Macarthur
Perth Glory17 paź
Macarthur - Perth Glory: typ i prognoza
sobota, 17 października 2026 · Początek
Nasza prognoza
Powyżej 2,5 gola
18+ · Obowiązuje regulamin
Przewidywany wynik
2-1
Kurs sprawiedliwy
1.77
Oczekiwane gole
1.9 - 1.1
Powiadomienia
Przypomnienia przed meczem z naszym typem, wyniki końcowe i nowe analizy ekspertów, prosto w przeglądarce.
Głosowanie kibiców
Kto wygra?
Głosy: 0Zagłosuj, aby zobaczyć, co myślą inni kibice
Ile goli?
Głosy: 0Zagłosuj, aby zobaczyć, co myślą inni kibice
Prawdopodobieństwa
Macarthur - Perth Glory: więcej typów
| Typ | Prawdopodobieństwo | Kurs sprawiedliwy | Najlepszy kurs |
|---|---|---|---|
| AH1 +1.5Macarthur +1,5 (handicap azjatycki) | 92% | 1.09 | 1.04 |
| 1XMacarthur lub remis | 76% | 1.31 | 1.30 |
| AH2 +1.5Perth Glory +1,5 (handicap azjatycki) | 68% | 1.47 | 1.26 |
| -3.5Poniżej 3,5 gola | 64% | 1.56 | 1.46 |
| BTTS TakObie drużyny strzelą | 59% | 1.70 | 1.56 |
| X2Perth Glory lub remis | 52% | 1.91 | 1.85 |
| 1Macarthur wygra | 48% | 2.09 | 1.99 |
| -2.5Poniżej 2,5 gola | 44% | 2.30 | 2.24 |
| BTTS NieObie drużyny nie strzelą | 41% | 2.43 | 2.30 |
| +3.5Powyżej 3,5 gola | 36% | 2.79 | 2.59 |
| AH1 -1.5Macarthur -1,5 (handicap azjatycki) | 32% | 3.13 | 3.22 |
| XRemis | 28% | 3.52 | 3.84 |
| 2Perth Glory wygra | 24% | 4.19 | 3.65 |
| AH2 -1.5Perth Glory -1,5 (handicap azjatycki) | 8% | 12.26 | 6.80 |
Macarthur - Perth Glory: porównanie kursów
Najlepszy kurs na każdym rynku wyróżniony.
| Bukmacher | 1 | X | 2 | +2.5 | -2.5 | BTTS Tak | BTTS Nie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 1.91 | 3.50 | 3.50 | - | - | 1.55 | 2.30 |
| 1xBet | 1.99 | 3.84 | 3.65 | 1.70 | 2.24 | 1.56 | 2.28 |
| Bet365 | 1.95 | 3.75 | 3.50 | 1.67 | 2.10 | 1.62 | 2.20 |
| Marathonbet | 1.92 | 3.70 | 3.52 | 1.59 | 2.10 | 1.56 | 2.24 |
| Betfair | 1.91 | 3.80 | 3.60 | 1.65 | 2.20 | 1.60 | 2.30 |
| BetVictor | 1.93 | 3.70 | 3.60 | 1.64 | 2.09 | 1.55 | 2.25 |
| Pinnacle | 1.94 | 3.70 | 3.74 | 1.70 | 2.17 | - | - |
| SBO | 1.96 | 3.24 | 3.23 | - | - | - | - |
| Betano | 1.93 | 3.85 | 3.70 | 1.70 | 2.22 | 1.60 | 2.25 |
Macarthur - Perth Glory: zapowiedź i analiza
Zapowiedź meczu
Macarthur - Perth Glory: A-League (Regular Season - 1), sobota, 17 października 2026, początek o 06:00 UTC, stadion: Campbelltown Stadium. Oto nasza pełna prognoza oparta na kursach bukmacherów, aktualnej formie i meczach bezpośrednich.
Forma drużyn
Macarthur - nierówna forma. Ostatnie mecze (5): zwycięstwa 2, remisy 1, porażki 2; bramki 10:7. Ostatni mecz: SD Raiders, 1:1 (remis, na wyjeździe). Miejsce w tabeli: 11., punkty: 0, rozegrane mecze: 0. Perth Glory - nierówna forma. Ostatnie mecze (5): zwycięstwa 2, remisy 2, porażki 1; bramki 6:5. Ostatni mecz: Adelaide United, 1:3 (porażka, u siebie). Miejsce w tabeli: 4., punkty: 0, rozegrane mecze: 0.
Mecze bezpośrednie
Ostatnie bezpośrednie mecze (6): zwycięstwa Macarthur - 2, zwycięstwa Perth Glory - 2, remisy - 2. Średnia goli: 4.0; obie drużyny strzeliły w 4 z nich.
Co mówią liczby
Według naszego modelu faworyt to Macarthur (wyraźny): Macarthur 48%, remis 28%, Perth Glory 24%. Spodziewamy się ok. 2.9 goli (oczekiwane gole 1.9 - 1.1); powyżej 2,5 gola: 56%, obie drużyny strzelą: 59%.
Nasz typ
Ostatnie mecze obu drużyn były otwarte, a nasz model goli spodziewa się tego samego. Nasz typ: Powyżej 2,5 gola, kurs 1.70 - według modelu prawdopodobieństwo 56%. Dla wyższego kursu: najbardziej prawdopodobny wynik to Macarthur 2:1 Perth Glory.
Aktualna forma
- 11 sieWSD Raiders1-1
- 22 lipWUni Azzurri3-0
- 24 kwiDWellington Phoenix4-0
- 19 kwiWAdelaide United1-3
- 12 kwiWPerth Glory1-3
- 3 paźDAdelaide United1-3
- 27 wrzDAdelaide United2-0
- 21 lipWLions1-1
- 25 kwiDBrisbane Roar2-1
- 18 kwiWSydney0-0
Mecze bezpośrednie
A-League - tabela
| # | Drużyna | M | Z | R | P | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Macarthur - Perth Glory: FAQ
Jaki jest typ na mecz Macarthur - Perth Glory?
+
Nasz typ: Powyżej 2,5 gola, kurs 1.70. Przewidywany wynik: Macarthur 2:1 Perth Glory.
Kto jest faworytem meczu Macarthur - Perth Glory?
+
Faworyt: Macarthur. Nasz model daje szanse: Macarthur 48%, Perth Glory 24%, remis 28%.
Czy obie drużyny strzelą w meczu Macarthur - Perth Glory?
+
Szacujemy to na 59%, więc „Tak” jest prawdopodobne.
O której zaczyna się mecz Macarthur - Perth Glory?
+
Macarthur - Perth Glory: początek sobota, 17 października 2026, 06:00 UTC, stadion: Campbelltown Stadium, Sydney.
A-League - więcej typów
Zobacz wszystkieInne hity
Zobacz wszystkieObie drużyny strzelą · 62%