | 1.47 | 2.45 |
| Pinnacle | 2.55 | 3.36 | 2.87 | 1.65 | 2.29 | - | - |
| SBO | 2.21 | 3.30 | 2.53 | - | - | - | - |
| Betano | 2.37 | 3.50 | 2.75 | 1.62 | 2.25 | 1.50 | 2.42 |
Radomiak Radom - Motor Lublin: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
Radomiak Radom ontvangt Motor Lublin in de Ekstraklasa (Regular Season - 10) in Stadion Radomiaka Radom op maandag 12 oktober 2026, de aftrap is om 16:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
Radomiak Radom presteert wisselvallig: 1 zege, 1 gelijk en 2 nederlagen in de laatste 4 wedstrijden, met 8 goals voor en 9 tegen. Laatste wedstrijd: 7-2 thuis tegen Pogoń Grod. Mazowiecki (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 16 met 8 punten uit 10 wedstrijden. Motor Lublin zit in een mindere periode: 1 zege, 1 gelijk en 3 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 6 goals voor en 7 tegen. Laatste wedstrijd: 0-0 thuis tegen Górnik Zabrze (gelijk). In de stand staat de ploeg op plaats 14 met 9 punten uit 10 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 6 onderlinge duels won Radomiak Radom 1 keer, Motor Lublin 2 keer en eindigde het 3 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 2.8 doelpunten en scoorden beide teams 5 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet Radomiak Radom als lichte favoriet: Radomiak Radom 38%, gelijkspel 28%, Motor Lublin 34%. We verwachten zo'n 3.0 doelpunten (1.6 - 1.4 verwachte goals), met 58% voor meer dan 2,5 goals en 62% voor beide teams scoren.
Recente vorm
- 2 oktTPogoń Grod. Mazowiecki7-2
- 20 sepULech Poznań1-5
- 14 sepTPiast Gliwice0-2
- 5 sepUWidzew Łódź0-0
- 19 sepTGórnik Zabrze0-0
- 11 sepURaków Częstochowa1-2
- 5 sepTLegia Warschau2-3
- 1 sepTLegia Warschau3-0
- 29 augTPiast Gliwice0-2
Onderlinge duels
Stand Ekstraklasa
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 8 | 1 | 1 | +10 | 25 | |
| 2 | 9 | 7 | 1 | 1 | +13 | 22 | |
| 3 | 10 | 6 | 4 | 0 | +13 | 22 | |
| 4 | 9 | 5 | 3 | 1 | +8 | 18 | |
| 5 | 10 | 6 | 0 | 4 | +7 | 18 | |
| 6 | 10 | 5 | 2 | 3 | +3 | 17 | |
| 7 | 10 | 5 | 1 | 4 | +2 | 16 | |
| 8 | 10 | 4 | 3 | 3 | 0 | 15 | |
| 9 | 10 | 4 | 3 | 3 | -1 | 15 | |
| 10 | 9 | 4 | 0 | 5 | -3 | 12 | |
| 11 | 10 | 3 | 2 | 5 | -3 | 11 | |
| 12 | 9 | 3 | 2 | 4 | -6 | 11 | |
| 13 | 10 | 1 | 6 | 3 | -1 | 9 | |
| 14 | 10 | 2 | 3 | 5 | -5 | 9 | |
| 15 | 10 | 2 | 2 | 6 | -4 | 8 | |
| 16 | 10 | 2 | 2 | 6 | -14 | 8 | |
| 17 | 10 | 1 | 3 | 6 | -7 | 6 | |
| 18 | 10 | 1 | 0 | 9 | -12 | 3 |
Radomiak Radom - Motor Lublin: FAQ
Wie is favoriet in Radomiak Radom - Motor Lublin?
+
Radomiak Radom is favoriet. Ons model geeft Radomiak Radom 38% kans op winst, Motor Lublin 34% en het gelijkspel 28%.
Scoren beide teams in Radomiak Radom - Motor Lublin?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 62%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.
Hoe laat begint Radomiak Radom - Motor Lublin?
+
Radomiak Radom - Motor Lublin begint om 16:00 UTC op maandag 12 oktober 2026 in Stadion Radomiaka Radom, Radom.