Inter
Club Brugge3-4
EINDE
Inter - Club Brugge: voorspelling & wedtip
dinsdag 13 oktober 2026 · Aftrap
Onze voorspelling
Beide teams scoren
Verwachte uitslag
2-0
Faire quotering
1.79
Verwachte goals
2.9 - 0.8
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Stemmen gesloten bij de aftrapWie wint er?
Stemmen: 0Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor Inter - Club Brugge
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH1 +1.5Inter +1,5 (Aziatische handicap) | 98% | 1.02 | - |
| 1XInter of gelijkspel | 88% | 1.14 | 1.05 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 71% | 1.40 | 1.30 |
| 1Inter wint | 71% | 1.42 | 1.27 |
| AH1 -1.5Inter -1,5 (Aziatische handicap) | 60% | 1.67 | 1.71 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 52% | 1.91 | 1.89 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 48% | 2.10 | 2.05 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 44% | 2.27 | 2.25 |
| AH2 +1.5Club Brugge +1,5 (Aziatische handicap) | 40% | 2.49 | 2.32 |
| X2Club Brugge of gelijkspel | 29% | 3.40 | 4.14 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 29% | 3.48 | 3.14 |
| XGelijkspel | 17% | 5.79 | 7.20 |
| 2Club Brugge wint | 12% | 8.23 | 12.00 |
| AH2 -1.5Club Brugge -1,5 (Aziatische handicap) | 2% | 46.43 | - |
Inter - Club Brugge quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 1.22 | 6.00 | 10.00 | - | - | 1.62 | 2.25 |
| 1xBet | 1.27 | 6.76 | 12.00 | 1.30 | 3.14 | 1.67 | 2.11 |
| Dafabet | 1.24 | 7.20 | 11.00 | - | - | - | - |
| Bet365 | 1.22 | 6.25 | 11.00 | 1.33 | 3.40 | 1.67 | 2.10 |
| Marathonbet | 1.25 | 6.45 | 11.50 | 1.30 | 3.14 | 1.67 | 2.08 |
| Betfair | 1.22 | 6.50 | 12.00 | 1.30 | 3.50 | 1.60 | 2.25 |
| BetVictor | 1.20 | 7.00 | 13.00 | 1.34 | 2.92 | 1.73 | 2.00 |
| Pinnacle | 1.23 | 6.59 | 12.23 | 1.31 | 3.54 | - | - |
| SBO | 1.24 | 6.38 | 9.26 | - | - | - | - |
| Betano | 1.25 | 6.90 | 12.00 | 1.34 | 3.30 | 1.70 | 2.07 |
Inter - Club Brugge: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
Inter ontvangt Club Brugge in de Champions League (League Stage - 2) in San Siro/Giuseppe Meazza op dinsdag 13 oktober 2026, de aftrap is om 19:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
Inter presteert wisselvallig: 3 zeges, 1 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 5 wedstrijden, met 13 goals voor en 7 tegen. Laatste wedstrijd: 3-0 thuis tegen Parma (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 28 met 0 punten uit 2 wedstrijden. Club Brugge is in topvorm: 4 zeges, 0 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 5 wedstrijden, met 13 goals voor en 5 tegen. Laatste wedstrijd: 4-1 uit tegen RAAL La Louvière (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 18 met 3 punten uit 2 wedstrijden.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet Inter als duidelijke favoriet: Inter 71%, gelijkspel 17%, Club Brugge 12%. We verwachten zo'n 3.7 doelpunten (2.9 - 0.8 verwachte goals), met 71% voor meer dan 2,5 goals en 56% voor beide teams scoren.
Onze tip
Beide aanvallen zijn in vorm en geen enkele verdediging houdt de nul. We verwachten aan beide kanten doelpunten. Onze tip: Beide teams scoren tegen 1.73, volgens ons model met 56% kans. Voor een hogere quotering: de meest waarschijnlijke uitslag is Inter 2-0 Club Brugge.
Recente vorm
- 10 oktTParma3-0
- 3 oktTLumezzane2-0
- 19 sepUAS Roma2-2
- 14 sepTUdinese5-3
- 8 sepUReal Madrid1-2
- 10 oktURAAL La Louvière4-1
- 20 sepTKRC Genk3-0
- 13 sepTAntwerp3-1
- 8 sepTAston Villa2-3
- 4 sepULommel United1-0
Stand Champions League
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +7 | 6 | |
| 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | +4 | 6 | |
| 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | +4 | 6 | |
| 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | +5 | 4 | |
| 16 | 1 | 1 | 0 | 0 | +1 | 3 | |
| 17 | 1 | 1 | 0 | 0 | +1 | 3 | |
| 18 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | |
| 19 | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 3 | |
| 20 | 2 | 1 | 0 | 1 | -2 | 3 | |
| 26 | 2 | 0 | 1 | 1 | -2 | 1 | |
| 27 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0 | |
| 28 | 2 | 0 | 0 | 2 | -2 | 0 | |
| 29 | 1 | 0 | 0 | 1 | -2 | 0 | |
| 30 | 2 | 0 | 0 | 2 | -3 | 0 |
Inter - Club Brugge: FAQ
Wat is de voorspelling voor Inter - Club Brugge?
+
Onze tip is Beide teams scoren tegen een quotering van 1.73. Onze verwachte uitslag: Inter 2-0 Club Brugge.
Wie is favoriet in Inter - Club Brugge?
+
Inter is favoriet. Ons model geeft Inter 71% kans op winst, Club Brugge 12% en het gelijkspel 17%.
Scoren beide teams in Inter - Club Brugge?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 56%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.
Hoe laat begint Inter - Club Brugge?
+
Inter - Club Brugge begint om 19:00 UTC op dinsdag 13 oktober 2026 in San Siro/Giuseppe Meazza, Milan.