Oh My Tip
Ligue 2· Regular Season - 9· Stade Saint-Symphorien
Metz logoMetz
LDLWD
Sochaux logoSochaux
DWDWD

17 okt

Metz - Sochaux: voorspelling & wedtip

zaterdag 17 oktober 2026 · Aftrap

Onze voorspelling

Metz wint

Laag· 51%
Dafabet1.85

18+ · Voorwaarden van toepassing

Verwachte uitslag

1-0

Faire quotering

1.94

Verwachte goals

1.8 - 0.9

Toevoegen aan Mijn Teams

Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.

Fanpoll

Wie wint er?

Stemmen: 0

Stem om te zien wat andere fans denken

Hoeveel doelpunten?

Stemmen: 0

Stem om te zien wat andere fans denken

Kansen van de wedstrijd

51%Metz
29%Gelijkspel
20%Sochaux
Meer dan 2,5 goals50%
Minder dan 2,5 goals50%
Beide teams scoren52%
Minstens één team houdt de nul48%

Meer tips voor Metz - Sochaux

SelectieKansFaire quoteringBeste quotering
AH1 +1.5Metz +1,5 (Aziatische handicap)94%1.061.02
1XMetz of gelijkspel80%1.241.22
U3.5Minder dan 3,5 goals70%1.421.31
AH2 +1.5Sochaux +1,5 (Aziatische handicap)65%1.531.32
BTS JaBeide teams scoren52%1.921.75
O2.5Meer dan 2,5 goals50%1.981.82
U2.5Minder dan 2,5 goals50%2.021.92
X2Sochaux of gelijkspel49%2.062.03
BTS NeeNiet beide teams scoren48%2.081.97
AH1 -1.5Metz -1,5 (Aziatische handicap)35%2.892.88
O3.5Meer dan 3,5 goals30%3.372.92
XGelijkspel29%3.453.64
2Sochaux wint20%5.124.57
AH2 -1.5Sochaux -1,5 (Aziatische handicap)6%17.809.30

Metz - Sochaux quoteringen vergelijken

Beste quotering per markt gemarkeerd.

Bookmaker1X2O2.5U2.5BTS JaBTS Nee
William Hill1.753.404.20--1.751.95
1xBet1.743.644.571.821.921.751.97
Dafabet1.853.554.40----
Bet3651.753.204.201.901.901.831.83
Marathonbet1.723.644.601.821.921.751.94
Betfair1.753.754.401.901.901.871.90
BetVictor1.703.604.331.831.841.781.93
Pinnacle1.733.764.631.921.90--
SBO1.773.183.741.901.92--
Betano1.803.604.601.881.951.752.02

Metz - Sochaux: voorbeschouwing & analyse

Voorbeschouwing

Metz ontvangt Sochaux in de Ligue 2 (Regular Season - 9) in Stade Saint-Symphorien op zaterdag 17 oktober 2026, de aftrap is om 12:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.

Vorm van de teams

Metz presteert wisselvallig: 1 zege, 2 gelijk en 2 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 9 goals voor en 9 tegen. Laatste wedstrijd: 2-4 uit tegen Dijon (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 10 met 10 punten uit 8 wedstrijden. Sochaux presteert wisselvallig: 2 zeges, 3 gelijk en 0 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 6 goals voor en 4 tegen. Laatste wedstrijd: 1-1 thuis tegen Boulogne (gelijk). In de stand staat de ploeg op plaats 9 met 11 punten uit 8 wedstrijden.

Onderlinge duels

In de laatste 6 onderlinge duels won Metz 4 keer, Sochaux 0 keer en eindigde het 2 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 2.0 doelpunten en scoorden beide teams 3 keer.

Wat de cijfers zeggen

Ons model ziet Metz als favoriet: Metz 51%, gelijkspel 29%, Sochaux 20%. We verwachten zo'n 2.7 doelpunten (1.8 - 0.9 verwachte goals), met 50% voor meer dan 2,5 goals en 52% voor beide teams scoren.

Onze tip

Metz heeft de betere cijfers en het thuisvoordeel geeft nog een extra zetje. Onze tip: Metz wint tegen 1.85, volgens ons model met 51% kans. Voor een hogere quotering: de meest waarschijnlijke uitslag is Metz 1-0 Sochaux.

Recente vorm

Metz logoMetz
LDLWD
  • 12 oktUDijon2-4
  • 19 sepTSaint-Étienne2-2
  • 14 sepURed Star0-1
  • 5 sepTRodez4-1
  • 29 augUAnnecy1-1
Sochaux logoSochaux
DWDWD
  • 9 oktTBoulogne1-1
  • 2 oktTNeuchatel Xamax FC2-1
  • 18 sepULaval1-1
  • 12 sepTNantes1-0
  • 4 sepUPau1-1

Onderlinge duels

22/07/2026Metz4-1Sochaux
26/05/2023Sochaux0-1Metz
15/10/2022Metz0-0Sochaux
23/07/2022Metz1-0Sochaux
11/03/2019Metz1-1Sochaux
08/10/2018Sochaux1-2Metz

Stand Ligue 2

#TeamGSWGVDSPtn
1Saint-Étienne logoSaint-Étienne8611+1319
2Red Star logoRed Star8521+317
3Montpellier logoMontpellier8431+315
4Reims logoReims8350+614
5Nancy logoNancy8413+213
6Annecy logoAnnecy8413+113
7Dijon logoDijon8332+212
8Pau logoPau8323+111
9Sochaux logoSochaux8251-111
10Metz logoMetz8242+110
11Guingamp logoGuingamp8224-38
12Dunkerque logoDunkerque8224-38
13Nantes logoNantes8224-48
14Grenoble logoGrenoble8224-58
15Rodez logoRodez8215-47
16Boulogne logoBoulogne8062-26
17Clermont logoClermont8062-36
18Laval logoLaval8125-75

Metz - Sochaux: FAQ

Wat is de voorspelling voor Metz - Sochaux?

+

Onze tip is Metz wint tegen een quotering van 1.85. Onze verwachte uitslag: Metz 1-0 Sochaux.

Wie is favoriet in Metz - Sochaux?

+

Metz is favoriet. Ons model geeft Metz 51% kans op winst, Sochaux 20% en het gelijkspel 29%.

Scoren beide teams in Metz - Sochaux?

+

We schatten 'beide teams scoren' op 52%, dus het is bijna kop of munt.

Hoe laat begint Metz - Sochaux?

+

Metz - Sochaux begint om 12:00 UTC op zaterdag 17 oktober 2026 in Stade Saint-Symphorien, Metz.

Meer Ligue 2 voorspellingen

Alles bekijken
Nantes logoNantes
Dunkerque logoDunkerque
Red Star logoRed Star
Saint-Étienne logoSaint-Étienne

Andere topwedstrijden

Alles bekijken
Everton logoEverton
Chelsea logoChelsea
Expertanalyse
BTS Ja1.55
Espanyol logoEspanyol
Atlético Madrid logoAtlético Madrid
Expertanalyse
Venezia logoVenezia
Napoli logoNapoli
Expertanalyse
Union Berlin logoUnion Berlin
Borussia Dortmund logoBorussia Dortmund
Expertanalyse
Hamburger SV logoHamburger SV
VfB Stuttgart logoVfB Stuttgart
Expertanalyse
Werder Bremen logoWerder Bremen
SC Paderborn 07 logoSC Paderborn 07
Expertanalyse