Monterrey
Pachuca19 okt
Monterrey - Pachuca: voorspelling & wedtip
maandag 19 oktober 2026 · Aftrap
Onze voorspelling
Meer dan 2,5 goals
18+ · Voorwaarden van toepassing
Verwachte uitslag
2-1
Faire quotering
1.72
Verwachte goals
1.9 - 1.1
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Wie wint er?
Stemmen: 0Stem om te zien wat andere fans denken
Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Stem om te zien wat andere fans denken
Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor Monterrey - Pachuca
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH1 +1.5Monterrey +1,5 (Aziatische handicap) | 92% | 1.09 | 1.01 |
| 1XMonterrey of gelijkspel | 75% | 1.33 | 1.18 |
| AH2 +1.5Pachuca +1,5 (Aziatische handicap) | 67% | 1.48 | 1.38 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 62% | 1.60 | 1.45 |
| BTS JaBeide teams scoren | 57% | 1.75 | 1.60 |
| X2Pachuca of gelijkspel | 51% | 1.95 | 2.07 |
| 1Monterrey wint | 49% | 2.06 | 1.68 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 43% | 2.34 | 2.19 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 42% | 2.39 | 2.23 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 38% | 2.66 | 2.41 |
| AH1 -1.5Monterrey -1,5 (Aziatische handicap) | 33% | 3.07 | 2.62 |
| XGelijkspel | 27% | 3.74 | 3.95 |
| 2Pachuca wint | 25% | 4.06 | 4.32 |
| AH2 -1.5Pachuca -1,5 (Aziatische handicap) | 8% | 12.12 | 8.50 |
Monterrey - Pachuca quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 1.67 | 3.50 | 4.00 | - | - | 1.60 | 2.15 |
| 1xBet | 1.68 | 3.95 | 4.32 | 1.60 | 2.23 | 1.60 | 2.19 |
| Bet365 | 1.67 | 3.90 | 4.75 | 1.62 | 2.25 | 1.67 | 2.10 |
| Marathonbet | 1.66 | 3.95 | 4.33 | 1.60 | 2.23 | 1.60 | 2.16 |
| BetVictor | 1.65 | 3.90 | 4.50 | 1.59 | 2.17 | 1.60 | 2.20 |
| Pinnacle | 1.66 | 4.38 | 4.45 | 1.62 | 2.31 | - | - |
Monterrey - Pachuca: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
Monterrey ontvangt Pachuca in de Liga MX (Apertura - 12) in Estadio BBVA op maandag 19 oktober 2026, de aftrap is om 01:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
Monterrey presteert wisselvallig: 2 zeges, 2 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 5 wedstrijden, met 6 goals voor en 6 tegen. Laatste wedstrijd: 1-1 uit tegen Club América (gelijk). In de stand staat de ploeg op plaats 10 met 14 punten uit 10 wedstrijden. Pachuca presteert wisselvallig: 2 zeges, 2 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 5 wedstrijden, met 10 goals voor en 6 tegen. Laatste wedstrijd: 3-3 thuis tegen Necaxa (gelijk). In de stand staat de ploeg op plaats 11 met 13 punten uit 11 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 6 onderlinge duels won Monterrey 2 keer, Pachuca 4 keer en eindigde het 0 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 3.5 doelpunten en scoorden beide teams 4 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet Monterrey als favoriet: Monterrey 49%, gelijkspel 27%, Pachuca 25%. We verwachten zo'n 3.0 doelpunten (1.9 - 1.1 verwachte goals), met 58% voor meer dan 2,5 goals en 57% voor beide teams scoren.
Onze tip
De laatste wedstrijden van beide ploegen waren open, en ons doelpuntenmodel verwacht hetzelfde. Onze tip: Meer dan 2,5 goals tegen 1.60, volgens ons model met 58% kans. Voor een hogere quotering: de meest waarschijnlijke uitslag is Monterrey 2-1 Pachuca.
Recente vorm
- 11 oktUClub América1-1
- 4 oktTToluca2-1
- 26 sepUAtlante FC2-4
- 20 sepTCruz Azul1-0
- 13 sepTTigres UANL0-0
- 12 oktTNecaxa3-3
- 27 sepUSantos Laguna0-1
- 21 sepTClub Tijuana2-2
- 12 sepUAtlante FC3-0
- 5 sepUFC Juárez2-0
Onderlinge duels
Stand Liga MX
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | +11 | 21 | |
| 2 | 11 | 6 | 2 | 3 | +10 | 20 | |
| 3 | 10 | 6 | 2 | 2 | +7 | 20 | |
| 4 | 11 | 5 | 4 | 2 | +7 | 19 | |
| 5 | 11 | 5 | 3 | 3 | +3 | 18 | |
| 6 | 11 | 5 | 3 | 3 | -1 | 18 | |
| 7 | 11 | 5 | 2 | 4 | +1 | 17 | |
| 8 | 10 | 4 | 3 | 3 | +1 | 15 | |
| 9 | 11 | 4 | 3 | 4 | -1 | 15 | |
| 10 | 10 | 4 | 2 | 4 | +2 | 14 | |
| 11 | 11 | 3 | 4 | 4 | +4 | 13 | |
| 12 | 11 | 3 | 4 | 4 | -2 | 13 | |
| 13 | 11 | 3 | 4 | 4 | -2 | 13 | |
| 14 | 11 | 4 | 1 | 6 | -4 | 13 | |
| 15 | 11 | 3 | 3 | 5 | -5 | 12 | |
| 16 | 11 | 2 | 5 | 4 | -5 | 11 | |
| 17 | 11 | 2 | 3 | 6 | -8 | 9 | |
| 18 | 11 | 1 | 1 | 9 | -18 | 4 |
Monterrey - Pachuca: FAQ
Wat is de voorspelling voor Monterrey - Pachuca?
+
Onze tip is Meer dan 2,5 goals tegen een quotering van 1.60. Onze verwachte uitslag: Monterrey 2-1 Pachuca.
Wie is favoriet in Monterrey - Pachuca?
+
Monterrey is favoriet. Ons model geeft Monterrey 49% kans op winst, Pachuca 25% en het gelijkspel 27%.
Scoren beide teams in Monterrey - Pachuca?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 57%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.
Hoe laat begint Monterrey - Pachuca?
+
Monterrey - Pachuca begint om 01:00 UTC op maandag 19 oktober 2026 in Estadio BBVA, Monterrey.