Oh My Tip
Champions League· League Stage - 2· Rams Park
Galatasaray logoGalatasaray
WDLWL
Barcelona logoBarcelona
WWWWW

1-4

EINDE

Galatasaray - Barcelona: voorspelling & wedtip

dinsdag 13 oktober 2026 · Aftrap

Onze voorspelling

Meer dan 2,5 goals

Hoog· 79%✓ Tip gewonnen

Verwachte uitslag

0-3

Faire quotering

1.26

Verwachte goals

0.9 - 3.3

Meldingen ontvangen

Herinneringen voor de aftrap met onze tip, eindstanden en nieuwe analyses van experts, rechtstreeks in je browser.

Fanpoll

Stemmen gesloten bij de aftrap

Wie wint er?

Stemmen: 0
✓ Ons model had gelijk

Hoeveel doelpunten?

Stemmen: 0
✓ Ons model had gelijk

Kansen van de wedstrijd

9%Galatasaray
20%Gelijkspel
71%Barcelona
Meer dan 2,5 goals79%
Minder dan 2,5 goals21%
Beide teams scoren66%
Minstens één team houdt de nul34%

Meer tips voor Galatasaray - Barcelona

SelectieKansFaire quoteringBeste quotering
AH2 +1.5Barcelona +1,5 (Aziatische handicap)98%1.02-
X2Barcelona of gelijkspel91%1.101.08
2Barcelona wint71%1.411.32
BTS JaBeide teams scoren66%1.501.41
AH2 -1.5Barcelona -1,5 (Aziatische handicap)65%1.541.75
O3.5Meer dan 3,5 goals63%1.591.50
U3.5Minder dan 3,5 goals37%2.692.45
AH1 +1.5Galatasaray +1,5 (Aziatische handicap)35%2.862.26
BTS NeeNiet beide teams scoren34%2.982.90
1XGalatasaray of gelijkspel29%3.463.70
U2.5Minder dan 2,5 goals21%4.834.20
XGelijkspel20%5.137.00
1Galatasaray wint9%10.659.00
AH1 -1.5Galatasaray -1,5 (Aziatische handicap)2%48.09-

Galatasaray - Barcelona quoteringen vergelijken

Beste quotering per markt gemarkeerd.

Bookmaker1X2O2.5U2.5BTS JaBTS Nee
William Hill8.006.501.25--1.402.90
1xBet9.006.761.321.164.201.412.73
Dafabet8.207.001.29----
Bet3659.007.001.251.204.501.402.75
Marathonbet8.906.651.301.164.201.412.69
Betfair9.507.001.251.205.001.402.80
BetVictor9.007.001.251.154.801.362.88
Pinnacle9.316.701.27----
SBO7.146.281.30----
Betano9.006.901.301.214.501.422.70

Galatasaray - Barcelona: voorbeschouwing & analyse

Voorbeschouwing

Galatasaray ontvangt Barcelona in de Champions League (League Stage - 2) in Rams Park op dinsdag 13 oktober 2026, de aftrap is om 19:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.

Vorm van de teams

Galatasaray presteert wisselvallig: 2 zeges, 1 gelijk en 2 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 8 goals voor en 11 tegen. Laatste wedstrijd: 3-1 thuis tegen Kasımpaşa (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 30 met 0 punten uit 1 wedstrijd. Barcelona is in topvorm: 5 zeges, 0 gelijk en 0 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 22 goals voor en 6 tegen. Laatste wedstrijd: 3-0 thuis tegen Getafe (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 3 met 3 punten uit 1 wedstrijd.

Onderlinge duels

In de laatste 2 onderlinge duels won Galatasaray 0 keer, Barcelona 1 keer en eindigde het 1 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 1.5 doelpunten en scoorden beide teams 1 keer.

Wat de cijfers zeggen

Ons model ziet Barcelona als duidelijke favoriet: Galatasaray 9%, gelijkspel 20%, Barcelona 71%. We verwachten zo'n 4.2 doelpunten (0.9 - 3.3 verwachte goals), met 79% voor meer dan 2,5 goals en 66% voor beide teams scoren.

Onze tip

De laatste wedstrijden van beide ploegen waren open, en ons doelpuntenmodel verwacht hetzelfde. Onze tip: Meer dan 2,5 goals tegen 1.21, volgens ons model met 79% kans. Voor een hogere quotering: de meest waarschijnlijke uitslag is Galatasaray 0-3 Barcelona.

Recente vorm

Galatasaray logoGalatasaray
WDLWL
  • 9 oktTKasımpaşa3-1
  • 2 oktUPendikspor3-3
  • 19 sepUTrabzonspor0-4
  • 13 sepTKocaelispor1-0
  • 9 sepUSporting CP1-3
Barcelona logoBarcelona
WWWWW
  • 10 oktTGetafe3-0
  • 19 sepUSevilla3-1
  • 16 sepTRacing Santander7-2
  • 13 sepULevante4-2
  • 9 sepTFeyenoord5-1

Onderlinge duels

17/03/2022Galatasaray1-2Barcelona
10/03/2022Barcelona0-0Galatasaray

Stand Champions League

#TeamGSWGVDSPtn
1Paris Saint Germain logoParis Saint Germain1100+53
2Bayern München logoBayern München1100+53
3Barcelona logoBarcelona1100+43
4Manchester United logoManchester United1100+43
5Como logoComo1100+33
28Lask Linz logoLask Linz1001-10
29Viking logoViking1001-20
30Galatasaray logoGalatasaray1001-20
31FC Porto logoFC Porto1001-20
32RB Leipzig logoRB Leipzig1001-30

Galatasaray - Barcelona: FAQ

Wat is de voorspelling voor Galatasaray - Barcelona?

+

Onze tip is Meer dan 2,5 goals tegen een quotering van 1.21. Onze verwachte uitslag: Galatasaray 0-3 Barcelona.

Wie is favoriet in Galatasaray - Barcelona?

+

Barcelona is favoriet. Ons model geeft Galatasaray 9% kans op winst, Barcelona 71% en het gelijkspel 20%.

Scoren beide teams in Galatasaray - Barcelona?

+

We schatten 'beide teams scoren' op 66%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.

Hoe laat begint Galatasaray - Barcelona?

+

Galatasaray - Barcelona begint om 19:00 UTC op dinsdag 13 oktober 2026 in Rams Park, Istanbul.

Meer Champions League voorspellingen

Alles bekijken
EINDE
Lens logoLens0
Sporting CP logoSporting CP2
X2✓
EINDE
Sabah FA logoSabah FA2
Slavia Praha logoSlavia Praha0
O2.5✕
EINDE
Arsenal logoArsenal3
Lille logoLille0
O2.5✓
EINDE
Atletico Madrid logoAtletico Madrid2
Manchester United logoManchester United0
O2.5✕
EINDE
Inter logoInter3
Club Brugge KV logoClub Brugge KV4
BTS Ja✓
EINDE
RB Leipzig logoRB Leipzig1
PSV Eindhoven logoPSV Eindhoven0
1✓