Gimcheon Sangmu
FC Anyang0-1
EINDE
Gimcheon Sangmu - FC Anyang: voorspelling & wedtip
zaterdag 10 oktober 2026 · Aftrap
Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Stemmen gesloten bij de aftrapWie wint er?
Stemmen: 0Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor Gimcheon Sangmu - FC Anyang
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH1 +1.5Gimcheon Sangmu +1,5 (Aziatische handicap) | 90% | 1.11 | 1.03 |
| 1XGimcheon Sangmu of gelijkspel | 74% | 1.36 | 1.30 |
| AH2 +1.5FC Anyang +1,5 (Aziatische handicap) | 73% | 1.37 | 1.20 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 67% | 1.48 | 1.33 |
| BTS JaBeide teams scoren | 57% | 1.76 | 1.67 |
| X2FC Anyang of gelijkspel | 56% | 1.79 | 1.73 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 54% | 1.87 | 1.75 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 46% | 2.15 | 2.01 |
| 1Gimcheon Sangmu wint | 44% | 2.26 | 2.24 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 43% | 2.32 | 2.17 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 33% | 3.07 | 2.81 |
| XGelijkspel | 29% | 3.40 | 3.60 |
| AH1 -1.5Gimcheon Sangmu -1,5 (Aziatische handicap) | 27% | 3.70 | 3.72 |
| 2FC Anyang wint | 26% | 3.79 | 3.32 |
| AH2 -1.5FC Anyang -1,5 (Aziatische handicap) | 10% | 10.01 | 7.20 |
Gimcheon Sangmu - FC Anyang quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 2.10 | 3.40 | 3.10 | - | - | 1.67 | 2.10 |
| 1xBet | 2.06 | 3.52 | 3.32 | 1.75 | 2.01 | 1.62 | 2.17 |
| Dafabet | 2.24 | 3.60 | 3.20 | - | - | - | - |
| Bet365 | 2.10 | 3.40 | 3.10 | 1.75 | 2.05 | 1.67 | 2.10 |
| Marathonbet | 2.06 | 3.52 | 3.28 | 1.76 | 1.99 | 1.62 | 2.14 |
| Betfair | 2.05 | 3.60 | 3.25 | 1.73 | 2.00 | 1.60 | 2.20 |
| BetVictor | 2.10 | 3.50 | 3.20 | 1.73 | 1.95 | 1.60 | 2.15 |
| Pinnacle | 2.21 | 3.70 | 3.23 | 1.81 | 2.07 | - | - |
| SBO | 2.08 | 3.22 | 2.95 | 1.76 | 2.08 | - | - |
| Betano | 2.15 | 3.50 | 3.15 | 1.75 | 2.05 | 1.60 | 2.18 |
Gimcheon Sangmu - FC Anyang: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
Gimcheon Sangmu ontvangt FC Anyang in de K League 1 (Regular Season - 31) in Gimcheon Stadium op zaterdag 10 oktober 2026, de aftrap is om 07:30 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
Gimcheon Sangmu presteert wisselvallig: 1 zege, 3 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 5 wedstrijden, met 7 goals voor en 7 tegen. Laatste wedstrijd: 2-0 uit tegen Bucheon FC 1995 (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 10 met 33 punten uit 31 wedstrijden. FC Anyang presteert wisselvallig: 1 zege, 2 gelijk en 2 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 6 goals voor en 9 tegen. Laatste wedstrijd: 2-1 thuis tegen Ulsan Hyundai (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 8 met 41 punten uit 31 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 6 onderlinge duels won Gimcheon Sangmu 3 keer, FC Anyang 1 keer en eindigde het 2 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 3.5 doelpunten en scoorden beide teams 5 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet Gimcheon Sangmu als lichte favoriet: Gimcheon Sangmu 44%, gelijkspel 29%, FC Anyang 26%. We verwachten zo'n 2.8 doelpunten (1.7 - 1.1 verwachte goals), met 54% voor meer dan 2,5 goals en 57% voor beide teams scoren.
Recente vorm
- 19 sepUBucheon FC 19952-0
- 13 sepTGangwon FC2-2
- 9 sepUPohang Steelers0-0
- 6 sepTGwangju FC2-2
- 29 augUUlsan Hyundai1-3
- 19 sepTUlsan Hyundai2-1
- 13 sepUGwangju FC1-1
- 9 sepUDaejeon Citizen2-3
- 6 sepTGangwon FC0-3
- 29 augUBucheon FC 19951-1
Onderlinge duels
Stand K League 1
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 31 | 20 | 5 | 6 | +32 | 65 | |
| 2 | 31 | 14 | 5 | 12 | +4 | 47 | |
| 3 | 31 | 11 | 13 | 7 | +10 | 46 | |
| 4 | 31 | 12 | 10 | 9 | +5 | 46 | |
| 5 | 31 | 11 | 11 | 9 | +9 | 44 | |
| 6 | 31 | 11 | 10 | 10 | +10 | 43 | |
| 7 | 31 | 11 | 9 | 11 | +6 | 42 | |
| 8 | 31 | 10 | 11 | 10 | -8 | 41 | |
| 9 | 31 | 11 | 7 | 13 | -9 | 40 | |
| 10 | 31 | 5 | 18 | 8 | -7 | 33 | |
| 11 | 31 | 7 | 11 | 13 | -11 | 32 | |
| 12 | 31 | 2 | 12 | 17 | -41 | 18 |
Gimcheon Sangmu - FC Anyang: FAQ
Wie is favoriet in Gimcheon Sangmu - FC Anyang?
+
Gimcheon Sangmu is favoriet. Ons model geeft Gimcheon Sangmu 44% kans op winst, FC Anyang 26% en het gelijkspel 29%.
Scoren beide teams in Gimcheon Sangmu - FC Anyang?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 57%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.
Hoe laat begint Gimcheon Sangmu - FC Anyang?
+
Gimcheon Sangmu - FC Anyang begint om 07:30 UTC op zaterdag 10 oktober 2026 in Gimcheon Stadium, Golden Spring.