1. FC Keulen
Borussia Mönchengladbach2-1
EINDE
1. FC Keulen - Borussia Mönchengladbach: voorspelling & wedtip
zondag 11 oktober 2026 · Aftrap
Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Stemmen gesloten bij de aftrapWie wint er?
Stemmen: 0Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor 1. FC Keulen - Borussia Mönchengladbach
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH1 +1.51. FC Keulen +1,5 (Aziatische handicap) | 91% | 1.09 | 1.05 |
| 1X1. FC Keulen of gelijkspel | 76% | 1.32 | 1.32 |
| AH2 +1.5Borussia Mönchengladbach +1,5 (Aziatische handicap) | 67% | 1.50 | 1.31 |
| BTS JaBeide teams scoren | 63% | 1.58 | 1.50 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 61% | 1.63 | 1.49 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 59% | 1.69 | 1.68 |
| X2Borussia Mönchengladbach of gelijkspel | 52% | 1.91 | 1.88 |
| 11. FC Keulen wint | 48% | 2.09 | 2.02 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 41% | 2.45 | 2.38 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 39% | 2.59 | 2.40 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 37% | 2.72 | 2.53 |
| AH1 -1.51. FC Keulen -1,5 (Aziatische handicap) | 33% | 2.99 | 3.22 |
| XGelijkspel | 28% | 3.58 | 3.96 |
| 2Borussia Mönchengladbach wint | 24% | 4.11 | 3.72 |
| AH2 -1.5Borussia Mönchengladbach -1,5 (Aziatische handicap) | 9% | 11.60 | 6.50 |
1. FC Keulen - Borussia Mönchengladbach quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 1.91 | 3.60 | 3.40 | - | - | 1.50 | 2.50 |
| 1xBet | 2.02 | 3.96 | 3.72 | 1.49 | 2.40 | 1.47 | 2.53 |
| Dafabet | 2.00 | 3.85 | 3.55 | - | - | - | - |
| Bet365 | 1.95 | 3.80 | 3.50 | 1.53 | 2.50 | 1.50 | 2.50 |
| Marathonbet | 1.97 | 3.85 | 3.62 | 1.49 | 2.40 | 1.47 | 2.49 |
| Betfair | 1.95 | 3.70 | 3.60 | 1.50 | 2.40 | 1.44 | 2.63 |
| BetVictor | 1.95 | 3.90 | 3.40 | 1.52 | 2.31 | 1.45 | 2.50 |
| Pinnacle | 2.00 | 3.81 | 3.76 | 1.58 | 2.47 | - | - |
| SBO | 1.99 | 3.61 | 3.35 | - | - | - | - |
| Betano | 2.00 | 4.10 | 3.60 | 1.55 | 2.52 | 1.47 | 2.55 |
1. FC Keulen - Borussia Mönchengladbach: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
1. FC Keulen ontvangt Borussia Mönchengladbach in de Bundesliga (Regular Season - 5) in RheinEnergieStadion op zondag 11 oktober 2026, de aftrap is om 13:30 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
1. FC Keulen presteert wisselvallig: 1 zege, 2 gelijk en 2 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 8 goals voor en 11 tegen. Laatste wedstrijd: 2-2 uit tegen FC Viktoria Köln (gelijk). In de stand staat de ploeg op plaats 10 met 7 punten uit 5 wedstrijden. Borussia Mönchengladbach zit in een mindere periode: 1 zege, 1 gelijk en 3 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 10 goals voor en 14 tegen. Laatste wedstrijd: 1-1 uit tegen FC St. Pauli (gelijk). In de stand staat de ploeg op plaats 18 met 0 punten uit 5 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 6 onderlinge duels won 1. FC Keulen 1 keer, Borussia Mönchengladbach 2 keer en eindigde het 3 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 4.5 doelpunten en scoorden beide teams 5 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet 1. FC Keulen als favoriet: 1. FC Keulen 48%, gelijkspel 28%, Borussia Mönchengladbach 24%. We verwachten zo'n 3.2 doelpunten (2.0 - 1.2 verwachte goals), met 61% voor meer dan 2,5 goals en 63% voor beide teams scoren.
Recente vorm
- 3 oktUFC Viktoria Köln2-2
- 19 sepUHamburger SV1-2
- 12 sepTWerder Bremen1-1
- 4 sepUVfB Stuttgart1-4
- 29 augT1899 Hoffenheim3-2
- 3 oktUFC St. Pauli1-1
- 24 sepUSportfreunde Siegen3-0
- 19 sepTMainz 053-4
- 12 sepUSC Freiburg0-5
- 5 sepTSV Elversberg3-4
Onderlinge duels
Stand Bundesliga
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5 | 4 | 1 | 0 | +10 | 13 | |
| 2 | 5 | 4 | 1 | 0 | +7 | 13 | |
| 3 | 5 | 3 | 2 | 0 | +12 | 11 | |
| 4 | 5 | 3 | 1 | 1 | +6 | 10 | |
| 5 | 5 | 3 | 0 | 2 | +10 | 9 | |
| 6 | 5 | 2 | 2 | 1 | +5 | 8 | |
| 7 | 5 | 2 | 2 | 1 | 0 | 8 | |
| 8 | 5 | 2 | 1 | 2 | +3 | 7 | |
| 9 | 5 | 2 | 1 | 2 | 0 | 7 | |
| 10 | 5 | 2 | 1 | 2 | -2 | 7 | |
| 11 | 5 | 2 | 0 | 3 | -1 | 6 | |
| 12 | 5 | 2 | 0 | 3 | -10 | 6 | |
| 13 | 5 | 1 | 2 | 2 | -2 | 5 | |
| 14 | 5 | 1 | 2 | 2 | -7 | 5 | |
| 15 | 5 | 1 | 1 | 3 | -4 | 4 | |
| 16 | 5 | 1 | 1 | 3 | -12 | 4 | |
| 17 | 5 | 1 | 0 | 4 | -4 | 3 | |
| 18 | 5 | 0 | 0 | 5 | -11 | 0 |
1. FC Keulen - Borussia Mönchengladbach: FAQ
Wie is favoriet in 1. FC Keulen - Borussia Mönchengladbach?
+
1. FC Keulen is favoriet. Ons model geeft 1. FC Keulen 48% kans op winst, Borussia Mönchengladbach 24% en het gelijkspel 28%.
Scoren beide teams in 1. FC Keulen - Borussia Mönchengladbach?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 63%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.
Hoe laat begint 1. FC Keulen - Borussia Mönchengladbach?
+
1. FC Keulen - Borussia Mönchengladbach begint om 13:30 UTC op zondag 11 oktober 2026 in RheinEnergieStadion, Cologne.