Red Star
Saint-Étienne17 okt
Red Star - Saint-Étienne: voorspelling & wedtip
zaterdag 17 oktober 2026 · Aftrap
Onze voorspelling
Beide teams scoren
Verwachte uitslag
0-1
Faire quotering
1.77
Verwachte goals
1.1 - 1.6
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Stemmen gesloten bij de aftrapWie wint er?
Stemmen: 0Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor Red Star - Saint-Étienne
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH2 +1.5Saint-Étienne +1,5 (Aziatische handicap) | 89% | 1.12 | 1.05 |
| AH1 +1.5Red Star +1,5 (Aziatische handicap) | 74% | 1.34 | 1.18 |
| X2Saint-Étienne of gelijkspel | 73% | 1.37 | 1.35 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 68% | 1.46 | 1.32 |
| 1XRed Star of gelijkspel | 57% | 1.76 | 1.66 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 52% | 1.91 | 1.79 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 48% | 2.10 | 1.95 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 43% | 2.31 | 2.15 |
| 2Saint-Étienne wint | 43% | 2.32 | 2.20 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 32% | 3.16 | 2.88 |
| XGelijkspel | 30% | 3.35 | 3.50 |
| 1Red Star wint | 27% | 3.69 | 3.13 |
| AH2 -1.5Saint-Étienne -1,5 (Aziatische handicap) | 26% | 3.91 | 3.90 |
| AH1 -1.5Red Star -1,5 (Aziatische handicap) | 11% | 9.50 | 6.40 |
Red Star - Saint-Étienne quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 3.00 | 3.25 | 2.20 | - | - | 1.62 | 2.15 |
| 1xBet | 3.13 | 3.50 | 2.15 | 1.79 | 1.95 | 1.63 | 2.14 |
| Bet365 | 3.00 | 3.20 | 2.15 | 1.85 | 1.95 | 1.67 | 2.10 |
| Marathonbet | 3.12 | 3.50 | 2.13 | 1.79 | 1.95 | 1.63 | 2.11 |
| BetVictor | 3.00 | 3.40 | 2.15 | 1.74 | 1.94 | 1.60 | 2.15 |
| Pinnacle | 3.18 | 3.57 | 2.22 | 1.79 | 2.07 | - | - |
Red Star - Saint-Étienne: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
Red Star ontvangt Saint-Étienne in de Ligue 2 (Regular Season - 9) in Stade de Paris op zaterdag 17 oktober 2026, de aftrap is om 18:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
Red Star is in topvorm: 4 zeges, 0 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 5 wedstrijden, met 10 goals voor en 8 tegen. Laatste wedstrijd: 3-2 uit tegen Clermont (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 3 met 17 punten uit 8 wedstrijden. Saint-Étienne presteert wisselvallig: 3 zeges, 1 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 5 wedstrijden, met 13 goals voor en 6 tegen. Laatste wedstrijd: 2-0 thuis tegen Rodez (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 1 met 19 punten uit 8 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 3 onderlinge duels won Red Star 1 keer, Saint-Étienne 2 keer en eindigde het 0 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 2.7 doelpunten en scoorden beide teams 2 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet Saint-Étienne als lichte favoriet: Red Star 27%, gelijkspel 30%, Saint-Étienne 43%. We verwachten zo'n 2.8 doelpunten (1.1 - 1.6 verwachte goals), met 52% voor meer dan 2,5 goals en 57% voor beide teams scoren.
Onze tip
Beide aanvallen zijn in vorm en geen enkele verdediging houdt de nul. We verwachten aan beide kanten doelpunten. Onze tip: Beide teams scoren tegen 1.63, volgens ons model met 57% kans. Voor een hogere quotering: de meest waarschijnlijke uitslag is Red Star 0-1 Saint-Étienne.
Recente vorm
- 10 oktUClermont3-2
- 19 sepUGuingamp3-1
- 14 sepTMetz1-0
- 4 sepULaval2-1
- 29 augTReims1-4
- 10 oktTRodez2-0
- 2 oktTFC Sion5-1
- 19 sepUMetz2-2
- 12 sepUDunkerque1-2
- 5 sepTMontpellier3-1
Onderlinge duels
Stand Ligue 2
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 6 | 1 | 1 | +13 | 19 | |
| 2 | 9 | 4 | 5 | 0 | +8 | 17 | |
| 3 | 8 | 5 | 2 | 1 | +3 | 17 | |
| 4 | 9 | 5 | 1 | 3 | +3 | 16 | |
| 5 | 8 | 4 | 3 | 1 | +3 | 15 | |
| 6 | 9 | 4 | 2 | 3 | +2 | 14 | |
| 7 | 9 | 4 | 1 | 4 | 0 | 13 | |
| 8 | 9 | 3 | 3 | 3 | 0 | 12 | |
| 9 | 8 | 2 | 5 | 1 | -1 | 11 | |
| 10 | 8 | 2 | 4 | 2 | +1 | 10 | |
| 11 | 9 | 1 | 6 | 2 | 0 | 9 | |
| 12 | 8 | 2 | 2 | 4 | -3 | 8 | |
| 13 | 9 | 2 | 2 | 5 | -4 | 8 | |
| 14 | 8 | 2 | 2 | 4 | -4 | 8 | |
| 15 | 9 | 2 | 2 | 5 | -7 | 8 | |
| 16 | 9 | 0 | 7 | 2 | -3 | 7 | |
| 17 | 8 | 2 | 1 | 5 | -4 | 7 | |
| 18 | 9 | 1 | 3 | 5 | -7 | 6 |
Red Star - Saint-Étienne: FAQ
Wat is de voorspelling voor Red Star - Saint-Étienne?
+
Onze tip is Beide teams scoren tegen een quotering van 1.63. Onze verwachte uitslag: Red Star 0-1 Saint-Étienne.
Wie is favoriet in Red Star - Saint-Étienne?
+
Saint-Étienne is favoriet. Ons model geeft Red Star 27% kans op winst, Saint-Étienne 43% en het gelijkspel 30%.
Scoren beide teams in Red Star - Saint-Étienne?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 57%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.
Hoe laat begint Red Star - Saint-Étienne?
+
Red Star - Saint-Étienne begint om 18:00 UTC op zaterdag 17 oktober 2026 in Stade de Paris, Saint-Ouen.