Coventry
Newcastle4-1
EINDE
Coventry - Newcastle: voorspelling & wedtip
maandag 12 oktober 2026 · Aftrap
Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.
Meldingen ontvangen
Herinneringen voor de aftrap met onze tip, eindstanden en nieuwe analyses van experts, rechtstreeks in je browser.
Fanpoll
Stemmen gesloten bij de aftrapWie wint er?
Stemmen: 0Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor Coventry - Newcastle
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH2 +1.5Newcastle +1,5 (Aziatische handicap) | 91% | 1.10 | 1.06 |
| X2Newcastle of gelijkspel | 75% | 1.34 | 1.33 |
| AH1 +1.5Coventry +1,5 (Aziatische handicap) | 70% | 1.43 | 1.25 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 63% | 1.59 | 1.48 |
| BTS JaBeide teams scoren | 61% | 1.64 | 1.53 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 58% | 1.73 | 1.70 |
| 1XCoventry of gelijkspel | 54% | 1.84 | 1.82 |
| 2Newcastle wint | 46% | 2.19 | 2.25 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 42% | 2.36 | 2.34 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 39% | 2.57 | 2.40 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 37% | 2.70 | 2.50 |
| AH2 -1.5Newcastle -1,5 (Aziatische handicap) | 30% | 3.32 | 3.48 |
| XGelijkspel | 29% | 3.42 | 3.76 |
| 1Coventry wint | 25% | 3.98 | 3.66 |
| AH1 -1.5Coventry -1,5 (Aziatische handicap) | 9% | 10.68 | 7.10 |
Coventry - Newcastle quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 3.40 | 3.40 | 2.05 | - | - | 1.53 | 2.40 |
| 1xBet | 3.66 | 3.76 | 2.10 | 1.70 | 2.34 | 1.53 | 2.37 |
| Dafabet | 3.15 | 3.60 | 2.25 | - | - | - | - |
| Bet365 | 3.40 | 3.60 | 2.05 | 1.62 | 2.30 | 1.53 | 2.38 |
| Marathonbet | 3.60 | 3.70 | 2.07 | 1.65 | 2.27 | 1.53 | 2.34 |
| Betfair | 3.60 | 3.60 | 2.00 | 1.65 | 2.30 | 1.44 | 2.63 |
| BetVictor | 3.30 | 3.75 | 2.05 | 1.62 | 2.12 | 1.53 | 2.30 |
| Pinnacle | 3.76 | 3.67 | 2.04 | 1.67 | 2.33 | - | - |
| SBO | 2.84 | 3.22 | 2.14 | 1.68 | 2.21 | - | - |
| Betano | 3.60 | 3.60 | 2.02 | 1.70 | 2.22 | 1.55 | 2.35 |
Coventry - Newcastle: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
Coventry ontvangt Newcastle in de Premier League (Regular Season - 6) in Coventry Building Society Arena op maandag 12 oktober 2026, de aftrap is om 19:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
Coventry zit in een mindere periode: 1 zege, 0 gelijk en 4 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 2 goals voor en 10 tegen. Laatste wedstrijd: 1-0 uit tegen Nottingham Forest (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 14 met 6 punten uit 6 wedstrijden. Newcastle presteert wisselvallig: 3 zeges, 1 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 5 wedstrijden, met 8 goals voor en 7 tegen. Laatste wedstrijd: 2-1 thuis tegen Hull City (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 11 met 8 punten uit 6 wedstrijden.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet Newcastle als favoriet: Coventry 25%, gelijkspel 29%, Newcastle 46%. We verwachten zo'n 3.0 doelpunten (1.2 - 1.8 verwachte goals), met 58% voor meer dan 2,5 goals en 61% voor beide teams scoren.
Recente vorm
- 19 sepUNottingham Forest1-0
- 16 sepTAston Villa1-3
- 13 sepTBrighton0-5
- 5 sepUManchester City0-1
- 29 augTHull City0-1
- 19 sepTHull City2-1
- 14 sepULeeds1-4
- 8 sepUMillwall1-0
- 5 sepTBournemouth2-2
- 29 augUTottenham2-0
Stand Premier League
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 6 | 0 | 0 | +11 | 18 | |
| 2 | 6 | 5 | 0 | 1 | +5 | 15 | |
| 3 | 6 | 4 | 1 | 1 | +13 | 13 | |
| 4 | 6 | 2 | 4 | 0 | +6 | 10 | |
| 5 | 6 | 2 | 4 | 0 | +3 | 10 | |
| 6 | 6 | 3 | 1 | 2 | +2 | 10 | |
| 7 | 6 | 2 | 3 | 1 | +3 | 9 | |
| 8 | 6 | 2 | 3 | 1 | +2 | 9 | |
| 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 0 | 9 | |
| 10 | 6 | 3 | 0 | 3 | -3 | 9 | |
| 11 | 6 | 2 | 2 | 2 | -3 | 8 | |
| 12 | 6 | 2 | 1 | 3 | -3 | 7 | |
| 13 | 6 | 1 | 3 | 2 | 0 | 6 | |
| 14 | 6 | 2 | 0 | 4 | -6 | 6 | |
| 15 | 6 | 1 | 2 | 3 | -3 | 5 | |
| 16 | 6 | 1 | 2 | 3 | -5 | 5 | |
| 17 | 6 | 1 | 1 | 4 | -6 | 4 | |
| 18 | 6 | 0 | 3 | 3 | -6 | 3 | |
| 19 | 6 | 0 | 3 | 3 | -6 | 3 | |
| 20 | 6 | 0 | 2 | 4 | -4 | 2 |
Coventry - Newcastle: FAQ
Wie is favoriet in Coventry - Newcastle?
+
Newcastle is favoriet. Ons model geeft Coventry 25% kans op winst, Newcastle 46% en het gelijkspel 29%.
Scoren beide teams in Coventry - Newcastle?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 61%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.
Hoe laat begint Coventry - Newcastle?
+
Coventry - Newcastle begint om 19:00 UTC op maandag 12 oktober 2026 in Coventry Building Society Arena, Coventry.