Servette FC
FC Sion3-0
EINDE
Servette FC - FC Sion: voorspelling & wedtip
zaterdag 10 oktober 2026 · Aftrap
Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Stemmen gesloten bij de aftrapWie wint er?
Stemmen: 0Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor Servette FC - FC Sion
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH2 +1.5FC Sion +1,5 (Aziatische handicap) | 90% | 1.11 | 1.05 |
| X2FC Sion of gelijkspel | 74% | 1.36 | 1.35 |
| AH1 +1.5Servette FC +1,5 (Aziatische handicap) | 70% | 1.43 | 1.22 |
| BTS JaBeide teams scoren | 63% | 1.58 | 1.50 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 61% | 1.64 | 1.48 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 60% | 1.67 | 1.55 |
| 1XServette FC of gelijkspel | 55% | 1.82 | 1.73 |
| 2FC Sion wint | 45% | 2.22 | 2.14 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 40% | 2.50 | 2.35 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 39% | 2.56 | 2.33 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 37% | 2.72 | 2.53 |
| AH2 -1.5FC Sion -1,5 (Aziatische handicap) | 30% | 3.33 | 3.50 |
| XGelijkspel | 29% | 3.50 | 3.80 |
| 1Servette FC wint | 26% | 3.79 | 3.20 |
| AH1 -1.5Servette FC -1,5 (Aziatische handicap) | 10% | 9.70 | 6.40 |
Servette FC - FC Sion quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 3.10 | 3.50 | 2.05 | - | - | 1.50 | 2.45 |
| 1xBet | 3.16 | 3.80 | 2.04 | 1.48 | 2.33 | 1.46 | 2.53 |
| Dafabet | 3.20 | 3.70 | 2.14 | - | - | - | - |
| Bet365 | 3.25 | 3.60 | 2.05 | 1.50 | 2.50 | 1.44 | 2.62 |
| Marathonbet | 3.15 | 3.80 | 2.02 | 1.48 | 2.33 | 1.46 | 2.49 |
| Betfair | 3.25 | 3.60 | 2.05 | 1.50 | 2.40 | 1.45 | 2.55 |
| BetVictor | 3.13 | 3.60 | 2.00 | 1.55 | 2.25 | 1.47 | 2.45 |
| Pinnacle | 3.37 | 3.79 | 2.11 | 1.61 | 2.42 | - | - |
| SBO | 2.88 | 3.23 | 2.11 | - | - | - | - |
| Betano | 3.25 | 3.60 | 2.07 | 1.55 | 2.42 | 1.45 | 2.55 |
Servette FC - FC Sion: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
Servette FC ontvangt FC Sion in de Zwitserse Super League (Regular Season - 10) in Stade de Geneve op zaterdag 10 oktober 2026, de aftrap is om 16:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
Servette FC zit in een mindere periode: 2 zeges, 0 gelijk en 3 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 8 goals voor en 9 tegen. Laatste wedstrijd: 1-2 uit tegen Annecy (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 6 met 13 punten uit 10 wedstrijden. FC Sion presteert wisselvallig: 2 zeges, 1 gelijk en 2 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 12 goals voor en 12 tegen. Laatste wedstrijd: 1-5 uit tegen Saint-Étienne (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 3 met 19 punten uit 10 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 6 onderlinge duels won Servette FC 2 keer, FC Sion 0 keer en eindigde het 4 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 3.2 doelpunten en scoorden beide teams 3 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet FC Sion als favoriet: Servette FC 26%, gelijkspel 29%, FC Sion 45%. We verwachten zo'n 3.1 doelpunten (1.3 - 1.9 verwachte goals), met 61% voor meer dan 2,5 goals en 63% voor beide teams scoren.
Recente vorm
- 2 oktUAnnecy1-2
- 19 sepUYoung Boys2-3
- 16 sepUFC Thun4-2
- 13 sepULausanne1-0
- 6 sepTFC St. Gallen0-2
- 2 oktUSaint-Étienne1-5
- 24 sepUStade Lausanne-Ouchy2-4
- 19 sepTFC Zürich1-1
- 15 sepUGrasshoppers5-2
- 12 sepUFC St. Gallen3-0
Onderlinge duels
Stand Zwitserse Super League
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 9 | 1 | 0 | +24 | 28 | |
| 2 | 10 | 6 | 4 | 0 | +15 | 22 | |
| 3 | 10 | 6 | 1 | 3 | +6 | 19 | |
| 4 | 10 | 5 | 1 | 4 | -2 | 16 | |
| 5 | 10 | 4 | 2 | 4 | -4 | 14 | |
| 6 | 10 | 4 | 1 | 5 | +1 | 13 | |
| 7 | 10 | 4 | 1 | 5 | -3 | 13 | |
| 8 | 10 | 3 | 3 | 4 | -5 | 12 | |
| 9 | 10 | 3 | 1 | 6 | -10 | 10 | |
| 10 | 10 | 3 | 0 | 7 | 0 | 9 | |
| 11 | 10 | 2 | 2 | 6 | -13 | 8 | |
| 12 | 10 | 1 | 3 | 6 | -9 | 6 |
Servette FC - FC Sion: FAQ
Wie is favoriet in Servette FC - FC Sion?
+
FC Sion is favoriet. Ons model geeft Servette FC 26% kans op winst, FC Sion 45% en het gelijkspel 29%.
Scoren beide teams in Servette FC - FC Sion?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 63%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.
Hoe laat begint Servette FC - FC Sion?
+
Servette FC - FC Sion begint om 16:00 UTC op zaterdag 10 oktober 2026 in Stade de Geneve, Geneva.