Nice
Strasbourg2-1
EINDE
Nice - Strasbourg: voorspelling & wedtip
zondag 11 oktober 2026 · Aftrap
Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Stemmen gesloten bij de aftrapWie wint er?
Stemmen: 0Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor Nice - Strasbourg
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH1 +1.5Nice +1,5 (Aziatische handicap) | 88% | 1.14 | 1.10 |
| AH2 +1.5Strasbourg +1,5 (Aziatische handicap) | 73% | 1.37 | 1.21 |
| 1XNice of gelijkspel | 71% | 1.40 | 1.42 |
| BTS JaBeide teams scoren | 63% | 1.58 | 1.50 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 60% | 1.66 | 1.53 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 60% | 1.66 | 1.63 |
| X2Strasbourg of gelijkspel | 57% | 1.74 | 1.69 |
| 1Nice wint | 43% | 2.35 | 2.31 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 40% | 2.52 | 2.49 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 40% | 2.52 | 2.31 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 37% | 2.71 | 2.53 |
| XGelijkspel | 29% | 3.48 | 3.84 |
| 2Strasbourg wint | 29% | 3.49 | 3.10 |
| AH1 -1.5Nice -1,5 (Aziatische handicap) | 27% | 3.74 | 3.75 |
| AH2 -1.5Strasbourg -1,5 (Aziatische handicap) | 12% | 8.27 | 5.50 |
Nice - Strasbourg quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 2.20 | 3.50 | 2.90 | - | - | 1.50 | 2.50 |
| 1xBet | 2.31 | 3.84 | 3.10 | 1.63 | 2.49 | 1.47 | 2.53 |
| Dafabet | 2.30 | 3.70 | 3.00 | - | - | - | - |
| Bet365 | 2.25 | 3.60 | 3.00 | 1.57 | 2.38 | 1.50 | 2.50 |
| Marathonbet | 2.25 | 3.74 | 3.02 | 1.58 | 2.41 | 1.47 | 2.49 |
| Betfair | 2.20 | 3.60 | 3.00 | 1.50 | 2.40 | 1.44 | 2.63 |
| BetVictor | 2.20 | 3.80 | 2.90 | 1.53 | 2.29 | 1.44 | 2.55 |
| Pinnacle | 2.28 | 3.78 | 3.08 | 1.59 | 2.49 | - | - |
| SBO | 2.26 | 3.49 | 2.78 | 1.61 | 2.33 | - | - |
| Betano | 2.27 | 3.70 | 2.95 | 1.62 | 2.37 | 1.50 | 2.50 |
Nice - Strasbourg: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
Nice ontvangt Strasbourg in de Ligue 1 (Regular Season - 6) in Allianz Riviera op zondag 11 oktober 2026, de aftrap is om 13:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
Nice presteert wisselvallig: 1 zege, 2 gelijk en 2 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 3 goals voor en 6 tegen. Laatste wedstrijd: 2-1 thuis tegen Lille (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 9 met 8 punten uit 6 wedstrijden. Strasbourg presteert wisselvallig: 2 zeges, 1 gelijk en 2 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 10 goals voor en 10 tegen. Laatste wedstrijd: 1-2 uit tegen Paris FC (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 11 met 7 punten uit 6 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 6 onderlinge duels won Nice 3 keer, Strasbourg 1 keer en eindigde het 2 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 3.2 doelpunten en scoorden beide teams 5 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet Nice als lichte favoriet: Nice 43%, gelijkspel 29%, Strasbourg 29%. We verwachten zo'n 3.1 doelpunten (1.8 - 1.3 verwachte goals), met 60% voor meer dan 2,5 goals en 63% voor beide teams scoren.
Recente vorm
- 20 sepTLille2-1
- 12 sepUAuxerre0-1
- 5 sepTLe Mans1-1
- 30 augUParis FC0-3
- 22 augTLorient0-0
- 19 sepUParis FC1-2
- 12 sepTMonaco1-1
- 6 sepUTroyes6-2
- 29 augTLens2-1
- 21 augUMarseille0-4
Onderlinge duels
Stand Ligue 1
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 4 | 2 | 0 | +5 | 14 | |
| 2 | 6 | 4 | 1 | 1 | +5 | 13 | |
| 3 | 6 | 4 | 1 | 1 | +2 | 13 | |
| 4 | 6 | 3 | 2 | 1 | +7 | 11 | |
| 5 | 6 | 3 | 2 | 1 | +4 | 11 | |
| 6 | 6 | 3 | 2 | 1 | +3 | 11 | |
| 7 | 6 | 2 | 2 | 2 | +3 | 8 | |
| 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 0 | 8 | |
| 9 | 6 | 2 | 2 | 2 | -2 | 8 | |
| 10 | 6 | 2 | 1 | 3 | +1 | 7 | |
| 11 | 6 | 2 | 1 | 3 | -1 | 7 | |
| 12 | 6 | 2 | 1 | 3 | -3 | 7 | |
| 13 | 6 | 2 | 0 | 4 | +1 | 6 | |
| 14 | 6 | 1 | 3 | 2 | -2 | 6 | |
| 15 | 6 | 1 | 3 | 2 | -2 | 6 | |
| 16 | 6 | 2 | 0 | 4 | -8 | 6 | |
| 17 | 6 | 1 | 1 | 4 | -9 | 4 | |
| 18 | 6 | 0 | 2 | 4 | -4 | 2 |
Nice - Strasbourg: FAQ
Wie is favoriet in Nice - Strasbourg?
+
Nice is favoriet. Ons model geeft Nice 43% kans op winst, Strasbourg 29% en het gelijkspel 29%.
Scoren beide teams in Nice - Strasbourg?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 63%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.
Hoe laat begint Nice - Strasbourg?
+
Nice - Strasbourg begint om 13:00 UTC op zondag 11 oktober 2026 in Allianz Riviera, Nice.