Oh My Tip
Brasileirão· Regular Season - 29· Nubank Parque
Palmeiras logoPalmeiras
DLW
Bahia logoBahia
LWWW

1-0

EINDE

Palmeiras - Bahia: voorspelling & wedtip

vrijdag 9 oktober 2026 · Aftrap

Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.

Toevoegen aan Mijn Teams

Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.

Fanpoll

Stemmen gesloten bij de aftrap

Wie wint er?

Stemmen: 0
✓ Ons model had gelijk

Hoeveel doelpunten?

Stemmen: 0
✕ Ons model zat ernaast

Kansen van de wedstrijd

59%Palmeiras
25%Gelijkspel
16%Bahia
Meer dan 2,5 goals60%
Minder dan 2,5 goals40%
Beide teams scoren57%
Minstens één team houdt de nul43%

Meer tips voor Palmeiras - Bahia

SelectieKansFaire quoteringBeste quotering
AH1 +1.5Palmeiras +1,5 (Aziatische handicap)96%1.041.01
1XPalmeiras of gelijkspel84%1.191.16
U3.5Minder dan 3,5 goals61%1.641.51
O2.5Meer dan 2,5 goals60%1.681.59
1Palmeiras wint59%1.711.58
BTS JaBeide teams scoren57%1.761.67
AH2 +1.5Bahia +1,5 (Aziatische handicap)53%1.871.58
AH1 -1.5Palmeiras -1,5 (Aziatische handicap)47%2.142.45
BTS NeeNiet beide teams scoren43%2.312.18
X2Bahia of gelijkspel41%2.422.41
U2.5Minder dan 2,5 goals40%2.482.42
O3.5Meer dan 3,5 goals39%2.562.26
XGelijkspel25%3.944.43
2Bahia wint16%6.255.60
AH2 -1.5Bahia -1,5 (Aziatische handicap)4%28.359.80

Palmeiras - Bahia quoteringen vergelijken

Beste quotering per markt gemarkeerd.

Bookmaker1X2O2.5U2.5BTS JaBTS Nee
William Hill1.534.005.00--1.672.10
1xBet1.584.435.421.592.421.612.18
Dafabet1.574.405.60----
Bet3651.534.336.001.602.301.672.10
Marathonbet1.534.305.251.552.351.612.15
Betfair1.504.335.501.572.251.602.20
BetVictor1.504.405.751.562.221.652.10
Pinnacle1.554.535.901.612.40--
SBO1.473.774.84----
Betano1.604.405.901.602.421.622.20

Palmeiras - Bahia: voorbeschouwing & analyse

Voorbeschouwing

Palmeiras ontvangt Bahia in de Brasileirão (Regular Season - 29) in Nubank Parque op vrijdag 9 oktober 2026, de aftrap is om 00:30 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.

Vorm van de teams

Palmeiras presteert wisselvallig: 1 zege, 1 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 3 wedstrijden, met 4 goals voor en 3 tegen. Laatste wedstrijd: 0-0 uit tegen Grêmio (gelijk). In de stand staat de ploeg op plaats 2 met 63 punten uit 30 wedstrijden. Bahia presteert wisselvallig: 3 zeges, 0 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 4 wedstrijden, met 9 goals voor en 7 tegen. Laatste wedstrijd: 1-2 uit tegen Athletico Paranaense (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 5 met 49 punten uit 30 wedstrijden.

Onderlinge duels

In de laatste 6 onderlinge duels won Palmeiras 4 keer, Bahia 2 keer en eindigde het 0 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 1.8 doelpunten en scoorden beide teams 2 keer.

Wat de cijfers zeggen

Ons model ziet Palmeiras als favoriet: Palmeiras 59%, gelijkspel 25%, Bahia 16%. We verwachten zo'n 3.1 doelpunten (2.3 - 0.8 verwachte goals), met 60% voor meer dan 2,5 goals en 57% voor beide teams scoren.

Recente vorm

Palmeiras logoPalmeiras
DLW
  • 20 sepUGrêmio0-0
  • 16 sepULDU Quito2-3
  • 12 sepTSão Paulo2-0
Bahia logoBahia
LWWW
  • 20 sepUAthletico Paranaense1-2
  • 15 sepTRemo2-1
  • 5 sepURB Bragantino3-2
  • 30 augTInternacional3-2

Onderlinge duels

05/04/2026Bahia1-2Palmeiras
28/09/2025Bahia1-0Palmeiras
27/04/2025Palmeiras0-1Bahia
20/11/2024Bahia1-2Palmeiras
07/07/2024Palmeiras2-0Bahia
29/10/2023Palmeiras1-0Bahia

Stand Brasileirão

#TeamGSWGVDSPtn
1Flamengo logoFlamengo301974+3364
2Palmeiras logoPalmeiras301893+3063
3Athletico Paranaense logoAthletico Paranaense301587+1453
4Fluminense logoFluminense301497+1151
5Bahia logoBahia3013107+849
6Cruzeiro logoCruzeiro3014610+248
7Atlético Mineiro logoAtlético Mineiro301389+647
8Santos logoSantos3011910+142
9RB Bragantino logoRB Bragantino3011712+340
10São Paulo logoSão Paulo3011613039
11Coritiba logoCoritiba3010911-1039
12Vitória logoVitória3010614-1136
13Botafogo logoBotafogo309912-536
14Vasco da Gama logoVasco da Gama299812-635
15Mirassol logoMirassol308913-1033
16Corinthians logoCorinthians308814-732
17Internacional logoInternacional3071112-532
18Grêmio logoGrêmio3071013-831
19Remo logoRemo3051015-1525
20Chapecoense logoChapecoense293917-3118

Palmeiras - Bahia: FAQ

Wie is favoriet in Palmeiras - Bahia?

+

Palmeiras is favoriet. Ons model geeft Palmeiras 59% kans op winst, Bahia 16% en het gelijkspel 25%.

Scoren beide teams in Palmeiras - Bahia?

+

We schatten 'beide teams scoren' op 57%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.

Hoe laat begint Palmeiras - Bahia?

+

Palmeiras - Bahia begint om 00:30 UTC op vrijdag 9 oktober 2026 in Nubank Parque, Sao Paulo.

Meer Brasileirão voorspellingen

Alles bekijken

Andere topwedstrijden

Alles bekijken