Slovácko
Zbrojovka Brno18 paź
Slovácko - Zbrojovka Brno: typ i prognoza
niedziela, 18 października 2026 · Początek
Nasza prognoza
Obie drużyny strzelą
18+ · Obowiązuje regulamin
Przewidywany wynik
1-0
Kurs sprawiedliwy
1.84
Oczekiwane gole
1.5 - 1.2
Dodaj do Moich drużyn
Wybierz drużyny i ligi, które Cię interesują. Zapisujemy je na tym urządzeniu, bez rejestracji.
Głosowanie kibiców
Kto wygra?
Głosy: 0Zagłosuj, aby zobaczyć, co myślą inni kibice
Ile goli?
Głosy: 0Zagłosuj, aby zobaczyć, co myślą inni kibice
Prawdopodobieństwa
Slovácko - Zbrojovka Brno: więcej typów
| Typ | Prawdopodobieństwo | Kurs sprawiedliwy | Najlepszy kurs |
|---|---|---|---|
| AH1 +1.5Slovácko +1,5 (handicap azjatycki) | 88% | 1.14 | 1.08 |
| AH2 +1.5Zbrojovka Brno +1,5 (handicap azjatycki) | 78% | 1.28 | 1.13 |
| -3.5Poniżej 3,5 gola | 72% | 1.40 | 1.27 |
| 1XSlovácko lub remis | 71% | 1.41 | 1.40 |
| X2Zbrojovka Brno lub remis | 60% | 1.67 | 1.53 |
| -2.5Poniżej 2,5 gola | 51% | 1.96 | 1.83 |
| +2.5Powyżej 2,5 gola | 49% | 2.04 | 1.90 |
| BTTS NieObie drużyny nie strzelą | 46% | 2.19 | 2.05 |
| 1Slovácko wygra | 40% | 2.50 | 2.40 |
| XRemis | 31% | 3.25 | 3.35 |
| 2Zbrojovka Brno wygra | 29% | 3.42 | 3.00 |
| +3.5Powyżej 3,5 gola | 28% | 3.51 | 3.14 |
| AH1 -1.5Slovácko -1,5 (handicap azjatycki) | 22% | 4.61 | 4.50 |
| AH2 -1.5Zbrojovka Brno -1,5 (handicap azjatycki) | 12% | 8.29 | 5.50 |
Slovácko - Zbrojovka Brno: porównanie kursów
Najlepszy kurs na każdym rynku wyróżniony.
| Bukmacher | 1 | X | 2 | +2.5 | -2.5 | BTTS Tak | BTTS Nie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 2.40 | 3.10 | 2.80 | - | - | 1.70 | 2.05 |
| 1xBet | 2.37 | 3.34 | 2.80 | 1.90 | 1.83 | 1.70 | 2.04 |
| Dafabet | 2.40 | 3.35 | 3.00 | - | - | - | - |
| Bet365 | 2.25 | 3.25 | 2.90 | 1.95 | 1.85 | 1.75 | 2.00 |
| Marathonbet | 2.35 | 3.34 | 2.77 | 1.90 | 1.83 | 1.70 | 2.01 |
| Betfair | 2.40 | 3.50 | 2.75 | - | - | - | - |
| BetVictor | 2.30 | 3.30 | 2.80 | 1.87 | 1.80 | 1.70 | 2.00 |
| Pinnacle | 2.44 | 3.25 | 2.91 | 1.93 | 1.85 | - | - |
| SBO | 2.20 | 2.98 | 2.62 | 1.92 | 1.84 | - | - |
| Betano | 2.42 | 3.20 | 2.82 | 1.95 | 1.88 | 1.70 | 2.07 |
Slovácko - Zbrojovka Brno: zapowiedź i analiza
Zapowiedź meczu
Slovácko - Zbrojovka Brno: Czech First League (Regular Season - 11), niedziela, 18 października 2026, początek o 11:00 UTC, stadion: Mestsky stadion Miroslava Valenty. Oto nasza pełna prognoza oparta na kursach bukmacherów, aktualnej formie i meczach bezpośrednich.
Forma drużyn
Slovácko - nierówna forma. Ostatnie mecze (5): zwycięstwa 2, remisy 2, porażki 1; bramki 8:4. Ostatni mecz: Slovan Liberec, 2:0 (zwycięstwo, na wyjeździe). Miejsce w tabeli: 15., punkty: 7, rozegrane mecze: 10. Zbrojovka Brno - nierówna forma. Ostatnie mecze (5): zwycięstwa 3, remisy 0, porażki 2; bramki 10:5. Ostatni mecz: FK Jablonec, 0:1 (porażka, u siebie). Miejsce w tabeli: 8., punkty: 16, rozegrane mecze: 10.
Mecze bezpośrednie
Ostatnie bezpośrednie mecze (5): zwycięstwa Slovácko - 2, zwycięstwa Zbrojovka Brno - 2, remisy - 1. Średnia goli: 3.0; obie drużyny strzeliły w 3 z nich.
Co mówią liczby
Według naszego modelu faworyt to Slovácko (nieznaczny): Slovácko 40%, remis 31%, Zbrojovka Brno 29%. Spodziewamy się ok. 2.6 goli (oczekiwane gole 1.5 - 1.2); powyżej 2,5 gola: 49%, obie drużyny strzelą: 54%.
Nasz typ
Obie ofensywy są w formie, a żadna obrona nie zachowuje czystego konta. Spodziewamy się goli po obu stronach. Nasz typ: Obie drużyny strzelą, kurs 1.70 - według modelu prawdopodobieństwo 54%. Dla wyższego kursu: najbardziej prawdopodobny wynik to Slovácko 1:0 Zbrojovka Brno.
Aktualna forma
- 11 paźWSlovan Liberec2-0
- 19 wrzDBaník Ostrawa2-2
- 16 wrzWNeratovice-Byškovice4-0
- 12 wrzWBohemians 19050-2
- 5 wrzDPardubice0-0
- 10 paźDFK Jablonec0-1
- 2 paźDSkalica5-1
- 19 wrzWMladá Boleslav0-2
- 16 wrzWKrálův Dvůr3-0
- 12 wrzDArtis2-1
Mecze bezpośrednie
Czech First League - tabela
| # | Drużyna | M | Z | R | P | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 8 | 2 | 0 | +20 | 26 | |
| 2 | 10 | 6 | 2 | 2 | +7 | 20 | |
| 3 | 10 | 6 | 0 | 4 | +8 | 18 | |
| 4 | 10 | 5 | 2 | 3 | +4 | 17 | |
| 5 | 10 | 5 | 2 | 3 | +3 | 17 | |
| 6 | 10 | 5 | 2 | 3 | +3 | 17 | |
| 7 | 10 | 5 | 2 | 3 | +2 | 17 | |
| 8 | 10 | 5 | 1 | 4 | -1 | 16 | |
| 9 | 10 | 4 | 3 | 3 | 0 | 15 | |
| 10 | 10 | 4 | 2 | 4 | -3 | 14 | |
| 11 | 10 | 3 | 4 | 3 | +3 | 13 | |
| 12 | 10 | 3 | 1 | 6 | -11 | 10 | |
| 13 | 10 | 2 | 2 | 6 | -9 | 8 | |
| 14 | 10 | 2 | 2 | 6 | -7 | 8 | |
| 15 | 10 | 1 | 4 | 5 | -7 | 7 | |
| 16 | 10 | 0 | 1 | 9 | -12 | 1 |
Slovácko - Zbrojovka Brno: FAQ
Jaki jest typ na mecz Slovácko - Zbrojovka Brno?
+
Nasz typ: Obie drużyny strzelą, kurs 1.70. Przewidywany wynik: Slovácko 1:0 Zbrojovka Brno.
Kto jest faworytem meczu Slovácko - Zbrojovka Brno?
+
Faworyt: Slovácko. Nasz model daje szanse: Slovácko 40%, Zbrojovka Brno 29%, remis 31%.
Czy obie drużyny strzelą w meczu Slovácko - Zbrojovka Brno?
+
Szacujemy to na 54%, więc to niemal rzut monetą.
O której zaczyna się mecz Slovácko - Zbrojovka Brno?
+
Slovácko - Zbrojovka Brno: początek niedziela, 18 października 2026, 11:00 UTC, stadion: Mestsky stadion Miroslava Valenty, Uherske Hradiste.