Argeș Pitești
CFR Cluj0-1
EINDE
Argeș Pitești - CFR Cluj: voorspelling & wedtip
maandag 12 oktober 2026 · Aftrap
Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Stemmen gesloten bij de aftrapWie wint er?
Stemmen: 0Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor Argeș Pitești - CFR Cluj
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH1 +1.5Argeș Pitești +1,5 (Aziatische handicap) | 87% | 1.14 | 1.07 |
| AH2 +1.5CFR Cluj +1,5 (Aziatische handicap) | 83% | 1.20 | 1.08 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 79% | 1.26 | 1.15 |
| 1XArgeș Pitești of gelijkspel | 69% | 1.45 | 1.41 |
| X2CFR Cluj of gelijkspel | 64% | 1.57 | 1.44 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 60% | 1.67 | 1.55 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 53% | 1.90 | 1.80 |
| BTS JaBeide teams scoren | 47% | 2.11 | 1.95 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 40% | 2.50 | 2.33 |
| 1Argeș Pitești wint | 36% | 2.75 | 2.65 |
| XGelijkspel | 33% | 3.04 | 3.10 |
| 2CFR Cluj wint | 31% | 3.24 | 2.70 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 21% | 4.83 | 4.30 |
| AH1 -1.5Argeș Pitești -1,5 (Aziatische handicap) | 17% | 5.90 | 5.65 |
| AH2 -1.5CFR Cluj -1,5 (Aziatische handicap) | 13% | 7.91 | 5.75 |
Argeș Pitești - CFR Cluj quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 2.62 | 2.90 | 2.70 | - | - | 1.91 | 1.80 |
| 1xBet | 2.64 | 2.99 | 2.68 | 2.33 | 1.55 | 1.95 | 1.76 |
| Dafabet | 2.65 | 3.10 | 2.70 | - | - | - | - |
| Bet365 | 2.62 | 3.00 | 2.55 | 2.35 | 1.57 | 2.00 | 1.73 |
| Marathonbet | 2.64 | 2.99 | 2.68 | 2.33 | 1.55 | 1.95 | 1.74 |
| Betfair | 2.63 | 3.10 | 2.70 | 2.25 | 1.57 | 1.95 | 1.75 |
| BetVictor | 2.63 | 3.00 | 2.60 | 2.27 | 1.54 | 1.95 | 1.75 |
| Pinnacle | 2.74 | 3.07 | 2.80 | 2.44 | 1.56 | - | - |
| SBO | 2.44 | 2.78 | 2.49 | - | - | - | - |
| Betano | 2.72 | 2.92 | 2.67 | 2.42 | 1.60 | 1.98 | 1.78 |
Argeș Pitești - CFR Cluj: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
Argeș Pitești ontvangt CFR Cluj in de Liga I (Regular Season - 11) in Stadionul Orasenesc op maandag 12 oktober 2026, de aftrap is om 15:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
Argeș Pitești presteert wisselvallig: 1 zege, 2 gelijk en 2 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 4 goals voor en 6 tegen. Laatste wedstrijd: 0-0 thuis tegen Slatina (gelijk). In de stand staat de ploeg op plaats 13 met 11 punten uit 11 wedstrijden. CFR Cluj presteert wisselvallig: 2 zeges, 1 gelijk en 2 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 7 goals voor en 8 tegen. Laatste wedstrijd: 1-3 thuis tegen Universitatea Cluj (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 8 met 16 punten uit 11 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 6 onderlinge duels won Argeș Pitești 2 keer, CFR Cluj 2 keer en eindigde het 2 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 2.2 doelpunten en scoorden beide teams 2 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet Argeș Pitești als lichte favoriet: Argeș Pitești 36%, gelijkspel 33%, CFR Cluj 31%. We verwachten zo'n 2.3 doelpunten (1.2 - 1.1 verwachte goals), met 40% voor meer dan 2,5 goals en 47% voor beide teams scoren.
Recente vorm
- 3 oktTSlatina0-0
- 30 sepTCetate Deva2-1
- 18 sepURapid Boekarest1-3
- 13 sepTFC Botoșani1-1
- 7 sepUFC Voluntari0-1
- 8 oktTUniversitatea Cluj1-3
- 1 oktTCSM Satu Mare2-1
- 19 sepTFC Botoșani3-1
- 12 sepUSepsi OSK Sfântu Gheorghe1-3
- 4 sepTFarul Constanța0-0
Onderlinge duels
Stand Liga I
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 8 | 2 | 1 | +18 | 26 | |
| 2 | 11 | 7 | 3 | 1 | +9 | 24 | |
| 3 | 11 | 7 | 2 | 2 | +16 | 23 | |
| 4 | 11 | 6 | 1 | 4 | -1 | 19 | |
| 5 | 11 | 6 | 0 | 5 | +2 | 18 | |
| 6 | 11 | 4 | 5 | 2 | +2 | 17 | |
| 7 | 11 | 4 | 4 | 3 | +3 | 16 | |
| 8 | 11 | 5 | 1 | 5 | 0 | 16 | |
| 9 | 11 | 4 | 3 | 4 | -3 | 15 | |
| 10 | 11 | 3 | 5 | 3 | +4 | 14 | |
| 11 | 11 | 3 | 4 | 4 | -5 | 13 | |
| 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | -3 | 12 | |
| 13 | 11 | 3 | 2 | 6 | -5 | 11 | |
| 14 | 11 | 2 | 4 | 5 | -5 | 10 | |
| 15 | 11 | 2 | 2 | 7 | -14 | 8 | |
| 16 | 11 | 0 | 1 | 10 | -18 | 1 |
Argeș Pitești - CFR Cluj: FAQ
Wie is favoriet in Argeș Pitești - CFR Cluj?
+
Argeș Pitești is favoriet. Ons model geeft Argeș Pitești 36% kans op winst, CFR Cluj 31% en het gelijkspel 33%.
Scoren beide teams in Argeș Pitești - CFR Cluj?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 47%, dus het is bijna kop of munt.
Hoe laat begint Argeș Pitești - CFR Cluj?
+
Argeș Pitești - CFR Cluj begint om 15:00 UTC op maandag 12 oktober 2026 in Stadionul Orasenesc, Ovidiu.