Slovácko
Zbrojovka Brno18 okt
Slovácko - Zbrojovka Brno: voorspelling & wedtip
zondag 18 oktober 2026 · Aftrap
Onze voorspelling
Beide teams scoren
18+ · Voorwaarden van toepassing
Verwachte uitslag
1-0
Faire quotering
1.84
Verwachte goals
1.5 - 1.2
Meldingen ontvangen
Herinneringen voor de aftrap met onze tip, eindstanden en nieuwe analyses van experts, rechtstreeks in je browser.
Fanpoll
Wie wint er?
Stemmen: 0Stem om te zien wat andere fans denken
Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Stem om te zien wat andere fans denken
Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor Slovácko - Zbrojovka Brno
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH1 +1.5Slovácko +1,5 (Aziatische handicap) | 88% | 1.14 | 1.08 |
| AH2 +1.5Zbrojovka Brno +1,5 (Aziatische handicap) | 78% | 1.28 | 1.13 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 72% | 1.40 | 1.27 |
| 1XSlovácko of gelijkspel | 71% | 1.41 | 1.40 |
| X2Zbrojovka Brno of gelijkspel | 60% | 1.67 | 1.53 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 51% | 1.96 | 1.83 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 49% | 2.04 | 1.90 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 46% | 2.19 | 2.05 |
| 1Slovácko wint | 40% | 2.50 | 2.40 |
| XGelijkspel | 31% | 3.25 | 3.35 |
| 2Zbrojovka Brno wint | 29% | 3.42 | 3.00 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 28% | 3.51 | 3.14 |
| AH1 -1.5Slovácko -1,5 (Aziatische handicap) | 22% | 4.61 | 4.50 |
| AH2 -1.5Zbrojovka Brno -1,5 (Aziatische handicap) | 12% | 8.29 | 5.50 |
Slovácko - Zbrojovka Brno quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 2.40 | 3.10 | 2.80 | - | - | 1.70 | 2.05 |
| 1xBet | 2.37 | 3.34 | 2.80 | 1.90 | 1.83 | 1.70 | 2.04 |
| Dafabet | 2.40 | 3.35 | 3.00 | - | - | - | - |
| Bet365 | 2.25 | 3.25 | 2.90 | 1.95 | 1.85 | 1.75 | 2.00 |
| Marathonbet | 2.35 | 3.34 | 2.77 | 1.90 | 1.83 | 1.70 | 2.01 |
| Betfair | 2.40 | 3.50 | 2.75 | - | - | - | - |
| BetVictor | 2.30 | 3.30 | 2.80 | 1.87 | 1.80 | 1.70 | 2.00 |
| Pinnacle | 2.44 | 3.25 | 2.91 | 1.93 | 1.85 | - | - |
| SBO | 2.20 | 2.98 | 2.62 | 1.92 | 1.84 | - | - |
| Betano | 2.42 | 3.20 | 2.82 | 1.95 | 1.88 | 1.70 | 2.07 |
Slovácko - Zbrojovka Brno: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
Slovácko ontvangt Zbrojovka Brno in de Czech First League (Regular Season - 11) in Mestsky stadion Miroslava Valenty op zondag 18 oktober 2026, de aftrap is om 11:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
Slovácko presteert wisselvallig: 2 zeges, 2 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 5 wedstrijden, met 8 goals voor en 4 tegen. Laatste wedstrijd: 2-0 uit tegen Slovan Liberec (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 15 met 7 punten uit 10 wedstrijden. Zbrojovka Brno presteert wisselvallig: 3 zeges, 0 gelijk en 2 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 10 goals voor en 5 tegen. Laatste wedstrijd: 0-1 thuis tegen FK Jablonec (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 8 met 16 punten uit 10 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 5 onderlinge duels won Slovácko 2 keer, Zbrojovka Brno 2 keer en eindigde het 1 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 3.0 doelpunten en scoorden beide teams 3 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet Slovácko als lichte favoriet: Slovácko 40%, gelijkspel 31%, Zbrojovka Brno 29%. We verwachten zo'n 2.6 doelpunten (1.5 - 1.2 verwachte goals), met 49% voor meer dan 2,5 goals en 54% voor beide teams scoren.
Onze tip
Beide aanvallen zijn in vorm en geen enkele verdediging houdt de nul. We verwachten aan beide kanten doelpunten. Onze tip: Beide teams scoren tegen 1.70, volgens ons model met 54% kans. Voor een hogere quotering: de meest waarschijnlijke uitslag is Slovácko 1-0 Zbrojovka Brno.
Recente vorm
- 11 oktUSlovan Liberec2-0
- 19 sepTBaník Ostrava2-2
- 16 sepUNeratovice-Byškovice4-0
- 12 sepUBohemians 19050-2
- 5 sepTPardubice0-0
- 10 oktTFK Jablonec0-1
- 2 oktTSkalica5-1
- 19 sepUMlada Boleslav0-2
- 16 sepUKrálův Dvůr3-0
- 12 sepTArtis2-1
Onderlinge duels
Stand Czech First League
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 8 | 2 | 0 | +20 | 26 | |
| 2 | 10 | 6 | 2 | 2 | +7 | 20 | |
| 3 | 10 | 6 | 0 | 4 | +8 | 18 | |
| 4 | 10 | 5 | 2 | 3 | +4 | 17 | |
| 5 | 10 | 5 | 2 | 3 | +3 | 17 | |
| 6 | 10 | 5 | 2 | 3 | +3 | 17 | |
| 7 | 10 | 5 | 2 | 3 | +2 | 17 | |
| 8 | 10 | 5 | 1 | 4 | -1 | 16 | |
| 9 | 10 | 4 | 3 | 3 | 0 | 15 | |
| 10 | 10 | 4 | 2 | 4 | -3 | 14 | |
| 11 | 10 | 3 | 4 | 3 | +3 | 13 | |
| 12 | 10 | 3 | 1 | 6 | -11 | 10 | |
| 13 | 10 | 2 | 2 | 6 | -9 | 8 | |
| 14 | 10 | 2 | 2 | 6 | -7 | 8 | |
| 15 | 10 | 1 | 4 | 5 | -7 | 7 | |
| 16 | 10 | 0 | 1 | 9 | -12 | 1 |
Slovácko - Zbrojovka Brno: FAQ
Wat is de voorspelling voor Slovácko - Zbrojovka Brno?
+
Onze tip is Beide teams scoren tegen een quotering van 1.70. Onze verwachte uitslag: Slovácko 1-0 Zbrojovka Brno.
Wie is favoriet in Slovácko - Zbrojovka Brno?
+
Slovácko is favoriet. Ons model geeft Slovácko 40% kans op winst, Zbrojovka Brno 29% en het gelijkspel 31%.
Scoren beide teams in Slovácko - Zbrojovka Brno?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 54%, dus het is bijna kop of munt.
Hoe laat begint Slovácko - Zbrojovka Brno?
+
Slovácko - Zbrojovka Brno begint om 11:00 UTC op zondag 18 oktober 2026 in Mestsky stadion Miroslava Valenty, Uherske Hradiste.