Toronto FC
CF Montreal2-1
EINDE
Toronto FC - CF Montreal: voorspelling & wedtip
zaterdag 10 oktober 2026 · Aftrap
Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Stemmen gesloten bij de aftrapWie wint er?
Stemmen: 0Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor Toronto FC - CF Montreal
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH1 +1.5Toronto FC +1,5 (Aziatische handicap) | 91% | 1.09 | - |
| 1XToronto FC of gelijkspel | 76% | 1.32 | 1.29 |
| AH2 +1.5CF Montreal +1,5 (Aziatische handicap) | 66% | 1.51 | - |
| BTS JaBeide teams scoren | 64% | 1.57 | 1.50 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 62% | 1.62 | - |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 59% | 1.70 | - |
| X2CF Montreal of gelijkspel | 52% | 1.91 | 1.85 |
| 1Toronto FC wint | 48% | 2.10 | 2.01 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 41% | 2.43 | - |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 38% | 2.62 | - |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 36% | 2.76 | 2.50 |
| AH1 -1.5Toronto FC -1,5 (Aziatische handicap) | 34% | 2.97 | - |
| XGelijkspel | 28% | 3.56 | 3.90 |
| 2CF Montreal wint | 24% | 4.13 | 3.50 |
| AH2 -1.5CF Montreal -1,5 (Aziatische handicap) | 9% | 11.60 | - |
Toronto FC - CF Montreal quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 1.85 | 3.50 | 3.50 | - | - | 1.50 | 2.50 |
| Dafabet | 2.01 | 3.90 | 3.50 | - | - | - | - |
| Bet365 | 1.95 | 3.80 | 3.60 | 1.53 | 2.40 | 1.50 | 2.50 |
| Marathonbet | 1.89 | 3.74 | 3.58 | 1.45 | 2.41 | 1.45 | 2.51 |
| Betfair | 1.95 | 3.60 | 3.50 | 1.50 | 2.63 | 1.40 | 2.80 |
| BetVictor | 1.95 | 3.80 | 3.40 | 1.50 | 2.36 | 1.44 | 2.55 |
| Pinnacle | 2.00 | 3.87 | 3.63 | 1.57 | 2.50 | - | - |
| SBO | 1.96 | 3.54 | 3.17 | - | - | - | - |
| Betano | 1.98 | 3.85 | 3.80 | 1.57 | 2.50 | 1.47 | 2.55 |
Toronto FC - CF Montreal: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
Toronto FC ontvangt CF Montreal in de MLS (Regular Season - 28) in BMO Field op zaterdag 10 oktober 2026, de aftrap is om 17:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
Toronto FC zit in een mindere periode: 1 zege, 1 gelijk en 3 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 7 goals voor en 13 tegen. Laatste wedstrijd: 0-2 uit tegen Nashville SC (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 11 met 32 punten uit 28 wedstrijden. CF Montreal zit in een mindere periode: 2 zeges, 0 gelijk en 3 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 6 goals voor en 7 tegen. Laatste wedstrijd: 3-1 thuis tegen FC Cincinnati (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 15 met 24 punten uit 28 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 6 onderlinge duels won Toronto FC 3 keer, CF Montreal 0 keer en eindigde het 3 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 3.3 doelpunten en scoorden beide teams 4 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet Toronto FC als favoriet: Toronto FC 48%, gelijkspel 28%, CF Montreal 24%. We verwachten zo'n 3.2 doelpunten (2.0 - 1.2 verwachte goals), met 62% voor meer dan 2,5 goals en 64% voor beide teams scoren.
Recente vorm
- 27 sepUNashville SC0-2
- 20 sepUSt. Louis City1-3
- 13 sepUOrlando City0-3
- 10 sepTNashville SC2-1
- 6 sepTChicago Fire4-4
- 27 sepTFC Cincinnati3-1
- 20 sepTColumbus Crew0-2
- 17 sepTVancouver Whitecaps2-1
- 13 sepUColorado Rapids0-1
- 10 sepTCharlotte FC1-2
Onderlinge duels
Stand MLS
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 28 | 19 | 6 | 3 | +37 | 63 | |
| 2 | 28 | 13 | 10 | 5 | +18 | 49 | |
| 3 | 28 | 14 | 6 | 8 | +11 | 48 | |
| 4 | 28 | 14 | 4 | 10 | +6 | 46 | |
| 5 | 28 | 13 | 7 | 8 | +10 | 46 | |
| 6 | 28 | 12 | 6 | 10 | +11 | 42 | |
| 7 | 28 | 11 | 4 | 13 | -15 | 37 | |
| 8 | 28 | 10 | 6 | 12 | -14 | 36 | |
| 9 | 27 | 9 | 9 | 9 | -7 | 36 | |
| 10 | 28 | 8 | 9 | 11 | +4 | 33 | |
| 11 | 28 | 7 | 11 | 10 | -11 | 32 | |
| 12 | 27 | 6 | 12 | 9 | -12 | 30 | |
| 13 | 28 | 8 | 5 | 15 | -5 | 29 | |
| 14 | 28 | 7 | 6 | 15 | -15 | 27 | |
| 15 | 28 | 6 | 6 | 16 | -21 | 24 |
Toronto FC - CF Montreal: FAQ
Wie is favoriet in Toronto FC - CF Montreal?
+
Toronto FC is favoriet. Ons model geeft Toronto FC 48% kans op winst, CF Montreal 24% en het gelijkspel 28%.
Scoren beide teams in Toronto FC - CF Montreal?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 64%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.
Hoe laat begint Toronto FC - CF Montreal?
+
Toronto FC - CF Montreal begint om 17:00 UTC op zaterdag 10 oktober 2026 in BMO Field, Toronto.