Burnley
Wolverhampton16 okt
Burnley - Wolverhampton: voorspelling & wedtip
vrijdag 16 oktober 2026 · Aftrap
Onze voorspelling
Beide teams scoren
18+ · Voorwaarden van toepassing
Verwachte uitslag
0-1
Faire quotering
1.75
Verwachte goals
1.2 - 1.6
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Wie wint er?
Stemmen: 1Stem om te zien wat andere fans denken
Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 1Stem om te zien wat andere fans denken
Expertanalyse
Burnley vs Wolves: Beide teams scoren tegen odds 1.65
Analyse door Marcus Hale
Bij recente wedstrijden van Burnley zijn regelmatig goals aan beide kanten gevallen, terwijl Wolves aankomt met een minder overtuigend aanvallend rapport en opeenvolgende nederlagen in de competitie. Beide teams scoren is de aanbevolen keuze tegen de beste odds van 1.65, ondersteund door een modelkans van 57%, hoewel de scoreproblemen van Wolves het belangrijkste zorgpunt blijven.
Vorm en context
Burnley heeft recent meer aanvallende productie laten zien, maar hun verdedigende record laat ruimte voor Wolves om bij te dragen.
- Burnley noteerde 9 goals in hun laatste vijf wedstrijden, met BTTS in 4 van 5.
- Hun recente resultaten zijn onder meer een 4-0 overwinning bij Watford en een 2-2 gelijkspel tegen Charlton.
- Wolves scoorde 3 goals in hun laatste vijf wedstrijden, won twee keer en verloor drie keer.
- Wolves staan 10e met 14 punten uit 9 wedstrijden, terwijl Burnley 21e staan met 8 punten uit 10.
Teamnieuws
Meerdere afwezigen kunnen de aanvallende balans beïnvloeden, waarbij bevestigde beschikbaarheidsupdates de duidelijkste leidraad vormen voor de aftrap.
- Volgens de officiële persconferentie van Burnley is Anel Ahmedhodzic uitgesloten na een hersenschudding tegen Charlton.
- Burnley-hoofdtrainer Nicky Hayen bevestigde dat Josh Cullen en Jaydon Banel niet beschikbaar zijn voor de wedstrijd van vrijdag.
- Wolves-hoofdtrainer Cesar Peixoto bevestigde dat Adam Armstrong ontbreekt met een rugprobleem, terwijl Raul Jimenez niet beschikbaar is met een knieblessure.
- Wolves hebben ook Rodrigo Gomes en Bertrand Traore niet beschikbaar, terwijl Boubacar Traore afwezig blijft, volgens de officiële voorbeschouwing van de club.
Sleutelduel
Het argument voor goals aan beide kanten berust op de aanvallende consistentie van Burnley en de mogelijkheid dat Wolves een antwoord vinden ondanks hun recente tegenslagen.
- De vier BTTS-uitslagen in vijf wedstrijden van Burnley vormen het sterkste recente bewijs voor de keuze.
- Wolves verloren 1-0 van Middlesbrough voorafgaand aan een 3-1 nederlaag tegen Bolton, wat hun wisselvallige prestaties benadrukt.
- De expected-goals-cijfers zijn 1.29 voor Burnley en 1.48 voor Wolves, wat kansen aan beide kanten suggereert.
- De meest waarschijnlijke modelscore is 0-1, een herinnering dat de BTTS-keuze niet hetzelfde is als het voorspellen van een doelpuntenrijke wedstrijd.
De cijfers
Het model geeft de voorkeur aan dat beide ploegen scoren, waardoor dit een op waarschijnlijkheid gebaseerde keuze is in plaats van een zoektocht naar een ongewoon royale prijs.
- Beide teams scoren: 57% modelkans, de hoogste waarschijnlijkheid onder de aangeleverde doelpuntenmarkt-uitkomsten.
- De beste beschikbare odds zijn 1.65, tegen faire odds van 1.76.
- Het model geeft 52% aan Over 2.5 Goals, waardoor BTTS de sterkere is van de twee aangeleverde doelpuntenmarkt-kansen.
- Het grootste risico is de bescheiden recente productie van Wolves: ze scoorden in slechts een van hun laatste vijf wedstrijden wanneer dit tegen het BTTS-record wordt afgezet.
Drie redenen voor deze tip
- 1Burnley heeft in vier van hun laatste vijf wedstrijden BTTS genoteerd, wat de keuze een solide recente basis geeft.
- 2Het model kent 57% kans toe aan beide teams die scoren, waarmee het de voorkeursuitkomst is op basis van de aangeleverde cijfers.
- 3Expected goals van 1.29 voor Burnley en 1.48 voor Wolves ondersteunen de mogelijkheid van bijdragen uit beide aanvallen.
Conclusie
De keuze is Beide teams scoren tegen de beste odds van 1.65, een afgewogen, op waarschijnlijkheid gebaseerde keuze in plaats van een grote-value weddenschap. Het recente scorerecord van Wolves is het grootste zorgpunt, dus de keuze brengt een betekenisvol risico met zich mee ondanks de aanmoedigende BTTS-trend van Burnley.
We gebruiken AI-tools om de data en het onderzoek achter deze voorbeschouwing samen te vatten. Elke tip, kans en elk cijfer komt uit de eigen voorspellingsmodellen van OhMyTip en de bronnen hieronder.
Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor Burnley - Wolverhampton
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH2 +1.5Wolverhampton +1,5 (Aziatische handicap) | 88% | 1.14 | 1.05 |
| AH1 +1.5Burnley +1,5 (Aziatische handicap) | 77% | 1.30 | 1.19 |
| X2Wolverhampton of gelijkspel | 69% | 1.44 | 1.33 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 68% | 1.48 | 1.33 |
| 1XBurnley of gelijkspel | 58% | 1.71 | 1.68 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 53% | 1.89 | 1.76 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 47% | 2.13 | 1.99 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 43% | 2.33 | 2.16 |
| 2Wolverhampton wint | 42% | 2.40 | 2.20 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 32% | 3.10 | 2.81 |
| 1Burnley wint | 31% | 3.28 | 3.18 |
| XGelijkspel | 28% | 3.59 | 3.54 |
| AH2 -1.5Wolverhampton -1,5 (Aziatische handicap) | 23% | 4.35 | 3.80 |
| AH1 -1.5Burnley -1,5 (Aziatische handicap) | 12% | 8.04 | 6.55 |
Burnley - Wolverhampton quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 3.10 | 3.40 | 2.20 | - | - | 1.65 | 2.15 |
| 1xBet | 3.18 | 3.54 | 2.11 | 1.76 | 1.99 | 1.62 | 2.16 |
| Bet365 | 3.10 | 3.60 | 2.20 | 1.80 | 2.00 | 1.62 | 2.20 |
| Marathonbet | 3.18 | 3.54 | 2.09 | 1.76 | 1.99 | 1.62 | 2.13 |
| BetVictor | 3.13 | 3.50 | 2.15 | 1.73 | 1.95 | 1.60 | 2.15 |
| Pinnacle | 3.30 | 3.63 | 2.19 | 1.81 | 2.07 | - | - |
Recente vorm
- 13 oktTCharlton2-2
- 10 oktUWatford4-0
- 19 sepTDerby1-1
- 12 sepUSwansea1-3
- 8 sepUWrexham1-1
- 13 oktTBolton1-3
- 10 oktUMiddlesbrough0-1
- 20 sepTWest Brom1-0
- 16 sepUEverton0-1
- 13 sepUSheffield United1-0
Onderlinge duels
Stand Championship
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 7 | 2 | 1 | +9 | 23 | |
| 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | +6 | 21 | |
| 3 | 10 | 5 | 4 | 1 | +17 | 19 | |
| 4 | 10 | 4 | 5 | 1 | +6 | 17 | |
| 8 | 10 | 5 | 1 | 4 | +1 | 16 | |
| 9 | 10 | 4 | 3 | 3 | +2 | 15 | |
| 10 | 9 | 4 | 2 | 3 | +2 | 14 | |
| 11 | 10 | 4 | 2 | 4 | 0 | 14 | |
| 12 | 10 | 4 | 2 | 4 | -2 | 14 | |
| 19 | 10 | 2 | 4 | 4 | +1 | 10 | |
| 20 | 10 | 3 | 0 | 7 | -3 | 9 | |
| 21 | 10 | 1 | 5 | 4 | -4 | 8 | |
| 22 | 10 | 2 | 2 | 6 | -11 | 8 | |
| 23 | 10 | 1 | 3 | 6 | -10 | 6 |
Burnley - Wolverhampton: FAQ
Wat is de voorspelling voor Burnley - Wolverhampton?
+
Onze tip is Beide teams scoren tegen een quotering van 1.65. Onze verwachte uitslag: Burnley 0-1 Wolverhampton.
Wie is favoriet in Burnley - Wolverhampton?
+
Wolverhampton is favoriet. Ons model geeft Burnley 31% kans op winst, Wolverhampton 42% en het gelijkspel 28%.
Scoren beide teams in Burnley - Wolverhampton?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 57%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.
Hoe laat begint Burnley - Wolverhampton?
+
Burnley - Wolverhampton begint om 19:00 UTC op vrijdag 16 oktober 2026 in Turf Moor, Burnley.