Shimizu S-Pulse
Gamba Osaka17 okt
Shimizu S-Pulse - Gamba Osaka: voorspelling & wedtip
zaterdag 17 oktober 2026 · Aftrap
Onze voorspelling
Beide teams scoren
18+ · Voorwaarden van toepassing
Verwachte uitslag
1-0
Faire quotering
1.82
Verwachte goals
1.6 - 1.1
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Wie wint er?
Stemmen: 0Stem om te zien wat andere fans denken
Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Stem om te zien wat andere fans denken
Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor Shimizu S-Pulse - Gamba Osaka
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH1 +1.5Shimizu S-Pulse +1,5 (Aziatische handicap) | 89% | 1.12 | 1.05 |
| AH2 +1.5Gamba Osaka +1,5 (Aziatische handicap) | 76% | 1.32 | 1.14 |
| 1XShimizu S-Pulse of gelijkspel | 72% | 1.38 | 1.37 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 71% | 1.41 | 1.28 |
| X2Gamba Osaka of gelijkspel | 58% | 1.72 | 1.62 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 50% | 1.99 | 1.91 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 50% | 2.01 | 1.91 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 45% | 2.21 | 2.06 |
| 1Shimizu S-Pulse wint | 42% | 2.38 | 2.30 |
| XGelijkspel | 31% | 3.28 | 3.42 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 29% | 3.44 | 3.08 |
| 2Gamba Osaka wint | 28% | 3.63 | 3.12 |
| AH1 -1.5Shimizu S-Pulse -1,5 (Aziatische handicap) | 24% | 4.16 | 4.30 |
| AH2 -1.5Gamba Osaka -1,5 (Aziatische handicap) | 11% | 9.23 | 6.55 |
Shimizu S-Pulse - Gamba Osaka quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 2.25 | 3.20 | 3.00 | - | - | 1.70 | 2.05 |
| 1xBet | 2.30 | 3.42 | 3.12 | 1.91 | 1.91 | 1.68 | 2.06 |
| Bet365 | 2.25 | 3.25 | 3.00 | 1.85 | 1.95 | 1.70 | 2.05 |
| Marathonbet | 2.24 | 3.34 | 3.04 | 1.87 | 1.87 | 1.68 | 2.03 |
| BetVictor | 2.25 | 3.50 | 3.10 | 1.83 | 1.84 | 1.67 | 2.05 |
| Pinnacle | 2.32 | 3.49 | 3.17 | 1.95 | 1.93 | - | - |
Shimizu S-Pulse - Gamba Osaka: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
Shimizu S-Pulse ontvangt Gamba Osaka in de J1 League (Regular Season - 10) in IAI Stadium Nihondaira op zaterdag 17 oktober 2026, de aftrap is om 04:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
Shimizu S-Pulse is in topvorm: 4 zeges, 0 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 5 wedstrijden, met 9 goals voor en 5 tegen. Laatste wedstrijd: 1-2 uit tegen Yokohama F. Marinos (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 10 met 13 punten uit 9 wedstrijden. Gamba Osaka zit in een mindere periode: 2 zeges, 0 gelijk en 3 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 12 goals voor en 9 tegen. Laatste wedstrijd: 3-1 uit tegen Newcastle Jets (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 18 met 6 punten uit 9 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 6 onderlinge duels won Shimizu S-Pulse 1 keer, Gamba Osaka 2 keer en eindigde het 3 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 2.0 doelpunten en scoorden beide teams 3 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet Shimizu S-Pulse als lichte favoriet: Shimizu S-Pulse 42%, gelijkspel 31%, Gamba Osaka 28%. We verwachten zo'n 2.7 doelpunten (1.6 - 1.1 verwachte goals), met 50% voor meer dan 2,5 goals en 55% voor beide teams scoren.
Onze tip
Beide aanvallen zijn in vorm en geen enkele verdediging houdt de nul. We verwachten aan beide kanten doelpunten. Onze tip: Beide teams scoren tegen 1.70, volgens ons model met 55% kans. Voor een hogere quotering: de meest waarschijnlijke uitslag is Shimizu S-Pulse 1-0 Gamba Osaka.
Recente vorm
- 14 oktUYokohama F. Marinos1-2
- 11 oktUMito HollyHock2-1
- 7 oktTV-Varen Nagasaki2-1
- 29 sepUKanazawa2-0
- 19 sepTJEF United Chiba2-1
- 13 oktUNewcastle Jets3-1
- 9 oktUKashima0-2
- 3 oktUKashiwa Reysol4-5
- 23 sepTTokushima Vortis5-0
- 20 sepTVissel Kobe0-1
Onderlinge duels
Stand J1 League
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 7 | 0 | 2 | +7 | 21 | |
| 2 | 9 | 6 | 2 | 1 | +16 | 20 | |
| 3 | 9 | 6 | 2 | 1 | +12 | 20 | |
| 4 | 9 | 6 | 2 | 1 | +9 | 20 | |
| 5 | 9 | 6 | 1 | 2 | +5 | 19 | |
| 6 | 9 | 5 | 1 | 3 | +3 | 16 | |
| 7 | 9 | 4 | 3 | 2 | +4 | 15 | |
| 8 | 9 | 3 | 4 | 2 | +3 | 13 | |
| 9 | 9 | 4 | 1 | 4 | 0 | 13 | |
| 10 | 9 | 4 | 1 | 4 | -1 | 13 | |
| 11 | 9 | 4 | 0 | 5 | -5 | 12 | |
| 12 | 9 | 3 | 3 | 3 | -5 | 12 | |
| 13 | 9 | 2 | 3 | 4 | -1 | 9 | |
| 14 | 9 | 2 | 3 | 4 | -5 | 9 | |
| 15 | 9 | 3 | 0 | 6 | -6 | 9 | |
| 16 | 9 | 2 | 2 | 5 | -5 | 8 | |
| 17 | 9 | 2 | 1 | 6 | -2 | 7 | |
| 18 | 9 | 1 | 3 | 5 | -8 | 6 | |
| 19 | 9 | 1 | 2 | 6 | -11 | 5 | |
| 20 | 9 | 0 | 4 | 5 | -10 | 4 |
Shimizu S-Pulse - Gamba Osaka: FAQ
Wat is de voorspelling voor Shimizu S-Pulse - Gamba Osaka?
+
Onze tip is Beide teams scoren tegen een quotering van 1.70. Onze verwachte uitslag: Shimizu S-Pulse 1-0 Gamba Osaka.
Wie is favoriet in Shimizu S-Pulse - Gamba Osaka?
+
Shimizu S-Pulse is favoriet. Ons model geeft Shimizu S-Pulse 42% kans op winst, Gamba Osaka 28% en het gelijkspel 31%.
Scoren beide teams in Shimizu S-Pulse - Gamba Osaka?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 55%, dus het is bijna kop of munt.
Hoe laat begint Shimizu S-Pulse - Gamba Osaka?
+
Shimizu S-Pulse - Gamba Osaka begint om 04:00 UTC op zaterdag 17 oktober 2026 in IAI Stadium Nihondaira, Shizuoka.
Meer J1 League voorspellingen
Alles bekijkenAndere topwedstrijden
Alles bekijkenBeide teams scoren · 61%