Virtus Entella
Juve Stabia1-1
EINDE
Virtus Entella - Juve Stabia: voorspelling & wedtip
zaterdag 10 oktober 2026 · Aftrap
Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.
Meldingen ontvangen
Herinneringen voor de aftrap met onze tip, eindstanden en nieuwe analyses van experts, rechtstreeks in je browser.
Fanpoll
Stemmen gesloten bij de aftrapWie wint er?
Stemmen: 0Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor Virtus Entella - Juve Stabia
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH1 +1.5Virtus Entella +1,5 (Aziatische handicap) | 91% | 1.10 | 1.02 |
| 1XVirtus Entella of gelijkspel | 75% | 1.33 | 1.25 |
| AH2 +1.5Juve Stabia +1,5 (Aziatische handicap) | 75% | 1.34 | 1.24 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 74% | 1.35 | 1.26 |
| X2Juve Stabia of gelijkspel | 56% | 1.80 | 1.75 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 55% | 1.83 | 1.75 |
| BTS JaBeide teams scoren | 51% | 1.97 | 1.85 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 49% | 2.03 | 1.90 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 45% | 2.20 | 2.01 |
| 1Virtus Entella wint | 44% | 2.25 | 2.08 |
| XGelijkspel | 31% | 3.27 | 3.25 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 26% | 3.88 | 3.20 |
| AH1 -1.5Virtus Entella -1,5 (Aziatische handicap) | 25% | 3.97 | 3.34 |
| 2Juve Stabia wint | 25% | 4.00 | 4.10 |
| AH2 -1.5Juve Stabia -1,5 (Aziatische handicap) | 9% | 11.47 | 8.20 |
Virtus Entella - Juve Stabia quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 2.05 | 3.10 | 3.50 | - | - | 1.85 | 1.85 |
| 1xBet | 2.01 | 3.05 | 4.10 | 2.01 | 1.75 | 1.80 | 1.90 |
| Dafabet | 2.08 | 3.25 | 3.85 | - | - | - | - |
| Bet365 | 2.00 | 3.25 | 3.75 | 2.08 | 1.73 | 1.95 | 1.80 |
| Marathonbet | 1.99 | 3.05 | 4.10 | 2.01 | 1.75 | 1.80 | 1.88 |
| Betfair | 2.00 | 3.00 | 4.10 | 2.10 | 1.65 | 1.75 | 1.95 |
| BetVictor | 2.00 | 3.25 | 3.50 | 2.00 | 1.70 | 1.83 | 1.85 |
| Pinnacle | 2.08 | 3.08 | 4.38 | 2.16 | 1.75 | - | - |
| SBO | 2.00 | 3.10 | 3.50 | 2.13 | 1.72 | - | - |
| Betano | 2.05 | 3.15 | 4.05 | 2.12 | 1.75 | 1.82 | 1.93 |
Virtus Entella - Juve Stabia: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
Virtus Entella ontvangt Juve Stabia in de Serie B (Regular Season - 6) in Stadio Comunale di Chiavari op zaterdag 10 oktober 2026, de aftrap is om 13:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
Virtus Entella presteert wisselvallig: 1 zege, 2 gelijk en 2 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 7 goals voor en 6 tegen. Laatste wedstrijd: 0-0 uit tegen Cremonese (gelijk). In de stand staat de ploeg op plaats 14 met 6 punten uit 6 wedstrijden. Juve Stabia presteert wisselvallig: 1 zege, 3 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 5 wedstrijden, met 9 goals voor en 9 tegen. Laatste wedstrijd: 3-3 uit tegen Lazio (gelijk). In de stand staat de ploeg op plaats 20 met 2 punten uit 6 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 5 onderlinge duels won Virtus Entella 1 keer, Juve Stabia 1 keer en eindigde het 3 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 2.2 doelpunten en scoorden beide teams 3 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet Virtus Entella als lichte favoriet: Virtus Entella 44%, gelijkspel 31%, Juve Stabia 25%. We verwachten zo'n 2.5 doelpunten (1.5 - 1.0 verwachte goals), met 45% voor meer dan 2,5 goals en 51% voor beide teams scoren.
Recente vorm
- 19 sepUCremonese0-0
- 11 sepUPisa4-1
- 6 sepTVicenza Virtus2-2
- 29 augTCesena1-2
- 22 augUSudtirol0-1
- 3 oktULazio3-3
- 1 oktTUSD Palmese4-1
- 18 sepTCesena1-1
- 12 sepUVicenza Virtus1-1
- 6 sepTPisa0-3
Onderlinge duels
Stand Serie B
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 5 | 1 | 0 | +7 | 16 | |
| 2 | 6 | 4 | 2 | 0 | +7 | 14 | |
| 3 | 6 | 4 | 1 | 1 | +5 | 13 | |
| 4 | 6 | 3 | 3 | 0 | +6 | 12 | |
| 5 | 6 | 3 | 2 | 1 | +3 | 11 | |
| 6 | 6 | 3 | 1 | 2 | +4 | 10 | |
| 7 | 6 | 3 | 1 | 2 | +3 | 10 | |
| 8 | 6 | 3 | 1 | 2 | +3 | 10 | |
| 9 | 6 | 2 | 1 | 3 | +2 | 7 | |
| 10 | 6 | 2 | 1 | 3 | -3 | 7 | |
| 11 | 6 | 1 | 4 | 1 | -1 | 7 | |
| 12 | 6 | 2 | 1 | 3 | -7 | 7 | |
| 13 | 6 | 2 | 0 | 4 | -4 | 6 | |
| 14 | 6 | 1 | 3 | 2 | +1 | 6 | |
| 15 | 6 | 1 | 3 | 2 | -2 | 6 | |
| 16 | 6 | 1 | 2 | 3 | -6 | 5 | |
| 17 | 6 | 1 | 1 | 4 | -2 | 4 | |
| 18 | 6 | 1 | 1 | 4 | -7 | 4 | |
| 19 | 6 | 1 | 0 | 5 | -6 | 3 | |
| 20 | 6 | 1 | 3 | 2 | -3 | 2 |
Virtus Entella - Juve Stabia: FAQ
Wie is favoriet in Virtus Entella - Juve Stabia?
+
Virtus Entella is favoriet. Ons model geeft Virtus Entella 44% kans op winst, Juve Stabia 25% en het gelijkspel 31%.
Scoren beide teams in Virtus Entella - Juve Stabia?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 51%, dus het is bijna kop of munt.
Hoe laat begint Virtus Entella - Juve Stabia?
+
Virtus Entella - Juve Stabia begint om 13:00 UTC op zaterdag 10 oktober 2026 in Stadio Comunale di Chiavari, Chiavari.