PEC Zwolle
SC Cambuur0-1
EINDE
PEC Zwolle - SC Cambuur: voorspelling & wedtip
zondag 11 oktober 2026 · Aftrap
Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Stemmen gesloten bij de aftrapWie wint er?
Stemmen: 0Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor PEC Zwolle - SC Cambuur
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH1 +1.5PEC Zwolle +1,5 (Aziatische handicap) | 85% | 1.17 | 1.05 |
| AH2 +1.5SC Cambuur +1,5 (Aziatische handicap) | 75% | 1.33 | 1.25 |
| 1XPEC Zwolle of gelijkspel | 69% | 1.46 | 1.33 |
| BTS JaBeide teams scoren | 65% | 1.53 | 1.44 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 64% | 1.57 | 1.43 |
| X2SC Cambuur of gelijkspel | 59% | 1.68 | 1.79 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 57% | 1.76 | 1.68 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 43% | 2.32 | 2.23 |
| 1PEC Zwolle wint | 41% | 2.46 | 2.12 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 36% | 2.75 | 2.46 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 35% | 2.88 | 2.66 |
| 2SC Cambuur wint | 31% | 3.20 | 3.40 |
| XGelijkspel | 28% | 3.56 | 3.86 |
| AH1 -1.5PEC Zwolle -1,5 (Aziatische handicap) | 25% | 4.04 | 3.28 |
| AH2 -1.5SC Cambuur -1,5 (Aziatische handicap) | 15% | 6.89 | 6.60 |
PEC Zwolle - SC Cambuur quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 2.00 | 3.50 | 3.20 | - | - | 1.44 | 2.50 |
| 1xBet | 2.04 | 3.86 | 3.40 | 1.43 | 2.46 | 1.42 | 2.66 |
| Dafabet | 2.12 | 3.80 | 3.25 | - | - | - | - |
| Bet365 | 2.00 | 3.75 | 3.30 | 1.48 | 2.60 | 1.44 | 2.62 |
| Marathonbet | 1.98 | 3.74 | 3.30 | 1.43 | 2.46 | 1.42 | 2.61 |
| Betfair | 2.00 | 3.70 | 3.25 | 1.45 | 2.55 | 1.36 | 2.88 |
| BetVictor | 2.05 | 3.90 | 3.25 | 1.45 | 2.60 | 1.40 | 2.70 |
| Pinnacle | 2.07 | 3.89 | 3.40 | 1.51 | 2.64 | - | - |
| SBO | 2.02 | 3.43 | 2.92 | - | - | - | - |
| Betano | 2.10 | 3.75 | 3.25 | 1.52 | 2.62 | 1.44 | 2.67 |
PEC Zwolle - SC Cambuur: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
PEC Zwolle ontvangt SC Cambuur in de Eredivisie (Regular Season - 8) in MAC³PARK Stadion op zondag 11 oktober 2026, de aftrap is om 12:30 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
PEC Zwolle zit in een mindere periode: 1 zege, 1 gelijk en 3 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 5 goals voor en 15 tegen. Laatste wedstrijd: 0-3 uit tegen FC Groningen (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 16 met 4 punten uit 8 wedstrijden. SC Cambuur presteert wisselvallig: 1 zege, 2 gelijk en 2 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 9 goals voor en 12 tegen. Laatste wedstrijd: 1-1 uit tegen ADO Den Haag (gelijk). In de stand staat de ploeg op plaats 12 met 8 punten uit 8 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 6 onderlinge duels won PEC Zwolle 3 keer, SC Cambuur 3 keer en eindigde het 0 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 3.3 doelpunten en scoorden beide teams 4 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet PEC Zwolle als lichte favoriet: PEC Zwolle 41%, gelijkspel 28%, SC Cambuur 31%. We verwachten zo'n 3.3 doelpunten (1.8 - 1.5 verwachte goals), met 64% voor meer dan 2,5 goals en 65% voor beide teams scoren.
Recente vorm
- 18 sepUFC Groningen0-3
- 13 sepTFeyenoord0-7
- 4 sepUSparta Rotterdam2-2
- 29 augTNEC1-3
- 22 augUHeerenveen2-0
- 19 sepUADO Den Haag1-1
- 12 sepTNEC3-0
- 6 sepUTelstar2-2
- 30 augTFC Twente1-4
- 23 augTFeyenoord2-5
Onderlinge duels
Stand Eredivisie
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 6 | 2 | 0 | +20 | 20 | |
| 2 | 8 | 6 | 1 | 1 | +16 | 19 | |
| 3 | 8 | 6 | 1 | 1 | +10 | 19 | |
| 4 | 8 | 5 | 2 | 1 | +8 | 17 | |
| 5 | 8 | 4 | 3 | 1 | +12 | 15 | |
| 6 | 8 | 4 | 2 | 2 | +6 | 14 | |
| 7 | 8 | 4 | 2 | 2 | -1 | 14 | |
| 8 | 8 | 2 | 5 | 1 | +2 | 11 | |
| 9 | 8 | 3 | 2 | 3 | +2 | 11 | |
| 10 | 8 | 2 | 3 | 3 | 0 | 9 | |
| 11 | 8 | 2 | 3 | 3 | -1 | 9 | |
| 12 | 8 | 2 | 2 | 4 | -8 | 8 | |
| 13 | 8 | 2 | 2 | 4 | -11 | 8 | |
| 14 | 8 | 1 | 3 | 4 | -7 | 6 | |
| 15 | 8 | 1 | 3 | 4 | -7 | 6 | |
| 16 | 8 | 1 | 1 | 6 | -15 | 4 | |
| 17 | 8 | 0 | 3 | 5 | -10 | 3 | |
| 18 | 8 | 0 | 2 | 6 | -16 | 2 |
PEC Zwolle - SC Cambuur: FAQ
Wie is favoriet in PEC Zwolle - SC Cambuur?
+
PEC Zwolle is favoriet. Ons model geeft PEC Zwolle 41% kans op winst, SC Cambuur 31% en het gelijkspel 28%.
Scoren beide teams in PEC Zwolle - SC Cambuur?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 65%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.
Hoe laat begint PEC Zwolle - SC Cambuur?
+
PEC Zwolle - SC Cambuur begint om 12:30 UTC op zondag 11 oktober 2026 in MAC³PARK Stadion, Zwolle.