SK Beveren
Lommel United1-3
EINDE
SK Beveren - Lommel United: voorspelling & wedtip
vrijdag 9 oktober 2026 · Aftrap
Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Stemmen gesloten bij de aftrapWie wint er?
Stemmen: 0Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor SK Beveren - Lommel United
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH1 +1.5SK Beveren +1,5 (Aziatische handicap) | 92% | 1.08 | 1.02 |
| 1XSK Beveren of gelijkspel | 77% | 1.30 | 1.26 |
| AH2 +1.5Lommel United +1,5 (Aziatische handicap) | 66% | 1.52 | 1.29 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 61% | 1.63 | 1.47 |
| BTS JaBeide teams scoren | 60% | 1.66 | 1.55 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 59% | 1.68 | 1.60 |
| X2Lommel United of gelijkspel | 51% | 1.96 | 1.96 |
| 1SK Beveren wint | 49% | 2.04 | 1.96 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 41% | 2.46 | 2.36 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 40% | 2.53 | 2.37 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 39% | 2.59 | 2.35 |
| AH1 -1.5SK Beveren -1,5 (Aziatische handicap) | 34% | 2.91 | 3.04 |
| XGelijkspel | 28% | 3.59 | 4.00 |
| 2Lommel United wint | 23% | 4.32 | 3.90 |
| AH2 -1.5Lommel United -1,5 (Aziatische handicap) | 8% | 12.98 | 8.10 |
SK Beveren - Lommel United quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 1.85 | 3.60 | 3.60 | - | - | 1.55 | 2.30 |
| 1xBet | 1.85 | 4.00 | 3.90 | 1.60 | 2.36 | 1.52 | 2.37 |
| Dafabet | 1.96 | 3.85 | 3.60 | - | - | - | - |
| Bet365 | 1.85 | 3.70 | 3.50 | 1.57 | 2.35 | 1.53 | 2.38 |
| Marathonbet | 1.80 | 3.90 | 3.80 | 1.57 | 2.31 | 1.52 | 2.33 |
| Betfair | 1.80 | 3.50 | 3.75 | 1.57 | 2.25 | 1.57 | 2.25 |
| BetVictor | 1.90 | 3.80 | 3.60 | 1.56 | 2.23 | 1.50 | 2.40 |
| Pinnacle | 1.90 | 3.90 | 3.94 | 1.61 | 2.41 | - | - |
| SBO | 1.92 | 3.37 | 3.21 | 1.61 | 2.29 | - | - |
| Betano | 1.95 | 4.00 | 3.85 | 1.62 | 2.37 | 1.55 | 2.37 |
SK Beveren - Lommel United: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
SK Beveren ontvangt Lommel United in de Belgische Pro League (Regular Season - 8) in Freethiel Stadion op vrijdag 9 oktober 2026, de aftrap is om 18:45 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
SK Beveren zit in een mindere periode: 2 zeges, 0 gelijk en 3 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 5 goals voor en 9 tegen. Laatste wedstrijd: 0-1 uit tegen KV Kortrijk (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 11 met 9 punten uit 8 wedstrijden. Lommel United presteert wisselvallig: 2 zeges, 1 gelijk en 2 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 3 goals voor en 6 tegen. Laatste wedstrijd: 2-0 uit tegen Diksmuide (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 10 met 11 punten uit 8 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 6 onderlinge duels won SK Beveren 3 keer, Lommel United 1 keer en eindigde het 2 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 3.3 doelpunten en scoorden beide teams 5 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet SK Beveren als favoriet: SK Beveren 49%, gelijkspel 28%, Lommel United 23%. We verwachten zo'n 3.1 doelpunten (2.0 - 1.1 verwachte goals), met 59% voor meer dan 2,5 goals en 60% voor beide teams scoren.
Recente vorm
- 20 sepUKV Kortrijk0-1
- 12 sepTSTVV2-0
- 6 sepTOH Leuven3-0
- 28 augUKRC Genk0-4
- 22 augUZulte Waregem0-4
- 26 sepUDiksmuide2-0
- 19 sepTKV Mechelen0-0
- 12 sepUUnion Sint-Gillis0-5
- 4 sepTClub Brugge0-1
- 29 augUCercle Brugge1-0
Onderlinge duels
Stand Belgische Pro League
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 7 | 1 | 0 | +11 | 22 | |
| 2 | 8 | 7 | 0 | 1 | +15 | 21 | |
| 3 | 8 | 7 | 0 | 1 | +9 | 21 | |
| 4 | 8 | 6 | 2 | 0 | +18 | 20 | |
| 5 | 8 | 5 | 1 | 2 | +3 | 16 | |
| 6 | 8 | 4 | 1 | 3 | +3 | 13 | |
| 7 | 8 | 3 | 3 | 2 | +4 | 12 | |
| 8 | 8 | 3 | 2 | 3 | +1 | 11 | |
| 9 | 8 | 3 | 2 | 3 | 0 | 11 | |
| 10 | 8 | 3 | 2 | 3 | 0 | 11 | |
| 11 | 8 | 3 | 0 | 5 | -6 | 9 | |
| 12 | 8 | 2 | 2 | 4 | -1 | 8 | |
| 13 | 8 | 2 | 1 | 5 | -8 | 7 | |
| 14 | 8 | 1 | 3 | 4 | -8 | 6 | |
| 15 | 8 | 1 | 2 | 5 | -8 | 5 | |
| 16 | 8 | 1 | 1 | 6 | -10 | 4 | |
| 17 | 8 | 1 | 0 | 7 | -16 | 3 | |
| 18 | 8 | 0 | 3 | 5 | -7 | 3 |
SK Beveren - Lommel United: FAQ
Wie is favoriet in SK Beveren - Lommel United?
+
SK Beveren is favoriet. Ons model geeft SK Beveren 49% kans op winst, Lommel United 23% en het gelijkspel 28%.
Scoren beide teams in SK Beveren - Lommel United?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 60%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.
Hoe laat begint SK Beveren - Lommel United?
+
SK Beveren - Lommel United begint om 18:45 UTC op vrijdag 9 oktober 2026 in Freethiel Stadion, Beveren.