FC Lugano
FC Luzern4-0
EINDE
FC Lugano - FC Luzern: voorspelling & wedtip
zaterdag 10 oktober 2026 · Aftrap
Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Stemmen gesloten bij de aftrapWie wint er?
Stemmen: 0Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor FC Lugano - FC Luzern
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH1 +1.5FC Lugano +1,5 (Aziatische handicap) | 94% | 1.07 | 1.03 |
| 1XFC Lugano of gelijkspel | 79% | 1.27 | 1.22 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 69% | 1.45 | 1.32 |
| BTS JaBeide teams scoren | 68% | 1.48 | 1.38 |
| AH2 +1.5FC Luzern +1,5 (Aziatische handicap) | 58% | 1.74 | 1.41 |
| 1FC Lugano wint | 53% | 1.90 | 1.75 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 50% | 1.98 | 1.85 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 50% | 2.02 | 1.89 |
| X2FC Luzern of gelijkspel | 47% | 2.11 | 2.08 |
| AH1 -1.5FC Lugano -1,5 (Aziatische handicap) | 42% | 2.36 | 2.53 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 32% | 3.08 | 2.90 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 31% | 3.22 | 2.88 |
| XGelijkspel | 26% | 3.85 | 4.30 |
| 2FC Luzern wint | 21% | 4.67 | 4.10 |
| AH2 -1.5FC Luzern -1,5 (Aziatische handicap) | 6% | 15.47 | 7.30 |
FC Lugano - FC Luzern quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 1.75 | 3.90 | 3.90 | - | - | 1.36 | 2.90 |
| 1xBet | 1.71 | 4.25 | 4.02 | 1.32 | 2.88 | 1.38 | 2.81 |
| Dafabet | 1.74 | 4.30 | 4.10 | - | - | - | - |
| Bet365 | 1.73 | 4.10 | 4.00 | 1.36 | 3.10 | 1.40 | 2.75 |
| Marathonbet | 1.69 | 4.25 | 4.05 | 1.32 | 2.88 | 1.38 | 2.76 |
| Betfair | 1.73 | 4.20 | 4.00 | 1.33 | 3.00 | 1.33 | 3.00 |
| BetVictor | 1.70 | 4.10 | 3.80 | 1.33 | 3.00 | 1.36 | 2.90 |
| Pinnacle | 1.78 | 4.25 | 4.20 | 1.39 | 3.12 | - | - |
| SBO | 1.69 | 3.84 | 3.63 | - | - | - | - |
| Betano | 1.75 | 4.05 | 4.05 | 1.37 | 2.92 | 1.38 | 2.82 |
FC Lugano - FC Luzern: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
FC Lugano ontvangt FC Luzern in de Zwitserse Super League (Regular Season - 10) in Cornaredo op zaterdag 10 oktober 2026, de aftrap is om 16:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
FC Lugano presteert wisselvallig: 3 zeges, 1 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 5 wedstrijden, met 14 goals voor en 7 tegen. Laatste wedstrijd: 1-3 thuis tegen Hellas Verona (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 1 met 28 punten uit 10 wedstrijden. FC Luzern presteert wisselvallig: 2 zeges, 1 gelijk en 2 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 14 goals voor en 13 tegen. Laatste wedstrijd: 2-4 uit tegen SC Freiburg (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 8 met 12 punten uit 10 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 6 onderlinge duels won FC Lugano 5 keer, FC Luzern 1 keer en eindigde het 0 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 3.7 doelpunten en scoorden beide teams 3 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet FC Lugano als favoriet: FC Lugano 53%, gelijkspel 26%, FC Luzern 21%. We verwachten zo'n 3.6 doelpunten (2.4 - 1.2 verwachte goals), met 69% voor meer dan 2,5 goals en 68% voor beide teams scoren.
Recente vorm
- 2 oktTHellas Verona1-3
- 20 sepULausanne4-0
- 16 sepTFC St. Gallen4-1
- 12 sepTYoung Boys2-2
- 6 sepUFC Basel3-1
- 3 oktUSC Freiburg2-4
- 19 sepTGrasshoppers5-1
- 13 sepTFC Basel2-4
- 5 sepUYoung Boys3-3
- 2 sepTFC Vaduz2-1
Onderlinge duels
Stand Zwitserse Super League
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 9 | 1 | 0 | +24 | 28 | |
| 2 | 10 | 6 | 4 | 0 | +15 | 22 | |
| 3 | 10 | 6 | 1 | 3 | +6 | 19 | |
| 4 | 10 | 5 | 1 | 4 | -2 | 16 | |
| 5 | 10 | 4 | 2 | 4 | -4 | 14 | |
| 6 | 10 | 4 | 1 | 5 | +1 | 13 | |
| 7 | 10 | 4 | 1 | 5 | -3 | 13 | |
| 8 | 10 | 3 | 3 | 4 | -5 | 12 | |
| 9 | 10 | 3 | 1 | 6 | -10 | 10 | |
| 10 | 10 | 3 | 0 | 7 | 0 | 9 | |
| 11 | 10 | 2 | 2 | 6 | -13 | 8 | |
| 12 | 10 | 1 | 3 | 6 | -9 | 6 |
FC Lugano - FC Luzern: FAQ
Wie is favoriet in FC Lugano - FC Luzern?
+
FC Lugano is favoriet. Ons model geeft FC Lugano 53% kans op winst, FC Luzern 21% en het gelijkspel 26%.
Scoren beide teams in FC Lugano - FC Luzern?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 68%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.
Hoe laat begint FC Lugano - FC Luzern?
+
FC Lugano - FC Luzern begint om 16:00 UTC op zaterdag 10 oktober 2026 in Cornaredo, Lugano.