Alverca
Arouca24 okt
Alverca - Arouca: voorspelling & wedtip
zaterdag 24 oktober 2026 · Aftrap
Onze voorspelling
Beide teams scoren
18+ · Voorwaarden van toepassing
Verwachte uitslag
1-0
Faire quotering
1.87
Verwachte goals
1.5 - 1.1
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Wie wint er?
Stemmen: 0Stem om te zien wat andere fans denken
Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Stem om te zien wat andere fans denken
Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor Alverca - Arouca
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH1 +1.5Alverca +1,5 (Aziatische handicap) | 90% | 1.11 | 1.04 |
| AH2 +1.5Arouca +1,5 (Aziatische handicap) | 75% | 1.33 | 1.15 |
| 1XAlverca of gelijkspel | 73% | 1.36 | 1.37 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 72% | 1.40 | 1.26 |
| X2Arouca of gelijkspel | 57% | 1.75 | 1.68 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 51% | 1.95 | 1.90 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 49% | 2.05 | 1.98 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 46% | 2.15 | 2.01 |
| 1Alverca wint | 43% | 2.33 | 2.26 |
| XGelijkspel | 30% | 3.29 | 3.52 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 28% | 3.51 | 3.20 |
| 2Arouca wint | 27% | 3.75 | 3.28 |
| AH1 -1.5Alverca -1,5 (Aziatische handicap) | 25% | 4.06 | 4.20 |
| AH2 -1.5Arouca -1,5 (Aziatische handicap) | 10% | 9.94 | 6.95 |
Alverca - Arouca quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 2.20 | 3.20 | 3.10 | - | - | 1.75 | 2.00 |
| 1xBet | 2.26 | 3.52 | 3.28 | 1.98 | 1.90 | 1.72 | 2.01 |
| Bet365 | 2.15 | 3.30 | 3.10 | 1.95 | 1.85 | 1.75 | 2.00 |
| Marathonbet | 2.17 | 3.38 | 3.15 | 1.91 | 1.83 | 1.72 | 1.98 |
| Betfair | 2.15 | 3.40 | 3.10 | - | - | - | - |
| Betano | 2.25 | 3.40 | 3.20 | 1.98 | 1.87 | 1.75 | 2.02 |
Alverca - Arouca: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
Alverca ontvangt Arouca in de Primeira Liga (Regular Season - 9) in FC Alverca Sports Complex op zaterdag 24 oktober 2026, de aftrap is om 14:30 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
Alverca presteert wisselvallig: 3 zeges, 1 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 5 wedstrijden, met 10 goals voor en 5 tegen. Laatste wedstrijd: 4-1 uit tegen Famalicão (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 8 met 11 punten uit 8 wedstrijden. Arouca presteert wisselvallig: 2 zeges, 2 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 5 wedstrijden, met 6 goals voor en 5 tegen. Laatste wedstrijd: 1-0 thuis tegen Estrela (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 5 met 14 punten uit 8 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 2 onderlinge duels won Alverca 1 keer, Arouca 1 keer en eindigde het 0 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 2.0 doelpunten en scoorden beide teams 1 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet Alverca als lichte favoriet: Alverca 43%, gelijkspel 30%, Arouca 27%. We verwachten zo'n 2.6 doelpunten (1.5 - 1.1 verwachte goals), met 49% voor meer dan 2,5 goals en 54% voor beide teams scoren.
Onze tip
Beide aanvallen zijn in vorm en geen enkele verdediging houdt de nul. We verwachten aan beide kanten doelpunten. Onze tip: Beide teams scoren tegen 1.75, volgens ons model met 54% kans. Voor een hogere quotering: de meest waarschijnlijke uitslag is Alverca 1-0 Arouca.
Recente vorm
- 12 oktUFamalicão4-1
- 19 sepTRio Ave1-0
- 12 sepUNacional3-1
- 5 sepTSC Braga1-2
- 29 augTSanta Clara1-1
- 11 oktTEstrela1-0
- 19 sepUSporting Lissabon2-2
- 13 sepTSanta Clara1-2
- 7 sepUEstoril0-0
- 29 augTMarítimo2-1
Onderlinge duels
Stand Primeira Liga
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 8 | 0 | 0 | +16 | 24 | |
| 2 | 8 | 6 | 1 | 1 | +17 | 19 | |
| 3 | 8 | 5 | 3 | 0 | +11 | 18 | |
| 4 | 8 | 5 | 3 | 0 | +8 | 18 | |
| 5 | 8 | 4 | 2 | 2 | +4 | 14 | |
| 6 | 8 | 4 | 2 | 2 | +1 | 14 | |
| 7 | 7 | 3 | 2 | 2 | +1 | 11 | |
| 8 | 8 | 3 | 2 | 3 | +1 | 11 | |
| 9 | 7 | 3 | 2 | 2 | 0 | 11 | |
| 10 | 8 | 2 | 4 | 2 | -1 | 10 | |
| 11 | 8 | 2 | 2 | 4 | -5 | 8 | |
| 12 | 8 | 2 | 2 | 4 | -7 | 8 | |
| 13 | 8 | 1 | 4 | 3 | -1 | 7 | |
| 14 | 8 | 2 | 1 | 5 | -9 | 7 | |
| 15 | 8 | 1 | 2 | 5 | -5 | 5 | |
| 16 | 8 | 1 | 1 | 6 | -9 | 4 | |
| 17 | 8 | 1 | 1 | 6 | -14 | 4 | |
| 18 | 8 | 0 | 2 | 6 | -8 | 2 |
Alverca - Arouca: FAQ
Wat is de voorspelling voor Alverca - Arouca?
+
Onze tip is Beide teams scoren tegen een quotering van 1.75. Onze verwachte uitslag: Alverca 1-0 Arouca.
Wie is favoriet in Alverca - Arouca?
+
Alverca is favoriet. Ons model geeft Alverca 43% kans op winst, Arouca 27% en het gelijkspel 30%.
Scoren beide teams in Alverca - Arouca?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 54%, dus het is bijna kop of munt.
Hoe laat begint Alverca - Arouca?
+
Alverca - Arouca begint om 14:30 UTC op zaterdag 24 oktober 2026 in FC Alverca Sports Complex, Alverca do Ribatejo.