Macarthur
Perth Glory17 okt
Macarthur - Perth Glory: voorspelling & wedtip
zaterdag 17 oktober 2026 · Aftrap
Onze voorspelling
Meer dan 2,5 goals
18+ · Voorwaarden van toepassing
Verwachte uitslag
2-1
Faire quotering
1.77
Verwachte goals
1.9 - 1.1
Meldingen ontvangen
Herinneringen voor de aftrap met onze tip, eindstanden en nieuwe analyses van experts, rechtstreeks in je browser.
Fanpoll
Wie wint er?
Stemmen: 0Stem om te zien wat andere fans denken
Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Stem om te zien wat andere fans denken
Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor Macarthur - Perth Glory
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH1 +1.5Macarthur +1,5 (Aziatische handicap) | 92% | 1.09 | 1.04 |
| 1XMacarthur of gelijkspel | 76% | 1.31 | 1.30 |
| AH2 +1.5Perth Glory +1,5 (Aziatische handicap) | 68% | 1.47 | 1.26 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 64% | 1.56 | 1.46 |
| BTS JaBeide teams scoren | 59% | 1.70 | 1.56 |
| X2Perth Glory of gelijkspel | 52% | 1.91 | 1.85 |
| 1Macarthur wint | 48% | 2.09 | 1.99 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 44% | 2.30 | 2.24 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 41% | 2.43 | 2.30 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 36% | 2.79 | 2.59 |
| AH1 -1.5Macarthur -1,5 (Aziatische handicap) | 32% | 3.13 | 3.22 |
| XGelijkspel | 28% | 3.52 | 3.84 |
| 2Perth Glory wint | 24% | 4.19 | 3.65 |
| AH2 -1.5Perth Glory -1,5 (Aziatische handicap) | 8% | 12.26 | 6.80 |
Macarthur - Perth Glory quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 1.91 | 3.50 | 3.50 | - | - | 1.55 | 2.30 |
| 1xBet | 1.99 | 3.84 | 3.65 | 1.70 | 2.24 | 1.56 | 2.28 |
| Bet365 | 1.95 | 3.75 | 3.50 | 1.67 | 2.10 | 1.62 | 2.20 |
| Marathonbet | 1.92 | 3.70 | 3.52 | 1.59 | 2.10 | 1.56 | 2.24 |
| Betfair | 1.91 | 3.80 | 3.60 | 1.65 | 2.20 | 1.60 | 2.30 |
| BetVictor | 1.93 | 3.70 | 3.60 | 1.64 | 2.09 | 1.55 | 2.25 |
| Pinnacle | 1.94 | 3.70 | 3.74 | 1.70 | 2.17 | - | - |
| SBO | 1.96 | 3.24 | 3.23 | - | - | - | - |
| Betano | 1.93 | 3.85 | 3.70 | 1.70 | 2.22 | 1.60 | 2.25 |
Macarthur - Perth Glory: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
Macarthur ontvangt Perth Glory in de A-League (Regular Season - 1) in Campbelltown Stadium op zaterdag 17 oktober 2026, de aftrap is om 06:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
Macarthur presteert wisselvallig: 2 zeges, 1 gelijk en 2 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 10 goals voor en 7 tegen. Laatste wedstrijd: 1-1 uit tegen SD Raiders (gelijk). In de stand staat de ploeg op plaats 11 met 0 punten uit 0 wedstrijden. Perth Glory presteert wisselvallig: 2 zeges, 2 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 5 wedstrijden, met 6 goals voor en 5 tegen. Laatste wedstrijd: 1-3 thuis tegen Adelaide United (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 4 met 0 punten uit 0 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 6 onderlinge duels won Macarthur 2 keer, Perth Glory 2 keer en eindigde het 2 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 4.0 doelpunten en scoorden beide teams 4 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet Macarthur als favoriet: Macarthur 48%, gelijkspel 28%, Perth Glory 24%. We verwachten zo'n 2.9 doelpunten (1.9 - 1.1 verwachte goals), met 56% voor meer dan 2,5 goals en 59% voor beide teams scoren.
Onze tip
De laatste wedstrijden van beide ploegen waren open, en ons doelpuntenmodel verwacht hetzelfde. Onze tip: Meer dan 2,5 goals tegen 1.70, volgens ons model met 56% kans. Voor een hogere quotering: de meest waarschijnlijke uitslag is Macarthur 2-1 Perth Glory.
Recente vorm
- 11 augUSD Raiders1-1
- 22 julUUni Azzurri3-0
- 24 aprTWellington Phoenix4-0
- 19 aprUAdelaide United1-3
- 12 aprUPerth Glory1-3
- 3 oktTAdelaide United1-3
- 27 sepTAdelaide United2-0
- 21 julULions1-1
- 25 aprTBrisbane Roar2-1
- 18 aprUSydney0-0
Onderlinge duels
Stand A-League
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Macarthur - Perth Glory: FAQ
Wat is de voorspelling voor Macarthur - Perth Glory?
+
Onze tip is Meer dan 2,5 goals tegen een quotering van 1.70. Onze verwachte uitslag: Macarthur 2-1 Perth Glory.
Wie is favoriet in Macarthur - Perth Glory?
+
Macarthur is favoriet. Ons model geeft Macarthur 48% kans op winst, Perth Glory 24% en het gelijkspel 28%.
Scoren beide teams in Macarthur - Perth Glory?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 59%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.
Hoe laat begint Macarthur - Perth Glory?
+
Macarthur - Perth Glory begint om 06:00 UTC op zaterdag 17 oktober 2026 in Campbelltown Stadium, Sydney.