Oh My Tip
Premier League· Regular Season - 6· Anfield
Liverpool logoLiverpool
WWDWW
Manchester City logoManchester City
WWWWW

0-3

EINDE

Liverpool - Manchester City: voorspelling & wedtip

zondag 11 oktober 2026 · Aftrap

Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.

Meldingen ontvangen

Herinneringen voor de aftrap met onze tip, eindstanden en nieuwe analyses van experts, rechtstreeks in je browser.

Fanpoll

Stemmen gesloten bij de aftrap

Wie wint er?

Stemmen: 0
✓ Ons model had gelijk

Hoeveel doelpunten?

Stemmen: 0
✓ Ons model had gelijk

Kansen van de wedstrijd

27%Liverpool
29%Gelijkspel
44%Manchester City
Meer dan 2,5 goals60%
Minder dan 2,5 goals40%
Beide teams scoren63%
Minstens één team houdt de nul37%

Meer tips voor Liverpool - Manchester City

SelectieKansFaire quoteringBeste quotering
AH2 +1.5Manchester City +1,5 (Aziatische handicap)89%1.121.08
X2Manchester City of gelijkspel73%1.381.37
AH1 +1.5Liverpool +1,5 (Aziatische handicap)72%1.401.24
BTS JaBeide teams scoren63%1.591.48
U3.5Minder dan 3,5 goals61%1.641.64
O2.5Meer dan 2,5 goals60%1.671.53
1XLiverpool of gelijkspel56%1.791.76
2Manchester City wint44%2.272.34
U2.5Minder dan 2,5 goals40%2.492.31
O3.5Meer dan 3,5 goals39%2.562.47
BTS NeeNiet beide teams scoren37%2.702.50
XGelijkspel29%3.503.84
AH2 -1.5Manchester City -1,5 (Aziatische handicap)28%3.533.54
1Liverpool wint27%3.653.37
AH1 -1.5Liverpool -1,5 (Aziatische handicap)11%9.126.05

Liverpool - Manchester City quoteringen vergelijken

Beste quotering per markt gemarkeerd.

Bookmaker1X2O2.5U2.5BTS JaBTS Nee
William Hill3.203.502.10--1.442.50
1xBet3.373.842.181.532.311.482.50
Dafabet2.953.702.34----
Bet3653.203.702.151.572.381.502.50
Marathonbet3.323.782.151.532.311.482.46
Betfair2.903.902.201.572.401.442.63
BetVictor3.133.802.101.552.251.472.50
Pinnacle3.223.742.221.642.38--
SBO2.973.532.18----
Betano3.153.702.151.622.351.522.45

Liverpool - Manchester City: voorbeschouwing & analyse

Voorbeschouwing

Liverpool ontvangt Manchester City in de Premier League (Regular Season - 6) in Anfield op zondag 11 oktober 2026, de aftrap is om 15:30 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.

Vorm van de teams

Liverpool is in topvorm: 4 zeges, 1 gelijk en 0 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 8 goals voor en 2 tegen. Laatste wedstrijd: 1-0 uit tegen Bournemouth (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 9 met 9 punten uit 6 wedstrijden. Manchester City is in topvorm: 5 zeges, 0 gelijk en 0 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 14 goals voor en 3 tegen. Laatste wedstrijd: 5-3 thuis tegen Sunderland (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 1 met 18 punten uit 6 wedstrijden.

Onderlinge duels

In de laatste 6 onderlinge duels won Liverpool 2 keer, Manchester City 3 keer en eindigde het 1 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 2.7 doelpunten en scoorden beide teams 2 keer.

Wat de cijfers zeggen

Ons model ziet Manchester City als lichte favoriet: Liverpool 27%, gelijkspel 29%, Manchester City 44%. We verwachten zo'n 3.1 doelpunten (1.3 - 1.8 verwachte goals), met 60% voor meer dan 2,5 goals en 63% voor beide teams scoren.

Recente vorm

Liverpool logoLiverpool
WWDWW
  • 20 sepUBournemouth1-0
  • 15 sepTTottenham3-1
  • 12 sepTFulham0-0
  • 9 sepTAtletico Madrid2-1
  • 4 sepUIpswich2-0
Manchester City logoManchester City
WWWWW
  • 20 sepTSunderland5-3
  • 17 sepTNorwich5-0
  • 13 sepUManchester United1-0
  • 8 sepUFC Porto2-0
  • 5 sepTCoventry1-0

Onderlinge duels

04/04/2026Manchester City4-0Liverpool
08/02/2026Liverpool1-2Manchester City
09/11/2025Manchester City3-0Liverpool
23/02/2025Manchester City0-2Liverpool
01/12/2024Liverpool2-0Manchester City
10/03/2024Liverpool1-1Manchester City

Stand Premier League

#TeamGSWGVDSPtn
1Manchester City logoManchester City6600+1118
2Arsenal logoArsenal6501+515
3Brighton logoBrighton6411+1313
4Brentford logoBrentford6240+610
5Everton logoEverton6240+310
6Chelsea logoChelsea6312+210
7Leeds logoLeeds6231+39
8Hull City logoHull City6231+29
9Liverpool logoLiverpool623109
10Ipswich logoIpswich6303-39
11Newcastle logoNewcastle6222-38
12Crystal Palace logoCrystal Palace6213-37
13Manchester United logoManchester United613206
14Coventry logoCoventry6204-66
15Nottingham Forest logoNottingham Forest6123-35
16Aston Villa logoAston Villa6123-55
17Sunderland logoSunderland6114-64
18Bournemouth logoBournemouth6033-63
19Tottenham logoTottenham6033-63
20Fulham logoFulham6024-42

Liverpool - Manchester City: FAQ

Wie is favoriet in Liverpool - Manchester City?

+

Manchester City is favoriet. Ons model geeft Liverpool 27% kans op winst, Manchester City 44% en het gelijkspel 29%.

Scoren beide teams in Liverpool - Manchester City?

+

We schatten 'beide teams scoren' op 63%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.

Hoe laat begint Liverpool - Manchester City?

+

Liverpool - Manchester City begint om 15:30 UTC op zondag 11 oktober 2026 in Anfield, Liverpool.

Meer Premier League voorspellingen

Alles bekijken

Andere topwedstrijden

Alles bekijken