Corvinul Hunedoara
FC Voluntari3-2
EINDE
Corvinul Hunedoara - FC Voluntari: voorspelling & wedtip
vrijdag 9 oktober 2026 · Aftrap
Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor Corvinul Hunedoara - FC Voluntari
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH1 +1.5Corvinul Hunedoara +1,5 (Aziatische handicap) | 95% | 1.05 | 1.01 |
| 1XCorvinul Hunedoara of gelijkspel | 82% | 1.22 | 1.17 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 67% | 1.50 | 1.36 |
| AH2 +1.5FC Voluntari +1,5 (Aziatische handicap) | 60% | 1.66 | 1.38 |
| 1Corvinul Hunedoara wint | 55% | 1.83 | 1.67 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 54% | 1.84 | 1.74 |
| BTS JaBeide teams scoren | 54% | 1.85 | 1.75 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 46% | 2.18 | 2.00 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 46% | 2.19 | 2.01 |
| X2FC Voluntari of gelijkspel | 45% | 2.20 | 2.14 |
| AH1 -1.5Corvinul Hunedoara -1,5 (Aziatische handicap) | 40% | 2.53 | 2.62 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 33% | 2.99 | 2.70 |
| XGelijkspel | 27% | 3.64 | 3.85 |
| 2FC Voluntari wint | 18% | 5.57 | 4.80 |
| AH2 -1.5FC Voluntari -1,5 (Aziatische handicap) | 5% | 21.46 | 9.90 |
Corvinul Hunedoara - FC Voluntari quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 1.67 | 3.75 | 4.60 | - | - | 1.75 | 2.00 |
| 1xBet | 1.64 | 3.84 | 4.78 | 1.74 | 2.01 | 1.73 | 2.00 |
| Dafabet | 1.66 | 3.85 | 4.80 | - | - | - | - |
| Bet365 | 1.60 | 3.60 | 4.75 | 1.70 | 2.10 | 1.73 | 2.00 |
| Marathonbet | 1.62 | 3.84 | 4.80 | 1.74 | 2.01 | 1.73 | 1.97 |
| Betfair | 1.62 | 3.75 | 5.00 | 1.73 | 2.00 | 1.65 | 2.10 |
| BetVictor | 1.62 | 3.80 | 4.60 | 1.69 | 2.01 | 1.67 | 2.05 |
| Pinnacle | 1.65 | 4.00 | 5.17 | 1.75 | 2.11 | - | - |
| SBO | 1.58 | 3.53 | 4.29 | 1.70 | 2.13 | - | - |
| Betano | 1.65 | 3.75 | 4.75 | 1.80 | 2.07 | 1.75 | 2.00 |
Corvinul Hunedoara - FC Voluntari: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
Corvinul Hunedoara ontvangt FC Voluntari in de Liga I (Regular Season - 11) in Michael Klein Stadium op vrijdag 9 oktober 2026, de aftrap is om 15:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
Corvinul Hunedoara presteert wisselvallig: 3 zeges, 0 gelijk en 2 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 6 goals voor en 5 tegen. Laatste wedstrijd: 2-0 thuis tegen Viitorul Şelimbăr (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 7 met 16 punten uit 11 wedstrijden. FC Voluntari presteert wisselvallig: 2 zeges, 1 gelijk en 2 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 5 goals voor en 6 tegen. Laatste wedstrijd: 0-2 thuis tegen Universitatea Cluj (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 15 met 8 punten uit 11 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 5 onderlinge duels won Corvinul Hunedoara 2 keer, FC Voluntari 2 keer en eindigde het 1 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 1.8 doelpunten en scoorden beide teams 1 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet Corvinul Hunedoara als favoriet: Corvinul Hunedoara 55%, gelijkspel 27%, FC Voluntari 18%. We verwachten zo'n 2.9 doelpunten (2.0 - 0.9 verwachte goals), met 54% voor meer dan 2,5 goals en 54% voor beide teams scoren.
Recente vorm
- 2 oktTViitorul Şelimbăr2-0
- 21 sepUOțelul3-2
- 13 sepTUniversitatea Craiova0-1
- 6 sepUPetrolul Ploiești0-2
- 2 sepUFC Botoșani1-0
- 20 sepTUniversitatea Cluj0-2
- 12 sepURapid Boekarest1-2
- 7 sepTArgeș Pitești1-0
- 1 sepUChindia Târgoviște1-0
- 28 augTOțelul2-2
Onderlinge duels
Stand Liga I
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 8 | 2 | 1 | +18 | 26 | |
| 2 | 11 | 7 | 3 | 1 | +9 | 24 | |
| 3 | 11 | 7 | 2 | 2 | +16 | 23 | |
| 4 | 11 | 6 | 1 | 4 | -1 | 19 | |
| 5 | 11 | 6 | 0 | 5 | +2 | 18 | |
| 6 | 11 | 4 | 5 | 2 | +2 | 17 | |
| 7 | 11 | 4 | 4 | 3 | +3 | 16 | |
| 8 | 11 | 5 | 1 | 5 | 0 | 16 | |
| 9 | 11 | 4 | 3 | 4 | -3 | 15 | |
| 10 | 11 | 3 | 5 | 3 | +4 | 14 | |
| 11 | 11 | 3 | 4 | 4 | -5 | 13 | |
| 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | -3 | 12 | |
| 13 | 11 | 3 | 2 | 6 | -5 | 11 | |
| 14 | 11 | 2 | 4 | 5 | -5 | 10 | |
| 15 | 11 | 2 | 2 | 7 | -14 | 8 | |
| 16 | 11 | 0 | 1 | 10 | -18 | 1 |
Corvinul Hunedoara - FC Voluntari: FAQ
Wie is favoriet in Corvinul Hunedoara - FC Voluntari?
+
Corvinul Hunedoara is favoriet. Ons model geeft Corvinul Hunedoara 55% kans op winst, FC Voluntari 18% en het gelijkspel 27%.
Scoren beide teams in Corvinul Hunedoara - FC Voluntari?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 54%, dus het is bijna kop of munt.
Hoe laat begint Corvinul Hunedoara - FC Voluntari?
+
Corvinul Hunedoara - FC Voluntari begint om 15:00 UTC op vrijdag 9 oktober 2026 in Michael Klein Stadium, Hunedoara.